Dviguba MAXIMOS pinigų grąža skenuojant QR kodą

1.    Dviguba MAXIMOS pinigų grąža (2% nuo pirkinių sumos)* įsigalioja apsipirkus už 30 € ar daugiau** su MAXIMOS programėlėje pridėta AČIŪ kortele, ir kasoje skenuojant QR kodą.

2.    Pirmajam apsipirkimui už 30 € ar daugiau** bus taikoma standartinė MAXIMOS pinigų grąža (1% nuo pirkinių sumos)*.

3.    2% MAXIMOS pinigų grąža galioja 72 valandas nuo paskutinio apsipirkimo, kuris atitiko sąlygas, nurodytas pirmame Taisyklių punkte.

4.    Įsigaliojus 72 valandų laikotarpiui, 2% MAXIMOS pinigų grąža galios perkant už bet kokią sumą**.

5.    2% MAXIMOS pinigų grąža gali būti pratęsiama, jeigu buvo įgyvendintos pirmame punkte nurodytos sąlygos.***

6.    2% MAXIMOS pinigų grąža galioja tik su MAXIMOS programėlėje pridėta AČIŪ kortele, ir kasoje skenuojant QR kodą.

7.    2% MAXIMOS pinigų grąžos pratęsimų skaičius yra neribotas ir galioja iki 2023 12 31.

 

*MAXIMOS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, MAXIMOS dovanų korteles ir (ar) čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir (ar) keičiamą tarą ir t.t.), pradinio maitinimo pieno mišinius bei cukrų OPTIMA LINIJA.

**Į pirkinių sumą neįskaičiuojama vertė šių prekių: tabako gaminių, alkoholinių gėrimų, pradinio maitinimo ir specializuotų kūdikių mišinių, MAXIMOS dovanų kortelių ar čekių, loterijos bilietų, trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų (išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, elektroninių bilietų, superkamos ir/ar keičiamos taros ir t.t.).

*** Pavyzdžiui: Jūs pirkote 2023-07-01 už 30 Eur, tad šio pirkimo metu Jums yra taikoma 1% grąža, tačiau po jo, iškart įsigalioja 2% grąža, kuri galioja 72 val. Per šį laikotarpį galite pirkti už bet kokią sumą, neribotą kiekį kartų ir bus suteikiama dviguba, t.y. 2% grąža. Tačiau jei 2023-07-03 vėl pirksite už 30 Eur, jo metu jau bus taikoma 2% grąža ir ji prasitęs vėl 72 valandoms, t.y. iki 2023 07 06.


Pasiūlymas galioja iki 2023 12 31 d.
Klientai, turintys didesnį nei 1% pradinį MAXIMOS pinigų kaupimą, akcijoje dalyvauti negali.

Pagalba