Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050Žiemos šventės – nuostabus metas, kai aplanko nuostabus jausmas. Todėl mums didžiulis džiaugsmas pasitikti jį kartu su Jumis ir nors maža dalele prisidėti prie visų etapų: belaukdami švenčių MAXIMOJE rasite viską, ko prireiks jūsų namų jaukumui. Mūsų meistrai pasirūpins jūsų šventiniais Kūčių ir Kalėdų patiekalais, o taip pat ir dovanomis, kuriomis Kalėdų rytą pradžiuginsite savo artimuosius. Nepamirštamą Naujųjų metų naktį daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems, o MAXIMA padės pasiruošti šventei ir sutaupyti laiko.

KALĖDŲ TRAUKINUKAS

Delfi ir Maxima dovanoja tradicinį Kalėdų traukinuką! Jau nuo gruodžio 1 iki sausio 7 d. į sostinės gatves išrieda magiškasis Kalėdų traukinukas. Ieškokite specialios kalėdinės stotelės priešais Katedros bokštą, šalia stotelės ARKIKATEDRA ir pasileiskite į stebuklingą kelionę po pasipuošusį Vilnių.

KALĖDŲ TRAUKINUKAS

Važiavimas – 2 eur. (vaikams iki 7 m. nemokamai)
Pirmadienis – ketvirtadienis: 12 - 21 val.
Penktadienis – sekmadienis: 11 - 22 val.
Išvykimo vieta: Šalia stotelės ARKIKATEDRA esanti Kalėdų stotelė

TRAUKINUKO TVARKARAŠTIS
Vėjas nusinešė paskutinius lapus ir atpūtė mintis apie Kalėdas? Puiku! Ruoštis niekada ne per anksti! Nebūtina jau dabar pulti klausytis Kalėdų giesmių ir jungti lempučių (nors galima ir taip!). Bet sezono namų darbus atlikus iš anksto, šventėmis mėgautis lengviau.
Dar prieš dešimtmetį Kūčios buvo gausios papročių, burtų ir ilgamečių tradicijų. Šiandien neretai turime tiek planų ir reikalų, kad vos spėjame vaišes suruošti. Nedvejodami priimkite pagalbą. Susitarkite su giminaičiais, kas ką gaminsite. O ir patys nesiverskite per galvą, „Meistro kokybės“ gaminiai visuomet šviežiai paruošti ir pritaikyti sezono poreikiams. Mažiau laiko virtuvėje – daugiau akimirkų su brangiais žmonėmis.
Pagaliau atėjo Kalėdos! Trumpam sustabdykime laiką ar bent sulėtinkime jo tėkmę. Juk taip ilgai laukiame žiemos švenčių, tiek svajojame, planuojame ir ruošiamės, kad išaušus Kalėdų rytui taip norisi, kuo greičiau viską patirti. Bet leiskime sau neskubėti. Leiskime sau mėgautis po truputį.
Per šventes džiugina tradicijos. Dalykai, kuriais galime pasikliauti ir kurių kasmet laukiame. Galbūt tai – kalėdinis patiekalas, galbūt relikvija tapusios eglutės dekoracijos, o gal kelionė namo ar sugrįžtantys mylimieji. Juk metas tarp Kūčių ir Naujųjų – susitikimų metas. Parvykstame į gimtinę, lankome senelius, dėdes ir tetas. Leidžiame laiką su bičiuliais ir visuomet laukiame svečių.
Paskutinė metų diena. Paskutinės metų valandos. Ir, galiausiai, paskutinės metų akimirkos. Taip laukiame šios gyvenimo etapus skiriančios nakties.
Meistro kokybė

Žiemą taip norisi spalvų, tai kodėl jomis nepapuošus ir stalo? Jei tos spalvos tokios gardžios kaip Meistro kokybės gaminiai – sulauksite ne vieno komplimento. Nekaisdami skruostų prie orkaitės, pagaminsite greitai ir paprastai – taip pakaks laiko ir šiltiems pokalbiams, ir gardžioms akimirkoms.

Planuokite šventes dar paprasčiau!

Užsisakykite gardžiausius Meistro kokybės kulinarijos bei konditerijos gaminius ir atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje MAXIMA.

Kalėdų katalogas
Žaislų katalogas

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti