Naujienos
2015-06-30
Didžiausią paramą „Maxima“ šiemet jau skyrė LTOK ir bendruomenėms

Pirmąjį šių metų pusmetį bendrovė „Maxima LT“ parėmė...

 Plačiau...


Jūsų el. pašto adresas

Optima Linija

Optima Linija

 

Prekės ženklas „Optima linija“ – vienas iš seniausių privačių prekės ženklų, priklausančių prekybos tinklui MAXIMA. Jis buvo sukurtas produktams ir prekėms, kurios skirtos jautriems kainai pirkėjams, nenorintiems išlaidauti. „Optima linija“ pirkėjams visuomet asocijavosi su žema kaina. Praėjusiais metais buvo iš esmės atnaujintas šiuo ženklu pažymėtų produktų pakuočių dizainas, taip šiuos produktus padarant patrauklesnius pirkėjui ir konkurencingesnius rinkoje.

MAXIMA prekybos tinklo parduotuvėse užtikrinamas pastovus prekiniu ženklu „Optima linija“ pažymėtų produktų asortimentas pagrindinėse prekių kategorijose. Taip siekiama patenkinti skirtingus pirkėjų poreikius ir užtikrinti, kad jautriausio kainai segmento pirkėjai visuomet turėtų galimybę pasirinkti patikimos kokybės produktų už mažas kainas. Maža šių produktų kaina užtikrinama dėl didelių užsakymo kiekių, paprastesnių, neįmantrų pakuočių ir sumanios prekybos tinklo vykdomos rinkodaros.

Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, prekiniu ženklu „Optima linija“ pažymėtų prekių asortimentą Lietuvoje sudaro daugiau nei 290 prekių.
 

Optima Linija produktai


Dovanų kortelės

Dovanų kortelės

Pasitikrinkite internete!

Jau galite pasitikrinti savo sukauptų MAXIMA pinigų kiekį čia... Plačiau...


Pasitikrinkite MAXIMA pinigų kiekį čia...