Saugus apsipirkimas: kaip elgtis parduotuvėje?
Reikalavimai ir papildomos rekomendacijos saugiam apsipirkimui
Tinkamai dėvėkite apsauginę kaukę, kuri dengtų nosį ir burną
Atėjusiems apsipirkti „Maxima“ parduotuvėse yra galimybė nemokamai gauti apsauginę veido kaukę.
Laikykitės saugaus – 2 metrų – atstumo tarp kitų pirkėjų ir darbuotojų
Parduotuvėje nesibūriuokite
Rekomenduojame į parduotuvę atvykti apsipirkti vienam asmeniui iš šeimos.
Jaučiatės prastai? Likite namie
Jei jaučiatės prastai, pasireiškė paršalimo ar gripo simptomai – likite namuose.
Nepamirškite rankų higienos
Atėjus į parduotuvę dezinfekuokite rankas ir naudokitės nemokamomis vienkartinėmis pirštinėmis. Grįžę namo – nusiplaukite švariai rankas.
Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo
Kosint ar čiaudint, būtina užsidengti burną ar nosį su vienkartine nosine, nusisukti. Jei nosinės neturite, čiaudėkite į vidinę rankovės dalį.
Planuokite savo pirkinius iš anksto
Tai padės apsipirkti greičiau ir parduotuvėje užtruksite trumpiau.
Už pirkinius mokėkite banko kortele
Venkite grynųjų pinigų ir atsiskaitykite banko kortele, jeigu turite galimybę – rinkitės bekontaktį atsiskaitymo būdą.
Naudokitės BARBOROS paslaugomis
Pirkite internetu arba naudokitės arba prekes atsiimkite iš „Barbora Express“ stotelių. Mūsų darbuotojai surinks prekes, kurias teliks tik atsiimti. Taip ir pirkėjas, ir darbuotojas išvengs kontaktų.

Saugaus apsipirkimo priemonės

Nuo pat COVID-19 pandemijos pradžios nepaliaujamai diegiame naujoves, kurios užtikrintų darbuotojų ir klientų saugumą. Prekybos tinklas „Maxima“ kas mėnesį papildomai skiria apie 0,3 mln. eurų, kad būtų užtikrintas saugus apsipirkimas.

Dezinfekcinės priemonės pirkėjams

Dezinfekcinės priemonės pirkėjams

Prie įėjimų į „Maximos“ parduotuvių prekybos salę yra įrengtos rankų dezinfekavimo stotelės, kurios nuolatos yra papildomos dezinfekciniu skysčiu. Taip pat pirkėjų prašome naudotis nemokamomis vienkartinėmis pirštinėmis

Organinio stiklo pertvarkos

Organinio stiklo pertvarkos

Siekdami apsaugoti savo klientus ir darbuotojus, visose „Maximos“ parduotuvėse, įrengėme organinio stiklo pertvaras, kurios atskiria bei dalinai izoliuoja kasos darbuotoją ir klientus nuo tiesioginio kontakto.

Eiles ir saugius atstumus reguliuojančios juostos

Eiles ir saugius atstumus reguliuojančios juostos

Suformavome klientų eiles ir atstumus tarp žmonių reguliuojančias informacines juostas. Tai ryškūs informaciniai lipdukai, padedantys laikytis ne mažiau nei 2 metro atstumo tarp kitų apsiperkančių klientų.

Paviršių dezinfekavimas

Paviršių dezinfekavimas

Itin didelį dėmesį skiriame švarai ir higienai parduotuvėse užtikrinti. Reguliariai dezinfekuojame įvairius paviršius – kasas, pirkinių krepšelius ir vežimėlius, duris bei kitus paviršius.

Patalpų vėdinimas

Patalpų vėdinimas

Šiuo metu „Maxima“ parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija. Atsiprašome, jeigu jausite, kad parduotuvėse yra vėsu, tačiau tokiu būdu užtikriname tinkamą patalpų vėdinimą itin reikalingą šiuo metu.

Darbuotojų apsauga

Mūsų darbuotojai kasdien susiduria su realia
COVID-19 viruso grėsme. Tik jų darbo dėka kasdien atidarome savo parduotuves, kad jose rastumėte visus būtiniausius maisto produktus ir kitas prekes. Vertiname darbuotojų pastangas šiuo sudėtingu ir įtemptu laikotarpiu ir ėmėmės visų įmanomų priemonių, kad juos apsaugotume.

Saugi darbo aplinka

Saugi darbo aplinka

Visi darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniais rankų skysčiais. Darbuotojams yra numatytos papildomos poilsio pertraukėlės. Kasdien „Maxima“ darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, tuomet jų prašoma likti namuose.

Draudimas nuo COVID-19 ligos

Papildomas sveikatos draudimas

Esami ir būsimi „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti specialiu draudimu nuo koronaviruso. Susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje yra mokamos išmokos. Taip pat visi „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti papildomu sveikatos draudimu. Jis suteikia galimybę greičiau ir paprasčiau patekti pas medikus tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose.

Emocinė pagalba

Emocinė pagalba

Darbuotojai, kurie jaučia nerimą, įtampą ar stresą, gali nemokamai nuotoliniu būdu pasikonsultuoti su psichologu. Konsultacijos vyksta 3 kalbomis bei užtikrinamas visiškas anonimiškumas. Profesionali emocinė parama leidžia lengviau įveikti COVID-19 pandemijos kasdienybę lydinčius iššūkius.

Saugi darbo aplinka

Skatinamosios premijos

Už darbuotojų pastangas, ypač šiuo sudėtingu ir įtemptu laikotarpiu, sąžiningai atlyginame. Per COVID-19 pandemiją buvo išplėsta darbuotojų premijavimo sistema. Kiekvieną mėnesį skatinamieji priedai yra mokami darbuotojams, priklausomai nuo jų pasiektų rezultatų.

Lankstesnės darbo sąlygos

Lankstesnės darbo sąlygos

Darbuotojams, kurie jaučia baimę ar įtampą, sudarytos lanksčios galimybės išeiti tiek apmokamų, tiek neapmokamų atostogų. Karantino laikotarpiu darbuotojams taikome palankesnį darbo užmokesčio skaičiavimą už prastovas nei tai numato įstatymas.

Darbuotojų imuniteto stiprinimas

Darbuotojų imuniteto stiprinimas

Darbuotojams skirtame dienos valgiaraštyje šalia kasdien patiekiamų karštų pietų, įtraukėme daugiau vaisių ir daržovių. Taip pat yra ruošiamas imbiero ir medaus arbatos mišinys, skirtas pastiprinti imuninę sistemą. Darbuotojams sudarėme galimybę nemokamai pasiskiepyti nuo sezoninio gripo.

Pagalba COVID-19 sergantiems darbuotojams

Pagalba COVID-19 sergantiems darbuotojams

Su susirgusiais ir saviizoliacijoje esančiais darbuotojais, palaikome nuolatinį ryšį, teikiame visokeriopą žmogišką pagalbą. Esant poreikiui susirgusiems kolegoms į namus yra pristatomas maistas, prireikus, pasirūpiname ir kitomis reikmėmis.

AČIŪ

Apie herojus mokėmės istorijos pamokose, žavėjomės jais TV ekranuose. Bet niekada gyvai nebuvome jų matę. Iki šiandien.

Sužinokite daugiau
Ačiū Herojams

Naujienos

Saugaus apsipirkimo rekomendacijos

Informacija apie COVID-19 susirgusius darbuotojus

Nuo COVID-19 pandemijos pradžios visuomenei informuojame apie kiekvieną koronavirusu užsikrėtusių darbuotojų atvejį. Parduotuvės ir kitos patalpos, kuriose dirbo COVID-19 užsikrėtę darbuotojai, visada yra papildomai išvalomos ir pilnai dezinfekuojamos. Norime priminti pirkėjams, kad šiandien nė vienas nesame apsaugoti nuo koronaviruso, todėl turime atsakingai rūpintis savo saugumu ir laikytis COVID-19 prevencijos priemonių.

Vilnius

Logistikos padalinys, Metelių g. 4
COVID-19 susirgęs darbuotojas paskutinįsyk savo darbo vietoje buvo 2021 m. liepos 12 dieną.

Klaipėda

Parduotuvė „Maxima X“, Naikupės g. 18
COVID-19 susirgęs darbuotojas paskutinįsyk savo darbo vietoje buvo 2021 m. liepos 24 dieną.
COVID-19 susirgęs darbuotojas paskutinįsyk savo darbo vietoje buvo 2021 m. liepos 24 dieną.

Šiuo metu sergantys darbuotojai:

13

Pasveikę darbuotojai:

1655

*Šiame kalendoriuje darbuotojų susirgimų COVID-19 atvejai pateikiami nuo 2020 m. lapkričio 23 dienos.
Informacijos apie ankstesnius darbuotojų susirgimų COVID-19 atvejus galite rasti čia