Žuvų turgus

Grįžti į sąrašą
Žuvis ir jūros gėrybės - puikus pasirinkimas ne tik gurmanams, bet ir norintiems paįvairinti savo kasdienę mitybą kitokiais skoniais. Mūsų parduotuvėse Jūsų laukia ypač gausus žuvų ir jūros gėrybių iš viso pasaulio asortimentas. Šviežia žuvis į MAXIMA parduotuves pristatoma dukart per savaitę, todėl galime užtikrinti puikų šviežios žuvies ir jūros gėrybių pasirinkimą.

Išdorojame žuvį 

Mėgstate šviežutėlę žuvį, bet neturite nei laiko, nei noro jos gaudyti ir doroti? MAXIMOS žuvų turguje tai padarysime už Jus! Kad Jums būtų patogiau – žuvį išvalysime, supjaustysime ir paruošime filė! Tiesiog išsirinkite akvariume ar ledo vitrinoje esančią žuvį ir leiskite ja pasirūpinti mūsų profesionalams. Jums beliks tik sugalvoti, kaip ją gaminti.

*Paslauga taikoma, įsigyjant ne akcines žuvis.

Apie žuvis ir kaip skaniai ją pagaminti


Patarimai kaip išdoroti žuvį

Šviežios žuvies valymas, skrodimas ir filetavimas - žinių ir patirties reikalaujantis procesas. Jūsų patogumui už jus tai galime padaryti mes!
Kreipkitės į MAXIMA žuvies skyriaus darbuotojus, kurie pasirūpins, kad jūsų stalą pasiektų šviežia ir kokybiška žuvies filė.

Parduotuvėse MAXIMA XX ir XXX teikiamos šios paslaugos: žuvies skutimas ir išdorojimas, filė išpjovimas.
Daugiau informacijos – parduotuvėse MAXIMA. Šios paslaugos neteikiamos akcijuojamoms žuvims.

 

Video

Kaip išdoroti doradą? Kaip išpjauti lašišos filė? Kaip paruošti lašišos didkepsnį?
 

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.