Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Iki -50% nuolaidos
katalogo prekėms
Nuolaidos galioja 2019 09 05 – 2019 09 18

GAIVOS PRIPILDYTI NAMAI

Yra tokia vieta, į kurią įžengus, pasitinka malonūs, pažįstami kvapai. Sužadindami prisiminimus ir kurdami ypatingą nuotaiką, jie apglėbia mūsų pečius. Dažnai šie kvapai susiję su švaros pojūčiu — ar tai saulėje džiūstantys skalbiniai, ar maloniai nosį kutenantis mėgstamo gaiviklio aromatas. Tada mes žinome – namai.

Ir nors švarą namuose visi puselėja įvairiai ir turi skirtingų tvarkymosi įpročių, dalinamės keliomis gudrybėmis, kurios tvarkymąsi pavers malonia patirtimi:

· Muzika. Grojant mėgstamai muzikai, tvarkytis tampa ne tik lengviau, bet ir daug smagiau. Juk nieko nėra geriau, kai namai prisipildo šokio.
· Pertraukos. Tam, kad namų ruoša neapsunktų, svarbu tvarkymosi etapus atskirti trumpomis pertraukomis. Tai gali būti ir pasimėgavimas mėgstamu arbatos puodeliu, ir pokalbis su drauge, ir tiesiog pailsėjimas ant sofos.
· Apsidovanojimas. Generalinė namų tvarka tikrai gali būti nelengva užduotis, todėl, kad ši patirtis būtų kuo malonesnė, būtina apsidovanoti. Tai gali būti saldus desertas, seniai matytas filmas ar ramus pasivaikščiojimas parke.

Kad jūsų namai būtų pripildyti švaros ir gaivos, šiame leidinyje paruošėme įvairių, skirtingų gamintojų priemonių, kurios pritaikytos įvairiems jūsų poreikiams. Susipažinę su jomis, galėsite lengviau suplanuoti didijį tvarkymąsi ir pasiruošti jam efektyviau.

Švaros namuose ir gyvenime!

Maxima
Maxima

NATŪRALUMO BALANSAS

Vertinantys natūralumą bei norintys labiau puoselėti gamtą žino, kad ne visada užtenka tik natūralių ingredientų paviršiams nuvalyti, nes visi paviršiai skirtingi ir reikalauja ypatingos priežiūros. Todėl į pagalbą atkeliauja ekologiški švaros produktai, padėsiantys palaikyti ekologijos ir švaros balansą. Pastarieji pažymėti specialiais skiriamaisiais ženklais, kurie užtikrina produkto kokybę.

ĮVAIRIASPALVIS PASIRINKIMAS

Ne paslaptis, kad kvapai mus veikia teigiamai, įkvepia ateinančiai dienai, todėl smagu, kai skalbiamosios priemonės ne tik puikiai pasirūpina mūsų drabužiais, bet pakylėja ir mus pačius. O kad skalbimas būtų efektyvesnis, štai kelios gudrybės:
· Naudokite maišelius smulkiems drabužiams sudėti — taip kojinės nepasimes ir jas bus lengviau išdžiaustyti.
· Kad išryškintumėte jums patinkantį kvapą, derinkite skalbiamųjų miltelių ir drabužių minkštiklio kvapus.
· Skalbiant didelius ir pūkuotus audinius, pavyzdžiui, patalynę ar rankšluosčius, naudokite teniso kamuoliuką — taip jie išliks minkšti ir purūs.

MALONŪS SPRENDIMAI

Bendra vakarienė — vienas puikiausių laiko praleidimo būdų su šeima. Tačiau virtuvės tvarkymas po gaminimo dažnai nekelia nuotaikos, nes, regis, tvarkymas niekada nesibaigs.
Tokie maži tvarkymosi įpročiai kaip dažnas kempinėlių keitimas ar dezinfekcinių priemonių naudojimas padės palaikyti bendrą tvarką, o kokybiški indų plovikliai puikiai pasirūpins indų švara, todėl jų nereikės perplauti kelis kartus. Šie maži įpročiai padės taupyti laiką ir tvarkymosi bus gerokai mažiau.

GREITA TVARKA

Įsivaizduokite, kad daugiau niekada nereikės daryti generalinės tvarkos. Švarai palaikyti užteks kelių lengvų mostų ir vos kruopleytės jūsų laiko. Turint kelias daugiafunkcinių valiklių priemones, namai tiesiog blizgės. Viskas ko reikia, nepamiršti padėti priemonių skirtingose vietose, pavyzdžiui, virtuvėje, vonioje, valgomajame. Taip jos visada bus po ranka, paruoštos valyti. Keli patarimai ypatingai skubantiems:
· Tvarkymąsis prasideda nuo tikslingo darbų planavimo: pasitikrinkite, ar turite visas reikiamas priemones ir ar jų galiojimo laikas nepasibaigęs.
· Nepamirškite pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis, tokiomis kaip valymo kempinėlės, popieriniai rankšluosčiai, paviršių šluostės.
· Norėdami surinkti gyvūnų plaukus nuo baldų, naudokite gumines pirštines — jas šiek tiek sudrėkinus, jos puikiai nuvalys baldų paviršius.

UŽLIEJANTI GAIVA

Švara juntama ne tik matant švarius paviršius, bet ir užuodžiant gaivų namų kvapą. Skirtingų aromatų oro gaivikliai ne tik sustiprins malonų kvapą, tačiau padės ilgiau išlaikyti gaivą.
Štai tokiais mažais dalykais kartu kuriame jaukią namų aplinką, į kurią malonu grįžti ir kurioje gera gyventi.


Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti