Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Mūsų stiprybė - darbuotojai
Atgal

Dirbti savo darbą ir kasdien užtikrinti tai, ko reikia pirkėjams, galime tiktai, jei šio darbo svarba tiki mūsų darbuotojai. „Maxima“ yra didžiausia darbo vietų kūrėja Lietuvoje, todėl rūpestis darbuotojais, yra esminė kasdienio mūsų darbo dalis.

Vertiname savo komandą, kurią šiuo metu sudaro apie 15 000 darbuotojų. Kasmet sukuriame kelis šimtus darbo vietų, o darbo aplinkos sąlygų gerinimui skiriame vis daugiau dėmesio ir investicijų. Siekiame, kad „Maxima“ būtų vieta, kurioje mūsų darbuotojai atranda save ir tampa tikrais profesionalais.

Žmonės ateina dirbti dėl daugelio individualių priežasčių, o pasilieka dėl gerų ir lanksčių darbo sąlygų, galimybės užsidirbti, saugios ir patikimos darbo aplinkos, galimybės mokytis, įgyti naujų įgūdžių ir tapti savo darbo meistrais, galiausiai – dėl to, kad rūpinamės savo žmonėmis. Mūsų tikslas – samdyti, ugdyti ir išlaikyti geriausius darbuotojus bei pelnyti jų lojalumą.

Pavyzdžiui, siekdami dar labiau motyvuoti savo darbuotojus skatinamųjų premijų fondą 2019 m. padidinome beveik dviem trečdaliais. Iš viso „Maximos“ parduotuvėse ir maisto gamybos cechuose dirbantiems įvairių pozicijų darbuotojams papildomai prie atlyginimo per metus planuojame išmokėti 6,3 mln. eurų premijų. Kas mėnesį jas gauna daugiau kaip 9 tūkst. arba daugiau nei pusė mūsų prekybos tinklo darbuotojų.

Daugiau apie darbo „Maximoje“ privalumus ir garantijas galima sužinoti čia.

Visi „Maximos“ darbuotojai yra supažindinami su „Vilniaus prekybos“ verslo etikos kodeksu. Tai yra elgesio standartai, kuriais vadovaudamiesi dirbame ir bendradarbiaujame vieni su kitais, klientais, partneriais, tiekėjais, valdžios ir kitomis institucijomis bei visuomene. Su etikos kodeksu galima susipažinti čia.

Daug dėmesio skiriame antikorupcinėms priemonėms, kad būtų užtikrintas verslo etikos kodekso ir teisės aktų reikalavimų laikymasis. Rūpinamasi korupcijos prevencija, periodiškai visiems darbuotojams prieinamų mokymų metu suteikiame informaciją apie būdus išvengti galimų sukčiavimo atvejų, vykdome reguliarią antikorupcijos programos stebėseną, tiriame užfiksuotus pažeidimus bei imamės veiksmų jiems pašalinti. Su korupcijos prevencijos politika galima susipažinti čia.

Visi „Maximos“ darbuotojai kviečiami konfidencialiai pranešti apie korupcijos atvejus, piktnaudžiavimą, taip pat apie darbe kylančias problemas susijusias su darbo organizavimu, darbo sąlygomis, darbo ir poilsio laiko apskaita, darbo užmokesčiu, darbų sauga ir sveikata ar kt. Tam skirto pasitikėjimo telefono numeris yra 8 5 204 5090. Darbuotojui, pranešusiam apie pastebėtus įmonės vidinės tvarkos pažeidimus, negresia atleidimas, susidorojimas ar kitos neigiamos pasekmės už pranešimą.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti
>