Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Gerai, kai yra kas padeda
pasiruošti šventėms
MAXIMOS meistrai jau pasirūpino šventiniu stalu

Visad taip norisi spalvų, tai kodėl jomis nepapuošus ir stalo?

Jei tos spalvos tokios gardžios kaip Meistro kokybės gaminiai – sulauksite ne vieno komplimento. Svarbu ne tik kas, bet ir kaip padėta, todėl šiais metais Meistro kokybė stebina ne tik ryškiais skoniais, bet ir papuošimais. Nekaisdami skruostų prie orkaitės, pagaminsite greitai ir paprastai – taip pakaks laiko ir šiltiems pokalbiams, ir gardžioms akimirkoms.

MAXIMA didelį dėmesį skiria maisto produktų šviežumui, plačiai pasirinkimo galimybei, aukštai kokybei bei tinkamam pateikimui parduotuvių vitrinose.

Maistas ir gėrimai mums svarbiausia, todėl siekiame, kad visi produktai parduotuves pasiektų tik geriausios būklės.

Ypatingą dėmesį skiriame šviežiai mėsai ir žuviai, kulinarijos ir konditerijos gaminiams, sezoniniams vaisiams bei daržovėms, o Meistro kokybės duonos, kulinarijos ir konditerijos gaminių šviežumą užtikrina tai, jog šiuos produktus gaminame vietoje.

Planuokite šventes dar paprasčiau!

Užsisakykite gardžiausius Meistro kokybės kulinarijos bei konditerijos gaminius ir atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje MAXIMA.

MAXIMA didelį dėmesį skiria maisto produktų šviežumui, plačiai pasirinkimo galimybei, aukštai kokybei bei tinkamam pateikimui parduotuvių vitrinose. Maistas ir gėrimai mums svarbiausia, todėl siekiame, kad visi produktai parduotuves pasiektų tik geriausios būklės. Ypatingą dėmesį skiriame šviežiai mėsai ir žuviai, kulinarijos ir konditerijos gaminiams, sezoniniams vaisiams bei daržovėms, o „Meistro kokybės“ duonos, kulinarijos ir konditerijos gaminių šviežumą užtikrina tai, jog šiuos produktus gaminame vietoje.

„Meistro kokybė“

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti