Sūrių klubas
Į kelionę po sūrių pasaulį!
Grįžti į sąrašą
Džiaugiamės parduotuvėje matydami pilnas lentynas įvairiausių dydžių, formų ir spalvų sūrių. Jau nebestebina didelės skylės geltonose sūrių galvose, įprastų lietuviškų varškės sūrių galime paragauti ne tik su kmynais, bet ir kitokiais prieskoniais, o taip pat ir gardžiai parūkytų.

Na, o sūriai su švelniu baltuoju, ar su aštresniu mėlynuoju pelėsiu daug kam tapo stalo kasdienybe. Bet daugiau sužinoti apie produktus visada įdomu. Tad kviečiame susipažinti!
Viso pasaulio sūriai skiriasi brandinimo trukme, kietumu, prieskoniais, spalva ir, žinoma, skoniu, kurį be abejonės renkatės Jūs!

Sužinokite, su kuo geriausiai dera tam tikros sūrių rūšys, išbandykite salotų su sūriais receptus ir išmokite sūrį tinkamai iškepti. Pažinę skirtingas sūrių rūšis ir išmokę jas derinti su kitais produktais, paįvairinsite tiek kasdienį, tiek šventinį vaišių stalą.

Pjaustome ir tarkuojame sūrį 

Kam gaišti laiką patiems pjaustant ar tarkuojant sūrį? Jums apsiperkant susmulkinsime bet kurį sūrio gabalėlį, todėl namuose galėsite iškart pagardinti
mėgstamus patiekalus, išbandyti naujus salotų su sūriais receptus ir užkandžiais papuošti kasdienį ir šventinį vaišių stalą.

 

Pjaustome sūrį šiose MAXIMA parduotuvėse:

Apie sūrius

Mocarela
Liesas ir švelnus, dažniausiai rutuliuko formos sūris, kilęs iš Neapolio. Šiuo sūriu tinka gardinti makaronus, šviežių agurkų ir pomidorų salotas su alyvuogių padažu. Prie mocarelos nuostabiai dera bazilikai ir paskrudintos raudonosios paprikos. Norite sužinoti daugiau apie itališkos virtuvės žvaigždę? Pažiūrėkite dokumentinį filmą „Mozzarella Inc.“, kuris įtraukiamai atskleidžia šio sūrio istoriją pačių italų akimis.
Brinza
Tai minkštas, sūryme nokintas fermentinis baltasis sūris iš Bulgarijos. Brinza gaminama iš ožkų, avių, buivolių ar karvių pieno bei jų mišinių. Garsiosios tradicinės bulgarų salotos ,,Šopska“ ir „Ovčarska“ tiesiog neįsivaizduojamos be brinzos. Šis sūris brandinamas net 45 dienas, o jo istorija gerokai senesnė negu garsiųjų Italijos kietųjų sūrių – ji siekia 5000 metų. Žinantis visuomet atpažins brinzą iš didelių baltų kubo formos luitų MAXIMOS vitrinose.

Receptai

Video patarimai
 
„Sūris gali būti puikus užkandis - pasimėgauti pačiam ir svečius pavaišinti. Kaip gardžiai ir nesudėtingai paruošti skirtingus sūrius užkandžiams ir su kuo juos derinti galite pamatyti šiuose video”
 
Klasikinė sūrių lėkštė Puošni sūrių lėkštė Sūriai užkandžiams

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau