Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Apie projektą

Šiemet – jau 17 metų, kai prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatins talentingus ir pažangius šalies moksleivius. Nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“, kurios globėja – Švietimo ir mokslo ministerija, išaugo iš dviejų anksčiau įmonės vykdytų švietimo paramos programų. Jos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus.

Turite klausimų? Rašykite:
maximalistai@maxima.lt

Paraiškų pildymo laikas jau pasibaigęs. Rezultatus rasite čia.

Vertinimo komisijoje dirbo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Antanas Mikalauskas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Justina Aglinskaitė ir prekybos tinklo „Maxima“ atstovai.

Kategorijos

Šiais metais 1-12 klasių moksleiviai pretendavo į 70 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2019-2020 mokslo metams. Daugiau nei 60 moksleivių visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 75 ir 150 eurų vertės stipendijas. Į stipendijas pretenduojantys moksleiviai vertinami aštuoniose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Mokslas

Muzika

Kūryba ir menas

Sportas

Visuomeniškumas

Ekologija

Inovacijos

Nuolatinis pažangumas

D.U.K.

KAS TAI PER PROGRAMA, KAM SKIRTA, KUR TEIKTI PARAIŠKĄ IR IKI KADA

KONKURSO SRITIS ATITINKANTYS KONKURSAI IR OLIMPIADOS

KONKURSO NUGALĖTOJŲ SKELBIMAS

STIPENDIJOS

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis: maximalistai@maxima.lt

2018 metų „Lietuvos Maximalistų" apdovanojimai

Maximalistai - 2017 apdovanojimų akimirkos

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti