Saugoti kitą reikia jėgų bei kantrybės. O pasirūpinti Lietuva – vienybės.

Mes – Lietuvos verslai, kartu su savo šalimi užaugę, jau pakankamai subrendome jai padėti, todėl surėmėme pečius, kad mūsų šalis kuo greičiau atsistotų ant kojų. „Maxima" Su Lietuvos gamintojais sumažino daugelio lietuviškų prekių kainas, kad jūs, pirkėjai, pirmenybę mūsų parduotuvėse teiktumėte savo šalies produktui. Kuo labiau palaikysime lietuvišką produkciją, tuo greičiau suksis šalies ekonomikos variklis.
Padėkime savo šaliai kartu.

Nuo šiol nauja - mažesnė kaina ir šviežiai lietuviškai mėsai
Dar daugiau prekių!

Surėmėme pečius
su Lietuvos gamintojais

Visi ieškome mažų kainų ir lietuviškų prekių.

Rinkdamiesi prekes, pažymėtas geltonos spalvos etiketėmis ir ženklu „Išvien dėl Lietuvos“ šias prekes įsigysite 15% sumažinta kaina. 15 % nuolaida yra skaičiuojama nuo 2020 m. vasario 11 d. – gegužės 11 d. laikotarpiu galiojusių reguliarių kainų.

Taisyklės
Prekybos tinklas „Maxima" kartu su Lietuvos gamintojais 15 proc. sumažina net 800 populiarių lietuviškų produktų reguliarias kainas. Rinkdamiesi lietuvišką produkciją palaikykime savo šalies gamintojus ir padėkime šiuo sudėtingu laikotarpiu greičiau atsigauti Lietuvos ekonomikai.

Prekės, kurių kaina sumažinta 15 proc., yra populiarūs Lietuvos gamintojų produktai. Parduotuvėse „Maxima" šios prekės žymimos geltonomis etiketėmis ir / ar ženkliuku „Išvien dėl Lietuvos“.

15 proc. nuolaida yra skaičiuojama nuo 2020 m. vasario 11 d. – gegužės 11 d. laikotarpiu galiojusių reguliarių kainų.

Geltonomis etiketėmis ir ženkliuku „Išvien dėl Lietuvos“ pažymėtoms prekėms taip pat gali būti taikomos ir kitos prekybos tinkle „Maxima" vykstančios akcijos.

Naujienos Visos naujienos