Apie projektą

Šiemet gabiausi moksleiviai kviečiami pretenduoti į rekordinį stipendijų fondą, siekiantį 90 tūkst. eurų. „Lietuvos Maximalistai“ stipendijas gaus 2021-2022 mokslo metais. Į stipendijas pretenduojantys moksleiviai bus vertinami šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Jau 19 - tą kartą prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatina talentingus, kūrybingus ir pažangius šalies moksleivius. 1-12 klasių moksleiviai pretenduos į 90 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2021-2022 mokslo metams. Nugalėtojai visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 75 ir 150 eurų vertės stipendijas.

Turite klausimų? Rašykite:
maximalistai@maxima.lt

Šių metų „Lietuvos Maximalistų“ komisiją sudaro Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro meno departamento vadovė bei muzikologė Jurgita Norvaišienė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Darius Šaluga, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus darbuotoja Jurgita Stulginskienė ir „Maximos“ atstovai.

Kategorijos

Šiais metais 1-12 klasių moksleiviai pretenduos į 90 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2021-2022 mokslo metams. Moksleiviai visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 75 ir 150 eurų vertės stipendijas. Į stipendijas pretenduojantys moksleiviai vertinami šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Mokslas

Muzika

Kūryba ir menas

Sportas

Visuomeniškumas

Ekologija

Inovacijos

Nuolatinis pažangumas

Naujienos Visos naujienos
D.U.K.

KAS TAI PER PROGRAMA, KAM SKIRTA, KUR TEIKTI PARAIŠKĄ IR IKI KADA

KONKURSO SRITIS ATITINKANTYS KONKURSAI IR OLIMPIADOS

KONKURSO NUGALĖTOJŲ SKELBIMAS

STIPENDIJOS

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis: maximalistai@maxima.lt

2019 m. apdovanojimų akimirkos