Kalėdų Kalėdos

 

Padedame kurti Kalėdų stebuklus, kad darbai ir rūpesčiai neužgožtų šventės laukimo malonumo. Neatidėliokite džiaugsmo! Per šventes skirkite daugiau laiko svarbiausiam – šeimai ir buvimui kartu. O kad artimųjų šypsenos būtų platesnės ir kalėdinis stebuklas būtų didesnis, esame pasirengę palengvinti visus namų puošimo, dovanų pirkimo ir kalėdinio stalo ruošimo vargus.

 

Padedame kurti Kalėdų stebuklus.

Kalėdų žaidimas MAXIMOS programėlėje

Sumeistrauta tikroms Kūčioms

Kai reikia pasirūpinti ne tik šventine dvasia, bet ir maistu, tenka gerai pasiraitoti rankoves. MAXIMOS meistrai pasistengė, kad per šias Kūčias kiltų ne stresas, o apetitas, tad jums tereikia papuošti stalus ir padaryti šiek tiek daugiau vietos.

Kaledu-polapis_1000x10002

Kai reikia pasirūpinti ne tik šventine dvasia, bet ir maistu, tenka gerai pasiraitoti rankoves. MAXIMOS meistrai pasistengė, kad per šias Kūčias kiltų ne stresas, o apetitas, tad jums tereikia papuošti stalus ir padaryti šiek tiek daugiau vietos.

Kaledu-polapis_1000x10004

Tikri meistrų fejerverkai! Tačiau valgyti galima ne tik akimis. Burnoje sproginėjantys skoniai tikrai nustebins net ir visko ragavusius ekspertus, o platus asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią gardėsį Jūsų stalui.

Receptai Jūsų šventiniam stalui

Daugiau receptų

Pagrindiniai šventinės nuotaikos akcentai

Kaledu-polapis_1000x1000_Dekoras_2

Tiems, kurie neįsivaizduoja Kalėdų be sniego baltumo, šerkšno ir blizgesio, atrinkome visą pusnį šviesių dekoracijų, sukursiančių baltas baltas Kalėdas... Visai kaip pasakoje!

Kaledu-polapis_1000x1000_Dekoras_4

Šįmet puošite eglę, kuri remiasi į lubas, tik šakelę ar visus namų kampelius? Žaisliukų tikrai turime, tereikia užsukti į MAXIMĄ ir išsirinkti. 

Kaledu-polapis_1000x1000_Dekoras_5

Čia raudonai, žaliai ir baltai spalvoms skiriamas pagrindinis vaidmuo. Atrinkome žaisliukus, tekstilę ir klasiškiausius papuošimus, kurie padės sukurti Kalėdas, sugrąžinsiančias į vaikystę. 

Kaledu-polapis_1000x1000_dekoras

Klasikinis stilius niekada nenuvilia, todėl pasirūpinome, kad MAXIMOJE rastumėte subtilių, bet džiuginančių dekoracijų, kurios Jūsų namams suteiks dar daugiau kalėdiškumo. 

Kaledu-polapis_1000x1000_dekoras2

Juoda tinka prie visko, o viskas – prie juodos. Juoda spalva, suderinta su metališkais atspalviais ir griežtesnių formų detalėmis, padės sukurti laikui nepavaldų ir modernų Kalėdų stilių. Todėl, pasitarę su MAXIMOS meistrais, surinkome viską, kad Jūsų Kalėdos šiais metais atrodytų kitaip.

Kaledu-polapis_1000x1000_dekoras3

Daugiau jaukumo? Reiškia daugiau žvakių! MAXIMOJE rasite įvairiausių formų ir kvapų žvakių, tereikia išsirinkti tai, kas dera prie jūsų Kalėdų stiliaus.

Paprastos idėjos ypatingoms dovanoms

Kaledu-polapis_1000x1000_Dovanos

Svarbu ne tik vidus, bet ir išorė. Nuoširdžiai ir apgalvotai supakuotos dovanos itin džiugina. Tiems, kurie nori į dovanas įdėti daugiau širdies, siūlome versti puslapį ir pasinaudoti mūsų meistrų patarimais.

Kaledu-polapis_1000x1000_Dovanos5

Vieni mėgsta gauti daiktus, kiti patirtis, o treti mėgsta skaniai pavalgyti. Visiems gurmanams ir smaližiams – valgomos MAXIMOS meistrų dovanos.

Kaledu-polapis_1000x1000_Dovanos7

Grožio ir sveikatos niekada nebus per daug. MAXIMOJE gausu kosmetikos tiems, kurie nori pasilepinti ar palepinti kitus.

Kaledu-polapis_1000x1000_dovanos-

Jeigu šįmet negalite važiuoti į kaimą, kaimas atvažiuos pas jus. Šilti ir saldūs linkėjimai iš kaimo pasieks visą Lietuvą!

Kaledu-polapis_1000x1000_dovanos-2

Yra knygų, kurias galima atsiversti kasdien, o net ir skaitant iš naujo, sužinoti kažką naujo. MAXIMOS knygų lentynose rasite skaitomiausias šių metų dovanas.

Kaledu-polapis_1000x1000_dovanos-3

Šių Kalėdų tema – jaukumas. Turbūt nėra nieko geriau nei Kalėdų vakarą susisukti į šiltus rūbus, gurkšnoti karštą šokoladą ir kartu su artimaisiais žiūrėti jau tūkstantį kartų matytą filmą!

Leidiniai

MAXIMOS leidinys „Kalėdų Kalėdos“ pages 0/1

MAXIMOS leidinys „Kalėdų Kalėdos“

2022 11 17–2023 01 04

Tikime, kad užtenka kelių ypatingų ingredientų, kad Kalėdų stalas ir namai virstų nepaprastais. Šio leidinio puslapiuose rasite išskirtinių prekių sau ir artimiesiems, netikėtų receptų, patarimų bei prasmingų dovanų idėjų, kurios Jus įkvėps. Visa tai tam, kad šios šventės būtų šiek tiek lėtesnės ir prasmingesnės, kad artimųjų šypsenos būtų platesnės, o namai pilni Kalėdų. Juk tam reikia visai nedaug. 

Svarbiausia – laikas kartu. 

Visas aprašymas Mažiau
MAXIMOS leidinys „Žaislų katalogas“ pages 0/1

MAXIMOS leidinys „Žaislų katalogas“

2022 11 10–2022 12 31

Skaitykite naujausią pasakojimą apie Kalėdų Senelio ir jo bendražygių nuotykius ruošiantis kasmetinėms Žaislų žaidynėms. Linkime smagios kelionės skriejant pro stebinančias žaislų planetas ir ieškant mėgstamiausių savo žaislų.

Visas aprašymas Mažiau
Pagalba