Apie projektą

Šiemet gabiausi moksleiviai pretendavo į rekordinį stipendijų fondą, siekusį 80 tūkst. eurų. „Lietuvos Maximalistai“ stipendijas gaus 2020-2021 mokslo metais. Beveik šimtas moksleivių tapo „Maximalistais“ ir visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 85 ir 170 eurų vertės stipendijas. Į stipendijas pretendavę moksleiviai buvo vertinami šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Šiemet – jau 18 metų, kai prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatino talentingus ir pažangius šalies moksleivius. Nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“, kurios globėja – Švietimo ir mokslo ministerija, išaugo iš dviejų anksčiau įmonės vykdytų švietimo paramos programų. Jos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus.

Turite klausimų? Rašykite:
maximalistai@maxima.lt

Lietuvos Maksimalistų" 2020 m. sąrašą rasite čia

Šių metų „Lietuvos Maximalistų“ komisiją sudaro Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Vilma Maniušienė ir „Maximos“ atstovai.

Kategorijos

Šiais metais 1-12 klasių moksleiviai pretendavo į 80 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2019-2020 mokslo metams. Daugiau nei 60 moksleivių visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 85 ir 170 eurų vertės stipendijas. Į stipendijas pretenduojantys moksleiviai vertinami šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Mokslas

Muzika

Kūryba ir menas

Sportas

Visuomeniškumas

Ekologija

Inovacijos

Nuolatinis pažangumas

Naujienos Visos naujienos

D.U.K.

KAS TAI PER PROGRAMA, KAM SKIRTA, KUR TEIKTI PARAIŠKĄ IR IKI KADA

KONKURSO SRITIS ATITINKANTYS KONKURSAI IR OLIMPIADOS

KONKURSO NUGALĖTOJŲ SKELBIMAS

STIPENDIJOS

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis: maximalistai@maxima.lt„Lietuvos Maximalistai“ 2019

Šiais metais 1-12 klasių moksleiviai pretendavo į 70 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2019-2020 mokslo metams. Daugiau nei 60 moksleivių tapo „Maximalistais“ ir visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 75 ir 150 eurų vertės stipendijas. Į stipendijas pretendavę moksleiviai buvo vertinami aštuoniose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Vertinimo komisijoje dirbo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Antanas Mikalauskas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Justina Aglinskaitė ir prekybos tinklo „Maxima“ atstovai.

Šiemet – jau 17 metų, kai prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatino talentingus ir pažangius šalies moksleivius. Nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“, kurios globėja – Švietimo ir mokslo ministerija, išaugo iš dviejų anksčiau įmonės vykdytų švietimo paramos programų. Jos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus.

Turite klausimų? Rašykite: maximalistai@maxima.lt

„Lietuvos Maksimalistai" 2019 konkurso nugalėtojai.

2019 m. apdovanojimų akimirkos

Ankstesnių metų nugalėtojai