Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Projektas „Lietuvos garbė“
2018 m. vasario 1 d.
Atgal

„Maxima“ tapo pagrindiniu iškilmingo projekto „Lietuvos garbė“ rėmėju

Kasmet kovo 11-ąją rengiama iškilmingo projekto „Lietuvos garbės“ apdovanojimų įteikimo ceremoniją, kurios metu prie TV3 ekranų susiburia milijonas žiūrovų. Jos metu pagerbiamos ne vienadienės žvaigždės, ne antraščių herojai, o tie, kurie savo širdimis ir rankomis daro pasaulį geresniu, o Lietuvą – šviesesne. Šiemet lietuviškas prekybos „Maxima“ tapo pagrindiniu šio projekto rėmėju ir globėju.

„Projektas „Lietuvos garbė“ įrodo, kad geri darbai gali būti populiarūs. Tikimės, kad prie TV ekranų į tikruosius Lietuvos herojus susėdę pasižiūrėti šalies gyventojai yra įkvepiami daryti dar daugiau gerų darbų, o galbūt patys kitąmet pakeisti šiemet matomus herojus ekranuose. Mums be galo svarbu ir džiugu, kad ėmėmės globoti šį visai šaliai reikšmingą projektą, esame jo dalimi – ypač šiemet, tokiais Lietuvai ypatingais metais“, – sako Kristina Meidė, „Maximos“ generalinė direktorė ir nuoširdžiai kviečia visus šalies gyventojus pasakoti apie žmones, kurie nusipelnė jūsų, o vadinasi – ir Lietuvos garbės.

Projektas „Lietuvos garbė“ kviečia pastebėti ir pagerbti tuos, kuriems turime už ką padėkoti, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę. Kasmet iškilmingi projekto „Lietuvos garbė“ apdovanojimai rengiami kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventinės ceremonijos metu apdovanojami paprasti Lietuvos žmonės, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį.

Apdovanojimai kasmet sulaukia milžiniško verslo ir visuomenės atstovų, politikų ir televizijos žiūrovų susidomėjimo. Lietuvos garbingiausius tradiciškai renka „Lietuvos garbės“ komisija – garsūs Lietuvai nusipelnę žmonės.

Daugiau apie „Lietuvos garbę“ – oficialioje projekto svetainėje.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti