Egzotiniai vaisiai ir daržovės 
Grįžti į sąrašą

Spaudžiame šviežias sultis

Vienas geriausių vitaminų ir sveikatos šaltinių – šviežiai spaustos sultys. Patiems nesinori traukti sulčiaspaudės? Atsigaivinkite šviežiai spaustomis vaisių ir daržovių sultimis parduotuvėse MAXIMA.

Lietuvoje auga ne viskas, tačiau mūsų parduotuvėse rasite net ir pačių egzotiškiausių vaisių ir daržovių – šviežių ir kupinų vitaminų!
 
Kinkanai, kertuočiai, mangostaninės garcinijos – daugeliui šie žodžiai skamba kaip rebusas, nors iš tikrųjų tai itin gurmanų mėgstami egzotiniai vaisiai. Šiuos ir kitus tropinius vaisius pamačiusiems prekybos centre kyla begalė klausimų: kaip juos valgyti, su kuo derinti, kaip išsirinkti prinokusius, kur juos laikyti – šaldytuve ar kambario temperatūroje?
 
Pasaulyje gausu įvairiausių egzotinių ir tropinių vaisių, kurių svečiose šalyse nepraleidžia progos paragauti dažnas keliautojas. Tačiau nebūtina keliauti tolimosiomis kryptimis, kad galėtumėte paskanauti lietuviams dar neįprastų, o dažnai net ir negirdėtų vaisių ar daržovių – kreivabudžių, tamarindų, rambutanų ir kitų.

Sužinokite, kuo šie vaisiai ir daržovės vertingi, ruoškite naujus patiekalus ir atraskite egzotiškų skonių savo virtuvėje.

Spaudžiame šviežias sultis šiose MAXIMA parduotuvėse:

Egzotiniai vaisiai ir daržovės