Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050


Iki -50% nuolaidos
katalogo prekėms!
05.02-15
Pasinerti į vasarą

Mmm... pagaliau mus apgaubė šiluma. Visi stengiamės šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti puikiu oru. Ir tuomet tiesiog pražystame. Juk atsipalaidavę ir laimingi esame patys gražiausi. Kad šis natūralus žavesys neišblėstų, paruošėme visą puokštę lietuviškų gaminių, išskirtinių prekių ir kosmetikos, padėsiančios atsiskleisti Jūsų grožiui. Kaip atsisveikindami su vėsa nusimetame sunkius paltus, taip pasikeiskime ir kosmetikos priemones. Atsinaujinkite ir atraskite produktus, kurie puoselės Jūsų grožį šiltuoju sezonu ir padės pasiruošti vasarai.

Mėgaukitės šiluma. Rūpinkitės savimi. Džiaukitės bene geriausiais pasiūlymais.

Patarimai, kaip prižiūrėti veido odą
Dalyvaukite žaidime ir laimėkite!
Pirkimo kvito registracija
Pirkimo kvito nr.
Kontaktinis mob. tel. nr. (informacinei žinutei apie laimėjimą)
+370
AČIŪ kortelės nr.
9440003700
„GROŽIO MUGĖS” konsultacijos
Adresas Data Laikas Prezentuojama
„GROŽIO MUGĖS” katalogas
Katalogo prekių pasiūlymai pagal temą

YPATINGA

Rūpintis savimi – tai rūpintis savo jausmais ir kūnu.Dėmesys sau gali virsti ir maloniais ritualais. Tamparuošėme ypač veiksmingų ir ypač kokybiškų produktų,kuriuos pasirinkę rūpinsitės išvaizda, mėgausitės aromataisir pojūčiais bei puoselėsite pasitikėjimą savimi.

TOP PASIŪLYMAI

Esame be galo skirtingi. Bet yra produktų, kurie, atrodo, tinkavisiems. Apie juos kone sklando legendos. Kad nereikėtų klausinėtidraugų, skaitinėti forumuose ir kitur ieškoti informacijos, surinkomedaugelio pripažintus ir pamėgtus produktus. Jūsų dėmesiui –populiariausioms prekėms vieni patraukliausių pasiūlymų.

LIETUVIŠKA

Gerai pažįstami aromatai, puikiai žinomi ingredientai – tailietuviška kosmetika. Atsigręžę į tai, ką pažįsta geriausiai – įsave, – šalies gamintojai kuria kaip sau. Lietuviškas tradicijassujungia su pasaulio geriausiųjų praktika ir pristato mūsųklimatui bei poreikiams pritaikytus gaminius.

VASARAI

Vasara mums – nuostabus metas, bet plaukams ir odai – tikrasišbandymas. Išbandykite kosmetiką, kuri padės kasdien atrodyti,lyg ką tik grįžus iš atostogų. O kad net trumpos išvykos būtųkupinos malonių akimirkų, turime visa, ko gali prireikti kelionėje:nuo saulės kremo iki proteino batonėlių ir kelioninio lygintuvo.

Konkursai

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsiregistruodami gauti MAXIMOS siunčiamą naujienlaiškį sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Sužinokite daugiau Privatumo politikoje.