Maistas ir gėrimai
Visa, kas geriausia, – Jūsų stalui!
MAXIMA didelį dėmesį skiria maisto produktų šviežumui, plačiai pasirinkimo galimybei, aukštai kokybei bei tinkamam pateikimui parduotuvių vitrinose. Maistas ir gėrimai mums svarbiausia, todėl siekiame, kad visi produktai parduotuves pasiektų tik geriausios būklės. Ypatingą dėmesį skiriame šviežiai mėsai ir žuviai, kulinarijos ir konditerijos gaminiams, sezoniniams vaisiams bei daržovėms, o „Meistro kokybės“ duonos, kulinarijos ir konditerijos gaminių šviežumą užtikrina tai, jog šiuos produktus gaminame vietoje.

„Meistro kokybė“

Gaminkite kartu
su „Maxima“!

 
 
Atraskite naujus skonius, pažinkite pasaulio virtuves, praleiskite šeimyniškus savaitgalio rytus, gamindami kartu su „Maxima“! Skaniausių pusryčių idėjos, užkandžiai ir desertai, lengvai pagaminamos vakarienės receptai – viskas daug paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Receptai

Ieškantiems kažko ypatingo

 
Planuokite šventes dar paprasčiau! Gardžiausius „Meistro kokybės“ kulinarijos ir konditerijos gaminius galite užsisakyti internetu ir atsiimti pasirinktoje parduotuvėje MAXIMA bet kuriame Lietuvos mieste.

Mūsų prekiniai ženklai

„Meistro kokybė“. Šviežia, nes pagaminta vietoje!

„Meistro kokybė“ – tai MAXIMOS meistrų čia pat parduotuvėje paruošti aukštos kokybės šviežutėliai gaminiai. Jie padės jums sutaupyti laiko virtuvėje, o laiko patikrinti receptai ir ilgametė technologų patirtis užtikrins gerą skonį.

„Meistro kokybės“ asortimente rasite daugiau nei 2400 šviežios mėsos, duonos, kulinarijos ir konditerijos gaminių, kurie tiks ir kasdieniam stalui, ir ypatingai šventei.

„MAXIMA ekologica“. Išvien su gamta!

Ženklu „MAXIMA Ekologica“ pažymėtų prekių asortimente - maisto produktai, kurių ekologišką kilmę patvirtina atitinkami sertifikatai.

Su „MAXIMA Ekologica“ prekės ženklu rasite ekologiškų grūdinių produktų, kruopų, miltų, šviežių vaisių ir daržovių, medaus, įvairių daigintų želmenų ir ne tik. Daugiau nei pusė šių ekologiškų produktų yra gaunama iš sertifikuotų vietinių gamintojų, kita dalis importuojama.

„MAXIMA Favorit“. Kokybė už teisingą kainą!

MAXIMA FAVORIT – tai produktų linija, apimanti pačius būtiniausius gaminius. MAXIMOS lentynose ieškokite šių produktų ir neabejodami dėkite juos į pirkinių krepšelį. Būkite tikri – Jūs pasirinkote sveiką, šviežią ir kokybišką gaminį, už kurį mokėsite tikrai gerą kainą.

Ruošiate sočius pusryčius, gausius pietus ar šventinę vakarienę? Laukiate brangių svečių, ketinate pradžiuginti save ir šeimyną? Kad ir kokia būtų proga, gaminiai MAXIMA FAVORIT ras savo vietą ant Jūsų stalo.

Iš visų gaminių MAXIMA FAVORIT kiekvienas išsirinks savo „favoritą“. Šie gaminiai ne tik skanūs, jie išsiskiria ir aukšta kokybe. Kiekvieno gaminio kokybė kruopščiai tikrinama, pradedant žaliavos paruošimu, gamybos procesu ir baigiant pakavimu bei pristatymu į MAXIMOS prekybos centrus visoje Lietuvoje.

„Optima linija“. Visada mažos kainos!

Visada mažos kainos! „Optima linija“ – tai geros kokybės produktai už mažesnę kainą. Siekiame, kad tai būtų pigiausi produktai visoje prekių grupėje ir rinkoje, tačiau išlaikant jų kokybę. Ši linija skirta pirkėjams, ypatingą dėmesį skiriantiems kainai.

„Optima linija“ pažymėtų prekių asortimentas apima įvairias prekių grupes. Taip siekiama patenkinti skirtingus pirkėjų poreikius ir užtikrinti, kad jautriausio kainai segmento pirkėjai visuomet turėtų galimybę pasirinkti patikimos kokybės produktus žemomis kainomis. Maža šių produktų kaina užtikrinama dėl didelių užsakymo kiekių ir paprastesnių, neįmantrų pakuočių.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau