AČIŪ paskyra
Atgal

Kas yra AČIŪ paskyra?

Siekiant geriau pasirūpinti Jūsų poreikiais ir pateikti Jums aktualius asmeninius pasiūlymus, sukurta nauja paslauga – AČIŪ paskyra, skirta MAXIMOS pirkėjams, turintiems AČIŪ kortelę.
Prisijungę prie paskyros, kiekvieną savaitę galėsite aktyvuoti specialiai Jums skirtus asmeninius pasiūlymus bei rasite kitos naudingos informacijos.  Šie pasiūlymai nebus bendri ir pažymėti akcijos ženklu prekybos vietose.

Kaip prisijungti prie AČIŪ paskyros?

Informuojame, kad, atnaujinus AČIŪ paskyrą, pasikeitė prisijungimo procesas. Nuo šiol senas prisijungimo būdas su AČIŪ kortelės numeriu ir slaptažodžiu nebegalioja.
Norėdami prisijungti prie paskyros, prašom visų pirma užsiregistruoti čia: http://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/registracija. Po registracijos į Jūsų el. paštą bus atsiųstas registracijos aktyvacijos laiškas, kurį reikia aktyvuoti. Tik po registracijos aktyvavimo galėsite prisijungti prie AČIŪ paskyros čia: https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu, įvedę savo el. paštą ir slaptažodį.

Ar galima nurodant tą patį el. pašto adresą registruoti keletą AČIŪ kortelių?

Negalima. El. pašto adresas yra Jūsų prisijungimo prie AČIŪ paskyros dalis, todėl  su vienu el. paštu galima registruoti paskyroje tik vieną kortelę. Asmeniniai pasiūlymai yra skirti konkrečiai AČIŪ kortelei ir šiais pasiūlymais gali naudotis tik konkrečia AČIŪ kortele besinaudojantis MAXIMOS pirkėjas.  Siekiant išvengti nesusipratimų, kuriai kortelei kurie pasiūlymai priklauso, nurodant vieną el. pašto adresą galima registruoti tik vieną AČIŪ kortelę.

Kada galima bus pradėti naudotis pasiūlymais?

Pasiūlymai pradės galioti iš karto, AČIŪ paskyroje paspaudus mygtuką „Aktyvuoti pasiūlymą”. Tuomet pirkimo metu su Jūsų registruota AČIŪ kortele bus pritaikyta speciali nuolaida. Nepaspaudę mygtuko „Aktyvuoti pasiūlymą“, nuolaidomis pasinaudoti negalėsite.

Kaip pasinaudoti pasiūlymais?

Pasiūlymai pradės galioti iš karto AČIŪ paskyroje, paspaudus mygtuką „aktyvuoti pasiūlymą”, tik tuomet pirkimo metu su Jūsų registruota AČIŪ kortele bus pritaikyta speciali nuolaida. Priešingu atveju pasiūlymu pasinaudoti negalėsite.
Kiekvieną ketvirtadienį paskyroje pateikiami nauji specialiai pirkėjui pritaikyti asmeniniai pasiūlymai, kurie galioja iki trečiadienio imtinai, nepriklausomai nuo to, kurią dieną Jūs juos aktyvavote.
Apie šiuos, tik Jums skirtus, pasiūlymus nebus informacijos ar akcijos žymėjimo prekybos vietose. Juos rasite tik prisijungę prie AČIŪ paskyros internete.

Kodėl turėčiau prisijungti prie AČIŪ paskyros?

Prisijungę prie AČIŪ paskyros, kiekvieną savaitę galėsite aktyvuoti specialiai tik Jums skirtus asmeninius pasiūlymus bei kitos naudingos informacijos. Šie pasiūlymai nebus išskirti ar pažymėti akcijos ženklu prekybos vietose. Kiekvieną ketvirtadienį pasiūlymai bus atnaujinami asmeniškai Jums, todėl kiekvienas pirkėjas matys skirtingus. Be to, gruodžio mėnesį pirmųjų 100 000 užsiregistravusiųjų lauks dovana. Daugiau informacijos www.maxima.lt/aciu.

Nusipirkau naują AČIŪ kortelę, kad gaučiau asmeninius pasiūlymus, tačiau, prisijungęs prie paskyros su nauja kortele, pasiūlymų nematau. Kodėl?

Pasiūlymai galioja tik lojaliems MAXIMOS pirkėjams, įsigijusiems AČIŪ kortelę iki 2015 m. gruodžio 2 dienos. Naujiems kortelių turėtojams pasiūlymai bus teikiami ne anksčiau kaip po 1 savaitės nuo kortelės įsigijimo ir apsipirkimo parduotuvėje MAXIMA.

Registruodamasis neteisingai nurodžiau savo elektroninį paštą ir nebegaliu prisijungti prie paskyros. Ką daryti?

Kadangi klaidingai nurodėte elektroninį paštą, negalite gauti aktyvacijos nuorodos, kuri atsiunčiama į Jūsų nurodytą elektroninį paštą. Bandykite iš naujo registruotis, nurodydami teisingą elektroninį paštą, ne anksčiau kaip po 3 valandų nuo nesėkmingo bandymo.

Ką daryti, jei registracijos metu įvesta gimimo data nesutampa su sistemoje esama data?

Kreipkitės į MAXIMA INFOLINIJĄ tel. 8 800 20050 arba rašykite el. paštu aciu@maxima.lt .

Ką daryti, jei registracijos metu sistema rodo pranešimą „Kortelė nerasta"?

Reikia patikrinti, ar įrašytas pilnas AČIŪ kortelės numeris (19 skaitmenų) ir nepalikta tarpų.

Ką daryti, jei asmeninė nuolaida nebus suteikta kasoje?

Jei nuolaida kasoje nebuvo suteikta, patikrinkite, ar tikrai kasininkei pateikėte užregistruotą paskyroje AČIŪ kortelę, ar tikrai aktyvavote Jums skirtus pasiūlymus AČIŪ paskyroje. Jei taip, tuomet išsaugokite pirkinių kvitą ir dėl nesuteiktos nuolaidos  ir sprendimo ją kompensuoti MAXIMOS pinigais kreipkitės į MAXIMOS INFOLINIJĄ tel. 8 800 20050 arba rašykite el. paštu aciu@maxima.lt .

Kiek laiko galioja asmeniniai pasiūlymai?

Kiekvieną ketvirtadienį AČIŪ paskyroje pateikiami nauji specialiai pirkėjui pritaikyti asmeniniai pasiūlymai. Pasiūlymai galioja iki trečiadienio imtinai, nepriklausomai nuo to, kurią dieną Jūs juos aktyvavote.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau