Nuolaidų kortelė didmenininkams
Atgal

Kuo Jums naudinga MAXIMA didmenininko kortelė?

Siūlome Jūsų verslui naują MAXIMA didmenininko kortelę. Naudodamiesi šia kortele, prekybos centruose MAXIMA ir MAXIMA BAZĖ gausite momentinę 5% nuolaidą bei papildomą nuolaidą MAXIMOS pinigais (pasibaigus kalendoriniam mėnesiui). Daugiau informacijos apie kortelės teikiamą naudą rasite žemiau.
Bet kurioje parduotuvėje MAXIMA ir MAXIMA BAZĖ gausite anketą, kurią užpildę ir pateikę kartu su juridinio asmens registracijos pažymėjimo ar fiziniam asmeniui išduoto verslo liudijimo ar pažymos, patvirtinančios teisę verstis individualia veikla, kopija gausite kortelę. Kortelė bus aktyvuota pirmojo apsipirkimo metu.

Kortelės išdavimas ir galiojimas

1. Kortelė išduodama NEMOKAMAI bet kurioje parduotuvėje MAXIMA ir MAXIMA BAZĖ.

2. Kortelė išduodama užpildžius anketą ir pateikus įmonės registracijos pažymėjimo kopiją ar fiziniam asmeniui išduoto verslo liudijimo ar pažymos, patvirtinančios teisę verstis individualia veikla, kopiją.

3. Vienam juridiniam ar fiziniam asmeniui išduodama tik viena kortelė.

4. Kortelės galiojimo terminas yra neribotas.

5. MAXIMA LT, UAB, pasilieka teisę keisti taisykles, įskaitant, tačiau neapribojant, keisti taikomą nuolaidų dydį, rūšį, taikymo sąlygas ir vietas, skaičiavimo principus, apie tai iš anksto nepranešusi didmenininko kortelės turėtojams.

6. MAXIMA LT, UAB, pasilieka teisę nutraukti ir/ar sustabdyti šiose taisyklėse nurodytų nuolaidų taikymą, apie tai iš anksto nepranešusi didmenininko kortelės turėtojams.

7. MAXIMA LT, UAB, pasilieka teisę nutraukti didmenininko programą ir/ar panaikinti didmenininko kortelių galiojimą, apie tai prieš protingą terminą pranešdama didmenininko kortelės turėtojams arba paskelbdama viešai MAXIMA LT, UAB interneto tinklapyje ar kitu būdu. MAXIMA LT, UAB pranešime nustatytu terminu nutraukus didmenininko programą ir/ar panaikinus didmenininko kortelių galiojimą, kortelės turėtojas netenka teisės naudotis sukauptais MAXIMA pinigais bei jie nekompensuojami, išskyrus, jei MAXIMA LT, UAB nusprendžia kitaip.

Momentinė 5% nuolaida

8. Kortelė suteikia momentinę 5% nuolaidą apsiperkant visose parduotuvėse MAXIMA ir MAXIMA BAZĖ (išskyrus tabako ir alkoholio didmeninės prekybos padaliniuose). MAXIMOS kaininių leidinių akcinėms prekėms papildoma nuolaida nesuteikiama.

9. Nuolaida nesuteikiama, perkant tabako gaminius, cukrų, periodinius leidinius, žurnalus, mokant už trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius ir loterijos bilietus, superkamą ir keičiamą tarą ir t.t.), už specialiai suderėtą kainą perkamiems prekių rinkiniams ir akcijose dalyvaujančioms prekėms.

Papildoma nuolaida MAXIMA pinigais

10. Pasibaigus kalendoriniam mėnesiui, iki kito mėnesio 10 dienos į kortelės sąskaitą pervedama papildoma nuolaida MAXIMA pinigais.

11. Papildomos nuolaidos MAXIMA pinigais dydis priklauso nuo praėjusį mėnesį parduotuvėse MAXIMA ir MAXIMA BAZĖ pirkiniams išleistos sumos:
 
Išleista suma, € Papildomos nuolaidos dydis, %
nuo 289,62 iki 579,24 € 2% MP
nuo 579,24 iki 868,86 € 3% MP
nuo 868,86 iki 1158,48 € 4% MP
nuo 1158,48 iki 1448,10 € 5% MP
daugiau kaip 1448,10 € 6% MP


12. Papildoma nuolaida MAXIMA pinigais skaičiuojama tik nuo parduotuvėse MAXIMA (X, XX ir XXX) pirkiniams išleistos sumos. Nuo parduotuvėse MAXIMA BAZĖ pirkiniams išleistos sumos papildoma nuolaida MAXIMA pinigais neskaičiuojama.

13. Papildoma nuolaida MAXIMA pinigais nesuteikiama: tabako gaminiams, trečiųjų asmenų teikiamoms paslaugoms (išankstinio mokėjimo kortelių papildymas, sąskaitų apmokėjimas, draudimo paslaugos, elektroniniai ir loterijos bilietai, superkama ir keičiama tara ir t.t) akcijose dalyvaujančioms prekėms.

Pavyzdžiui: per mėnesį su didmenininko kortele pirkta už 500 € parduotuvėse MAXIMA ir už 1000 € parduotuvėse MAXIMA BAZĖ. Papildomos nuolaidos MAXIMA pinigais procentinis dydis skaičiuojamas nuo bendrai pirkiniams išleistos sumos (1500 €) - 6%. Papildoma nuolaida suteikiama nuo parduotuvėse MAXIMA išleistos sumos (500 €) – į kortelės sąskaitą būtų pervedama 30 MAXIMA pinigų (jeigu nebuvo pirkta prekių, kurioms papildoma nuolaida nesuteikiama).

14. Vieno MAXIMA pinigo vertė lygi 1 €. MAXIMA pinigais galima padengti iki 99% pirkinio, atskaičius šių taisyklių 9 punkte nurodytų prekių vertę, sumos.

Papildoma informacija

15.Jeigu Jūsų kortelė nusidėvėjo, ją galite nemokamai pasikeisti bet kurioje parduotuvėje MAXIMA ir MAXIMA BAZĖ. Tokiu atveju sukaupti MAXIMA pinigai bus pervesti į naująją kortelę.

16.Jeigu pametėte ar kitaip praradote kortelę, prašome mums pranešti, mes ją užblokuosime.

Informacija didmenininko kortelės klausimais teikiama nemokama MAXIMA infolinija: tel. 8 800 20 050 (8-22 val.)

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.
>