Mieli Klientai,

informuojame, jog dėl ypatingai didelės „ARENA. Atradusiems savo ritmą” kolekcijos

gaminių paklausos, akcija baigsis anksčiau nei buvo skelbta.

Akcija „ARENA. Atradusiems savo ritmą” baigiasi

šių metų rugsėjo 29 d.*

Kviečiame rinkti akcijos lipdukus ir jums patikusias ARENA kolekcijos prekes parduotuvėse apžiūrėti bei iš karto įsigyti iki rugsėjo 29 d. Vėliau tą padaryti jau nebus galimybės.

Baigiantis akcijai, šiuo metu ne visose mūsų parduotuvėse galite įsigyti kai kurias ARENA kolekcijos prekes. Ieškokite šių prekių kitose MAXIMA parduotuvėse arba pačius populiariausius gaminius rezervuokite šio puslapio apačioje. Rezervuoti kolekcijos prekes bus galima iki akcijos pabaigos – šių metų rugsėjo 29 d. Vos tik gavę rezervuotų prekių papildymą, SMS žinute informuosime jus, kad rezervuotą(-as) prekę(-es) jau galite atsiimti jūsų nurodytoje parduotuvėje.

Gautą(-as) rezervuotą(-as) prekę(-es) galėsite nusipirkti ir vėliau nei rugsėjo 29 d.

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus. Rūpinamės kuo skubesniu prekių pristatymu.

* Akcijose taisyklėse pažymėjome, jog akcijos pabaigos data gali keistis.

Atradusiems savo ritmą
Aktyvus gyvenimo ritmas prasideda ne nuo ilgiausių maratonų bėgimo ar sunkiausių svarmenų kėlimo, o nuo lengvos rutinos kūrimo savo ritmu. Pasisemkite įkvėpimo iš garsios lietuvių poros – rašytojos Jurgos Baltrukonytės bei menininko Algio Kriščiūno. Jie puikiai žino, kaip išlaikyti sveiką pusiausvyrą tarp sporto, laisvalaikio ir darbo, nes įveikę nusistovėjusią rutiną atrado laisvę viską daryti savaip.
Ribotas leidimas
Ergonomiški skyreliai
Išskirtinės dizaino detalės
Praktiški ir universalūs
Kompaktiškai sulankstomi
Itin lengvi
Sužadinti norą veikti ir judėti pirmyn bus kur kas paprasčiau, kai įsigysite patogias ir lengvas, aktyviam laisvalaikiui skirtas prekes „Arena”. Net jei ir žinome, kad aktyvus gyvenimo būdas netilps į kuprinę, joje tikrai atsiras vietos gertuvei, kamuoliui ar ausinukui, o greitai džiūstantis paplūdimio rankšluostis niekada neklausinės, kodėl užsinorėjote prie jūros, nes visada keliaus drauge. Gyvenime norisi kuo mažiau chaoso, tad kodėl nepradėjus nuo detalių? Galų gale, būtent jos tampa neatsiejama mūsų kasdienio ritmo dalimi.
Kaip įsigyti prekių „ARENA” su nuolaida?
3 būdai, kaip gauti lipduką:
Kolekcija
Trumpam į gamtą
Įkvėpkite gryno oro! Ar tai ne geriausias vaistas nuo streso, nuovargio ar blogos nuotaikos? Jūsų laukia parkai ir miškai, tad, nelaukdami savait- galių, iš karto po intensyvios darbo dienos bent valandėlei ištrūkite su draugais ar šeima aktyviai pailsėti gamtoje.
Ant pečių – lengva ir patogi kuprinė su pledu, buteliu vandens ir užkandžiais, ant juosmens – judesių nevaržantis juosmens krepšys svarbiau- siems daiktams susidėti, o rankose – smagias pramogas žadantis kamuolys. Viskas, jūs pasiruošę!
Kuprinė ARENA (46,5 x 30 x 16 cm)
Kaina surinkus
10x
13,99 € 39,99 €
-62%
Peržiūrėti savybes:
Užsimeti ant pečių – ir jau pasiruošęs. Patogi ir lengva kuprinė bus geriausia dienos palydovė. Ergonomiškos, reguliuojamos petnešos leis tolygiai paskirstyti svorį, o tai – viena iš svarbiausių rekomendacijų taisyklingai laikysenai ir sveikai nugarai išlaikyti. Stilinga kuprinė pravers ne tik žygiuose, išvykose, bet ir keliaujant į darbą – joje yra specialus nešiojamojo kompiuterio skyrius ir smulkių daiktų kišenė.
Juosmens krepšys ARENA (33 x 12 x 6 cm)
Kaina surinkus
5x
7,49 € 19,99 €
-62%
Peržiūrėti savybes:
Šis juosmens krepšys itin pravers mėgstantiems pabėgioti ar išeiti pasivaikščioti, kai kuprinės neštis nesinori, o raktus ir telefoną pasiimti reikia...
Tinklinio kamuolys ARENA
Kaina su
Galite įsigyti nesurinkę lipdukų!
7,99 € 14,99 €
-46%
Ir profesionalų, ir mėgėjų, ir šeimos komandai! Šiam lengvučiam (vos 260 g) tinklinio kamuoliui lemta tapti neatsiejamu išvykų palydovu, juk žaidimas – tai azartas, juokas, gera nuotaika, sveikas judėjimas ir, žinoma, poilsis.
Būtiniausi su jumis
Išsiruošti į išvyką užmiestyje ar rasti motyvacijos treniruotėms sporto klube kur kas paprasčiau, kai visi reikalingi daiktai yra po ranka. Sportinėje rankinėje lengvai tilps ne tik būtiniausi daiktai, bet ir visi jūsų žvalaus savaitgalio planai. Įskaitant, žinoma, ir planą B – juk smagu būti pasiruošus netikėtu- mams, tiesa?
Tad į rankinę įsimeskite kosmetinę, kurioje visada atsiras vietos purškikliui nuo vabzdžių, pleistrams ar dezinfekciniam skysčiui.
Sporto krepšys ARENA (51 x 27 x 30 cm)
Kaina surinkus
5x
16,99 € 39,99 €
-57%
Peržiūrėti savybes:
Sporto krepšys su reguliuojamo ilgio nuimama rankena – itin talpus, tad pravers ne tik trumpose kelionėse į sporto salę, bet ir ilgesnėse, pavyzdžiui, savaitgalio išvykose. Jame galėsite neštis drabužius, avalynę, o jei prireiktų – netgi svarmenis.
Kosmetinė ARENA (22,5 x 10 x 14 cm)
Kaina surinkus
10x
5,99 € 12,99 €
-53%
Peržiūrėti savybes:
Nė žingsnio iš namų be kosmetinės! Kad ko nors prireikus netektų ilgai ieškoti didelės rankinės dugne, įvairias smulkmenas nuo higienos reikmenų iki namų raktų ar mobiliojo telefono laikykite kompaktiškoje kosmetinėje.
Drabužių ir avalynės krepšys ARENA
Kaina surinkus
5x
4,99 € 9,99 €
-50%
Peržiūrėti savybes:
Rankinėje visada turėkite papildomą krepšį iš drėgmei nepralaidaus, tačiau orui laidaus audinio – jame saugiai pargabensite namo po aktyvaus žygio susitepusius batus, drėgną sportinę aprangą, maudy- mosi kostiumėlį ar šlapią rankšluostį.
Ilgesnei išvykai
Draugiškos varžybos svečiuose, sporto festivalis, stovykla, komandiruotė su kolegomis, o gal SPA savaitgalis kitame mieste?
Kad ir ką planuojate, yra trys dalykai, be kurių tikrai neapsieisite.
Kelioninis krepšys ARENA (63 x 18 x 30 cm)
Kaina surinkus
10x
17,99 € 39,99 €
-55%
Peržiūrėti savybes:
Visų pirma, jums prireiks talpaus ir patogaus kelioninio krepšio. Geriausia – su reguliuojamo ilgio rankenomis, kad būtų lengva nešti rankoje ar ant peties.
Chalatas (M/L; L/XL)
Kaina surinkus
10x
24,99 € 49,99 €
-50%
Antra, kraudamiesi daiktus, krepšyje palikite vietos chalatui, nes po aktyvios dienos tikrai norėsis ko nors tingaus ir šilto. Šis pasiūtas iš 100 % medvilnės, todėl yra švelnus, minkštas ir lengvas.
Mikropluoštinis sporto rankšluostis ARENA (80 x 150 cm)
Kaina su
Galite įsigyti nesurinkę lipdukų!
4,99 € 14,99 €
-66%
Peržiūrėti savybes:
Ir trečia, vietoj įprasto rankšluosčio pasiimkite minkštą iš mikropluošto – toks ne tik užims mažiau vietos, bet ir greičiau išdžius po maudynių ar treniruotės, o patiestas ant žemės puikiai atstos iškylų pledą.
Planuojant keliones
Pagaliau atostogos! Dviejų savaičių ar poros dienų – visai nesvarbu. Svarbiausia, kad viskas, ką suplanavote, pavyktų be didesnių nesklandumų. Pavyzdžiui, lagamine nepristigtų vietos jūsų daiktams.
Tai lengva! Tereikia prisiminti, kad lagaminas lengvai tilps po lėktuvo sėdyne ar automobilio bagažinėje.
Sportinis lagaminas ARENA su ratukais (54 x 35 x 20 cm)
Kaina surinkus
10x
27,99 € 69,99 €
-60%
Peržiūrėti savybes:
Pakabinamas kosmetikos krepšys ARENA (21 x 7,5 x 22 cm)
Kaina surinkus
5x
6,99 € 16,99 €
-58%
Peržiūrėti savybes:
Akcijos taisyklės
• Akcija vyksta visose prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse 2020 m. birželio 23 d. – spalio 19 d.
• Pirkdami parduotuvėse MAXIMA nurodytą skaičių prekių, pažymėtų akcijos reklamine medžiaga (karuliais ar akcijos kainų juostomis), kasoje gausite akcijos lipduką.
• Taip pat, pirkdami prekių ir išleidę 10 EUR, kasoje gausite 1 akcijos lipduką, 2 lipdukus – už išleistus 20 EUR ir t. t.
• Surinkę reikiamą skaičių lipdukų (10 arba 5 lipdukus, atitinkamai pagal prekę), pasirinktą akcijos prekę galėsite įsigyti su nuolaida iki 62 %.
• Suklijuokite surinktus lipdukus į specialią akcijos skrajutę, kurią rasite parduotuvės kasose arba galite atsispausdinti internetinėje svetainėje www.maxima.lt
• 2020 m. birželio 30 d. – spalio 19 d. kasoje pateikite akcijos skrajutę su suklijuotu reikiamu lipdukų skaičiumi ir įsigykite pasirinktą akcijos prekę su nuolaida iki 62 %.
• Skrajutes su lipdukais į pasirinktas prekes galėsite iškeisti iki 2020 m. spalio 19 d.
• Parduotuvėse MAXIMA, pateikę AČIŪ kortelę, galėsite su nuolaida įsigyti šias akcijoje dalyvaujančias prekes: tinklinio kamuolį ARENA ir mikropluoštinį sporto rankšluostį ARENA (80 x 150 cm).
• 2020 m. birželio 30 d. – spalio 19 d. akcijos prekių galite įsigyti ir už įprastą kainą.
• Į bendrą išleistą sumą neįskaičiuojami ir akcijos lipdukai ne suteikiami už alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, pradinio maitinimo pieno mišinių, MAXIMOS dovanų kortelių, trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų (išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, draudimo paslaugų, elektroninių bilietų, loterijos bilietų ir kt.) mokėtinas sumas bei MAXIMOS pinigus.
Skrajutes su surinktais lipdukais panaudoti galima tik vieną kartą. Lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
Ankstesnių MAXIMOS akcijų lipdukai negalioja. Akcijos prekių skaičius ribotas.
MAXIMA turi teisę keisti ar nutraukti akciją bet kuriuo metu. Prekių aprašymai pateikiami pagal gamintojo pateiktą informaciją.
Daugiau informacijos www.maxima.lt
Nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050 (I–VII 8–22 val.), el. paštas klientai@maxima.lt
Leidinys
Prekių užsakymas
Mieli Klientai, informuojame, jog dėl ypatingai didelės „ARENA. Atradusiems savo ritmą” kolekcijos gaminių paklausos, akcija baigsis anksčiau nei buvo skelbta. Akcija „ARENA. Atradusiems savo ritmą” baigiasi šių metų rugsėjo 29 d.*

Kviečiame rinkti akcijos lipdukus ir jums patikusias ARENA kolekcijos prekes parduotuvėse apžiūrėti bei iš karto įsigyti iki rugsėjo 29 d. Vėliau tą padaryti jau nebus galimybės. Baigiantis akcijai, šiuo metu ne visose mūsų parduotuvėse galite įsigyti kai kurias ARENA kolekcijos prekes. Ieškokite šių prekių kitose MAXIMA parduotuvėse arba pačius populiariausius gaminius rezervuokite šio puslapio apačioje. Rezervuoti kolekcijos prekes bus galima iki akcijos pabaigos – šių metų rugsėjo 29 d. Vos tik gavę rezervuotų prekių papildymą, SMS žinute informuosime jus, kad rezervuotą(-as) prekę(-es) jau galite atsiimti jūsų nurodytoje parduotuvėje.

Gautą(-as) rezervuotą(-as) prekę(-es) galėsite nusipirkti ir vėliau nei rugsėjo 29 d.

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus. Rūpinamės kuo skubesniu prekių pristatymu.

* Akcijose taisyklėse pažymėjome, jog akcijos pabaigos data gali keistis.
Pasirinkite prekę
Juosmens krepšys ARENA
Kuprinė ARENA
Mikropluoštinis sporto rankšluostis ARENA
Sporto krepšys ARENA
Įveskite tel. nr. (turi būti įvesti 8 skaičiai)
+370
Suprantu, jog nurodytas telefono numeris bus naudojamas išimtinai šio užsakymo vykdymo tikslu.
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą čia.