Žmogus žmogui

Kokybė slypi detalėse, kuriomis kasdien rūpinasi daugiau nei 16 000 MAXIMA kolegų.

~

Žinau, kuo geriau atliksiu savo pareigas, tuo geriau dirbs parduotuvė. Todėl stengiuosi žinoti viską, kas vyksta parduotuvėje, pažinti ne tik darbuotojus, bet ir klientus. Juk, tik išsiaiškinęs jų poreikius, galiu užtikrinti jų įgyvendinimą.

Egidijus,

parduotuvės direktorius

Atsakingai kiekviename žingsnyje

MAXIMOS tikslas – klientų dieną padaryti lengvesnę ir malonesnę. To siekdamas, parduotuvės direktorius nuolat ieško, kaip gerinti aptarnavimo kokybę ir kaip tobulėti komandai. 

Parduotuvės direktoriaus pareiga – užtikrinti efektyvią prekybos centro veiklą. Todėl darbai planuojami, skirstomi ir kontroliuojami pagal numatytas instrukcijas.

Siekdamas nuolat gerinti aptarnavimą, parduotuvės direktorius darbo dieną pradeda darbuotojų susirinkimu. Jame aptariami praeitos dienos rezultatai ir numatomi nauji darbai.

Kiekvienas lankytojas yra svarbus, todėl parduotuvės direktorius visada stengiasi padėti išspręsti nesklandumus, atsakyti į iškilusius klausimus ir išklausyti pasiūlymų.

Video failas kraunasi...

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau