Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Jūsų mėgstamas

lietuviškas maistas

„MAXIMA” didžiuojasi glaudžiu bendradarbiavimu su Lietuvos tiekėjais. Visi ūkiai atrenkami, atsižvelgiant į aukštus kokybės standartus ir vietą, nes mums svarbu, kad kiekvieną klientą pasiektų tik kokybiški ir švieži produktai.
Daržovės ir vaisiai
 
Pieno produktai
 
Šviežia mėsa
 
Šviežia žuvis
 
Daržovės ir vaisiai
Siekiant užtikrinti, kad visada gautumėte paties šviežiausio maisto, sunkvežimiai su produktais į didesnes parduotuves atkeliauja kiekvieną dieną, o į mažesnes – kas antrą. Vaisiai vežami žemoje temperatūroje, kad išlaikytų savo geriausias ypatybes. Parduotuvės „MAXIMA“ siūlo itin didelę vaisių ir daržovių įvairovę.
Pieno produktai
Pieno iki sočiai, tik trūksta ąsočio. Taip seniau sakydavo lietuviai, o dabar turime ne tik įvairiausių rūšių pieno, bet ir daugybę pieno produktų, kurių „MAXIMOS“ lentynose galėtume suskaičiuoti daugiau nei tūkstantį. Be jų dauguma jau neįsivaizduoja savo kasdienybės. Pasirūpinome, kad visus juos rastumėte artimiausioje „MAXIMOJE“.
Mėsos produktai
Rūkyta, sūdyta, džiovinta, vytinta, žalia, kepta, virta, pjaustyta, malta... Tam, kad jūsų mėsos pasirinkimas būtų kuo įvairesnis, „MAXIMA“ siūlo visą spektrą mėsos gaminių kiekvieno skoniui ir įvairioms progoms.
Žuvis
Mūsų tiekėjas „Jūros vėjas“ pristato žuvis du kartus per savaitę tiesiai iš laivo, todėl mūsų klientai visada gali būti tikri, kad gauna pačios geriausios kokybės ir šviežiausias žuvis. Įdomu tai, kad mėgstamiausia lietuvių žuvis yra Baltijos menkė. Jų parduodama apie 1 toną per mėnesį.
0
mln. tonų
- tiek lietuviškų vaisių ir daržovių Jūs nuperkate per metus MAXIMA tinkle.
0
mln. eurų
- už tiek Jūs nuperkate vaisių ir daržovių MAXIMA tinkle per metus.
0
tonų
- tiek bulvių nuperkama per mėnesį.
0
skirtingi pieno produktai.
0
mln.
pakuočių pieno parduodama per metus.
0
tiekėjų.
 
0
rūšių
šviežios mėsos.
0
mln. tonų
– tiek lietuviškos vištienos parduodama per metus.
0
mln. tonų
– tiek šviežios vištienos parduodama per metus.
0
tona
– tiek menkių nuperkama per mėnesį.
 
Baltijos menkė
– perkamiausia žuvis.
 
Lašiša
– perkamiausia importinė žuvis.
 
 
Jūsų pilnavertei mitybai svarbus

Šviežias ir kokybiškas maistas

Ką tik nuskintas agurkas, šviežia ir traški morka, prisirpęs obuolys... Vien jų kvapas mums gali priminti vaikystės vasaras, kai močiutė kviesdavo ragauti ką tik nuskintų daržovių. „MAXIMA“ siekia, kad visi vaisiai ir daržovės nesiskirtų nuo tų, kuriuos prisimenate iš savo vaikystės, be to, siūlo gausybę egzotiškų vaisių kiekvieno vartotojo skoniui.
 

Tik patikimi ūkininkai

Dėl glaudaus bendradarbiavimo su Lietuvos ūkininkais galime užtikrinti aukščiausią produktų kokybę. Kiekviena jus pasiekusi daržovė ar mėsos produktas yra glaudžios partnerystės ir bendro darbo rezultatas. Mums itin svarbu, kad ūkininkai pristatytų kokybišką produkciją laiku, todėl atidžiai atrenkame pačius patikimiausius ūkius, kurie ir tampa mūsų partneriais.

Greitas gabenimas reikiamoje temperatūroje

Net gavus geriausios kokybės produkciją, jos pristatymas yra itin svarbi proceso dalis, siekiant užtikrinti, kad produktai išliktų tokie pat kaip prieš patekdami į sunkvežimius. Tam „MAXIMA“ naudoja specialius šaldomuosius sunkvežimius.
Pienas
kasdien
6-8° C
Vaisiai
kasdien
0-15° C
Mėsa
kasdien
-1 - +4° C

Perrinkimas parduotuvėse

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, keliais etapais itin atidžiai perrenkame vaisius ir daržoves. Pirmąjį etapą vykdo mūsų ūkininkai, patys atrinkdami „MAXIMAI“ tinkamiausias prekes, vėliau perrinkimas vyksta parduotuvės sandėlyje, o pasiekę prekybos salę vaisiai ir daržovės dar kartą patikrinami salės darbuotojų.
 
Taupykite savo laiką rinkdamiesi tai, kas

Pagaminta pas mus

Kai reikia sutaupyti laiko, geriausias sprendimas – pirkti jau paruoštą maistą. „MAXIMA“ stengiasi užtikrinti, kad kiekvienas klientas parduotuvėje rastų sau patinkančių patiekalų.
 
Kepta antis, įdaryta marinuotais obuoliais
3
val.
Truktų
pasigaminti
namie
0
min.
Truktų
nusipirkti
MAXIMOJE
 
Įvairių skonių sushi rinkinys
2,5
val.
Truktų
pasigaminti
namie
0
min.
Truktų
nusipirkti
MAXIMOJE
 
Tortas „Sveika, katyte“
7
val.
Truktų
pasigaminti
namie
0
min.
Truktų
nusipirkti
MAXIMOJE
 
Tortas „Linksmasis katinėlis“
8
val.
Truktų
pasigaminti
namie
0
min.
Truktų
nusipirkti
MAXIMOJE
Visas gaminių katalogas

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti