Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Šviežia mėsa
Šviežia mėsa iš Lietuvos ūkių!

Malame ir purename mėsą 

Malame ir purename šviežią mėsą. Galite pasirinkti vieną ar kelis skirtingus gabalėlius, kuriuos vietoje paruoš „Meistro kokybės“ profesionalai. Nemalame tik paukštienos.
Kokie kiaulienos, jautienos ir vištienos patiekalai be šviežios ir kokybiškos mėsos? Visų rūšių mėsa į parduotuves MAXIMA atkeliauja tik šviežia ir gerai atrinkta, o jos kokybe galite neabejoti! Prieš patiekdami mėsą Jums, mes kruopščiai atsirenkame tiekėjus, patikriname kiekvieną partiją ir galiausiai parduotuvių skyriuose meistriškai išpjaustome mėsą. Štai kodėl mūsų parduotuvių mėsa pasižymi puikiu skoniu.

Malame ir purename mėsą šiose MAXIMA parduotuvėse:
(kai kurios parduotuvės gali teikti tik malimo paslaugą)

Pjaustome ir vakuumuojame mėsos gaminius

Jūsų pasirinktą kumpį, dešrą ar bet kurį kitą mėsos gaminį „Meistro kokybės“ profesionalai preciziškai supjaustys plonais griežinėliais ir suvakuumuos. Taip supakuota mėsa ilgiau išlieka šviežia ir užima mažai vietos, todėl ją patogu vežtis į iškylas, svečius, šventes ar laikyti namuose.

Geros mėsos vadovas

PDF peržiūra
 

Kiaulienos patiekalai

Jautienos patiekalai

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti