Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Mūsų stiprybė - darbuotojai
Atgal

Didžiausia mūsų stiprybė – mūsų darbuotojai. Tik profesionalių ir patyrusių darbuotojų dėka šiandien esame Baltijos šalių mažmeninės prekybos lyderiai. Todėl itin vertiname savo kolektyvą, kurį šiuo metu sudaro per 16 000 darbuotojų. Siekiame, kad MAXIMA taptų vieta, kurioje jie atrastų save ir taptų tikrais profesionalais.

Suprantame, kad norėdami būti gerbiamu darbdaviu turime nuolat rūpintis darbuotojų darbo ir gyvenimo kokybe bei sudaryti jiems palankias sąlygas realizuoti save. Stengiamės kuo labiau optimizuoti darbo procesus ir taip kelti darbo našumą. Mūsų tikslas – samdyti, ugdyti ir išlaikyti geriausius darbuotojus bei užsitarnauti jų lojalumą.

Mūsų darbuotojai yra supažindinami su UAB „Vilniaus prekyba“ verslo etikos kodeksu – elgesio standartais, kuriais vadovaudamiesi bendraujame su darbuotojais, klientais, partneriais, tiekėjais, valdžios ir kitomis institucijomis bei visuomene.

Didelį dėmesį skiriame antikorupcinių veiksmų vykdymui ir priežiūrai, kad būtų užtikrintas verslo etikos kodekso bei kitų teisės aktų reikalavimų laikymasis. Atsakingi mūsų darbuotojai rūpinasi korupcijos prevencija, periodiškai visiems darbuotojams prieinamų mokymų metu suteikia informaciją apie būdus išvengti galimų sukčiavimo atvejų, vykdo reguliarią antikorupcijos programos stebėseną, tiria užfiksuotus pažeidimus bei imasi veiksmų jiems šalinti.

Mūsų bendrovėje yra draudžiami kyšiai bei palengvinimo mokesčiai.

Apie žinomus korupcijos atvejus, piktnaudžiavimą, taip pat apie darbe kylančias problemas, susijusias su darbo organizavimu, darbo sąlygomis, darbo ir poilsio laiko apskaita, darbo užmokesčiu, darbų sauga ir sveikata mūsų darbuotojai gali pranešti konfidencialiai. Pasitikėjimo telefono numeris: 8 5 204 5090.

Darbuotojui, pranešusiam apie pastebėtus įmonės vidinės tvarkos pažeidimus, negresia atleidimas, susidorojimas ar kitos neigiamos pasekmės už pranešimą.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti
>