Pirkite VILNIAUS PERGALĖS sveriamų saldainių už 3 eur ir daugiau ir laimėkite!
Atgal

Žaidimo taisyklės

 
 1. AB „Vilniaus Pergalė“ sveriamų saldainių žaidimas (toliau – „Pergalė“ žaidimas) vyksta visose parduotuvėse „Maxima“.
 2. „Pergalė“ žaidimas vyksta nuo 2017-10-17 iki 2017-11-13 (imtinai).
 3. Žaidimo organizatorius – AB „Vilniaus Pergalė“.
 4. Žaidime dalyvauja visi AB „Vilniaus pergalė“ parduodami sveriami saldainiai: „PERGALĖ Creamy su juoduoju šokoladu“, „PERGALĖ Hazelnut su pieniniu šokoladu“, „PERGALĖ Sweety su pieniniu šokoladu“,  „PERGALĖ Coffee su juoduoju šokoladu“, „PERGALĖ Crunchy su pieniniu šokoladu“, „PERGALĖ Caramelo su pieniniu šokoladu“, „PERGALĖ Mix singe twist“, „ PERGALĖ Cherry single twist“, „PERGALĖ VELIUONA“, „PERGALĖ CAPRICORN“, „PERGALĖ MARZIPAN“, „PERGALĖ Toffee su pieniniu šokoladu“,  „PERGALĖ Vilnius Original“, „PERGALĖ SOSTINĖS Cream And Liqueur“, „PUPA“,  „KREGŽDUTĖ“,  „NUTS“, „ARFA“, „LINAS“,  „CRISPY“, „NOMEDA“, „ANANASINIAI“, „OBUOLIUKAI“, „ALMONDS“, „RAUDONOJI AGUONA“, „VOVERAITĖ“, „KAUKĖ“, „SONATA Souffle“, „FORTŪNA“.
 5. „Pergalė“ žaidimo prizai -  12 vnt. po 3 kg (iš viso 36 kg) sveriamų saldainių „Vilnius“ bei 4 vnt. kavos aparatų „Miele CM 3650“.  
 6. Įsigijus bet kurių AB „Vilniaus Pergalė“ sveriamų saldainių už 3 € ar daugiau vieno apsipirkimo metu, registruokitės internetinėje svetainėje www.zaidimas.pergale.lt  iki 2017 11 13 (imtinai). Įrašykite vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono nr., elektroninio pašto adresą ir pirkimo kvito nr.
 7. Su vienu pirkimo kvitu registruotis galima tik vieną kartą. Būtina išsaugoti pirkimo kvitą iki žaidimo pabaigos ir prizo įteikimo.
 8. Kiekvieną savaitės antradienį (spalio 24, spalio 31,  lapkričio 7 ir lapkričio 14 dienomis) bus traukiami burtai prizams laimėti. 3 pirkėjai laimės po 3 kg sveriamų saldainių „Vilnius” bei 1 pirkėjas laimės kavos aparatą „Miele CM 3650“. 
 9. Žaidimo metu laimėtas prizas bus įteiktas tik turint pirkimo kvitą. Nepateikus pirkimo kvito originalo, prizai neišduodami ir pretenzijos periimamos.
 10. Prizo laimėtojai bus nustatyti atsitiktinės atrankos būdu iš visų užsiregistravusiųjų ir paskelbti internetinėje svetainėje www.zaidimas.pergale.lt ir www.maxima.lt. Prizų laimėtojai bus skelbiami kiekvienos savaitės ketvirtadienį (spalio 26,  lapkričio 2, lapkričio 9 ir lapkričio 16 dienomis). Laimėtojai bus informuoti asmeniškai, registracijos metu nurodytais kontaktiniais duomenimis.
 11. Prizai nebus keičiami į jokius kitus prizus ar piniginius ekvivalentus.
 12. Jei prizai apmokestinami, visus mokesčius sumoka žaidimo organizatorius.
 13. AB „Vilniaus Pergalė“ ir UAB „Maxima“ darbuotojai,  jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, į „Pergalė“ žaidimo prizus pretenduoti negali.
 14. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją, prieš tai iš anksto apie tai informavęs viešai interneto svetainėse www.maxima.lt ir www.zaidimas.pergale.lt.
 15. Visą informaciją apie vykstančią akciją galima rasti interneto svetainėse www.maxima.lt, ir www.zaidimas.pergale.lt.
 16. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles, prieš tai informuojant apie taisyklių pasikeitimą www.maxima.lt ir www.zaidimas.pergale.lt

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.