Dormeo Octasmart – gero miego inovacija

Iš lovos visada išlipkite ta koja su DORMEO OCTASMART. Atraskite prie jūsų kūno prisitaikančius antčiužinius bei orui pralaidžias pagalves ir patirkite tikrą miego malonumą. Nuo rugpjūčio 1 d. MAXIMOS parduotuvėse pirkite už 10 eurų, rinkite lipdukus ir įsigykite DORMEO OCTASMART akcijos prekių už ypatingą kainą.

Kaip įsigyti DORMEO prekių su nuolaida?

DORMEO-Langai_-21

Lipdukų klijavimo lapas

Kainos galioja 2023 m. liepos 27 d. - lapkričio 06 d.

Gero miego inovacija

Kainos galioja 2023 m. rugpjūčio 01 d. - lapkričio 06 d.

 1. AKCIJOS TAISYKLĖS 

1.1. Akcijos DORMEO (toliau – Akcija) taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Akcijos vykdymo tvarką ir Akcijos prekių įsigijimo sąlygas.

1.2. Taisyklės yra skelbiamos MAXIMA LT, UAB, interneto svetainėje www.maxima.lt/dormeo ir MAXIMOS parduotuvių informacijos kasose.

 

2. AKCIJOS ORGANIZATORIUS 

2.1. Akcijos organizatorius yra MAXIMA LT, UAB, juridinio asmens kodas 123033512, buveinės adresas: Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius (toliau – Organizatorius).

 

3. AKCIJOS LAIKOTARPIS IR VIETA

3.1. Akcija vyksta visose prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse.

3.2. Akcija vyks 2023 m. rugpjūčio 1 d. – 2023 m. lapkričio 6 d. arba tol, kol bus Akcijos prekių. Akcijos prekių kiekis ribotas.

 

4. AKCIJOS DALYVIAI IR DALYVAVIMO SĄLYGOS

4.1. Perkant parduotuvėse MAXIMA už 10 Eur, kasoje išduodamas 1 Akcijos lipdukas (už 20 Eur išduodami 2 Akcijos lipdukai, už 30 Eur išduodami 3 Akcijos lipdukai ir t. t). 

4.2. Į bendrą išleistą sumą neįskaičiuojami ir Akcijos lipdukai nesuteikiami už DORMEO Akcijos prekių, tabako gaminių, alkoholinių gėrimų, pradinio maitinimo ir specializuotų kūdikių mišinių, MAXIMOS dovanų kortelių ar čekių, loterijos bilietų, cukraus EXTRA LINE, trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų (išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, elektroninių bilietų, superkamos ir (ar) keičiamos taros ir t. t.) mokėtinas sumas bei MAXIMOS pinigus. 

4.3. Surinkus nurodytą skaičių lipdukų ir surinktus lipdukus suklijavus į specialią Akcijos skrajutę, pasirinktą Akcijos prekę galima įsigyti su nuolaida iki 60 %. Akcijos skrajutę galima rasti parduotuvių kasose arba interneto svetainėje www.maxima.lt

4.4. Akcijos skrajutę su surinktais Akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.

 

5. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA 

5.1. Akcijos dalyviai turi teisę iki 2023 m. lapkričio 6 d. teikti skundus dėl Akcijos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu adresu Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius arba el. paštu klientai@maxima.lt.

5.2. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir atsakymai pateikti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo rašytinio skundo gavimo dienos.

 

6. BENDROSIOS NUOSTATOS

6.1. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus tvarkomi Organizatoriaus privatumo politikoje nustatyta tvarka. Plačiau https://www.maxima.lt/aciu/lojalumo-programos-privatumo-politika

6.2. Akcijos prekių aprašymai pateikiami pagal gamintojo pateiktą informaciją. 

6.3. Akcijos laikotarpiu Akcijos prekių galima įsigyti ir už įprastą kainą. 

6.4. Akcijos prekės, Akcijos lipdukai į pinigus ir (ar) kitas prekes nekeičiami. 

6.5. Organizatorius turi teisę nepriimti Akcijos skrajučių ir neparduoti Akcijos prekių už specialią kainą, jei paaiškėja, kad Akcijos dalyvis neatitinka Taisyklių arba nustatomi (įtariami) nesąžiningi Akcijos dalyvio veiksmai. 

6.6. Organizatorius pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo nutraukti Akciją. Tokį sprendimą Organizatorius gali priimti dėl bet kokių priežasčių. Organizatorius taip turi teisę bet kuriuo metu pakeisti ir (ar) papildyti Taisykles, įskaitant pakeisti Akcijos laikotarpį. 

6.7. Papildoma informacija apie Akciją teikiama el. paštu klientai@maxima.lt. 

Pagalba