Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Programos „Lietuvos Maximalistai“ 2019 metų konkurso laimėtojai
Atgal

Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 500 talentingų Lietuvos vaikų. Sveikiname laimėtojus!
Pasiruošę kitais metais siekti dar didesnių aukštumų?


Mokslo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Simonas Melaika Panevėžys 10
Skatinamoji stipendija  Gediminas Lelešius Kaišiadorys 12
Skatinamoji stipendija  Jokūbas Viršilas Klaipėda 8
Skatinamoji stipendija  Ričardas Navickas Šiauliai  12
Papildoma stipendija  Marija Duchovskytė Babtai  11
Papildoma stipendija  Tomas Kvietkauskas Kaunas 11
Papildoma stipendija  Viltė Juozokaitė Klaipėda 10

Muzikos kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Adrija Žvirblytė Vilnius 11
Skatinamoji  stipendija  Kristupas Kerulis Palanga 7
Skatinamoji  stipendija  Martyna Valeikaitė Klaipėda 7
Skatinamoji  stipendija  Klėja Kašubaitė Kijevas 4
Papildoma stipendija  Laurynas Bertulis Vilnius 12
Papildoma stipendija  Julija Vaitoškaitė Lentvaris 8

Kūrybos ir meno kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Mūza Svetickaitė  Palanga 8
Skatinamoji stipendija  Dominykai Jakutovič Vilnius  10
Skatinamoji stipendija  Deividui Ankudovičiui  Vilnius  10
Skatinamoji stipendija  Deivydui Stankevičiui Vilkaviškio r. 11
Papildoma stipendija  Lukrecijai Slavinskaitei Kaunas 8
Papildoma stipendija Dovydui Martynėnui Vilnius  11
Papildoma stipendija  Kristinai Užgalytei Kaunas 12

Sporto kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Kotryna Teterevkova Vilnius 12
Skatinamoji stipendija Dovilė Rimkutė Kaunas 11
Skatinamoji stipendija  Paulius Pultinevičius Marijampolė 12
Skatinamoji stipendija  Kornelija Riliškytė Vilnius 9
Papildoma stipendija Selina Kaneda Vilnius 8
Papildoma stipendija  Paulina Kriauzaitė Kaunas 9
Papildoma stipendija  Erika Župerkaitė Panevėžys 11
Papildoma stipendija  Gėdvinas Serafinas Panevėžys 12

Visuomeniškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Dovilė Lipnevičiūtė Marijampolė 10
Skatinamoji stipendija  Goda Katkutė Šiauliai  12
Skatinamoji stipendija  Vismantas Daujotas Kuršėnai 10
Skatinamoji stipendija  Julius Janulevičius Alytus 11

Ekologiškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Kristijonas Vegelė Vilnius 11
Skatinamoji stipendija  Aida Kuznecovaitė Vilniaus r.  11
Skatinamoji stipendija  Elzė Amilevičiūtė Vilnius 9
Skatinamoji stipendija Austė Šilkaitytė Kėdainių r.  10

Inovacijų kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija  Gabija Vasiliauskaitė Kaunas 11
Skatinamoji stipendija  Heidė Eluna Levanaitė Šiauliai 1
Skatinamoji stipendija  Kostas Čaplinskas Kuršėnai 9
Skatinamoji stipendija  Tautvydas Ribinskas Naujoji Akmenė 11

Pažangumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pažangumo stipendija Julius Jakavonis Marijampolė 7
Pažangumo stipendija Augustė Motiejūnaitė Vilnius 8
Pažangumo stipendija Armanis Tomas Barsamyan Vilnius 7
Pažangumo stipendija Mantas Kučinskas Kupiškis 11
Pažangumo stipendija Vilius Košys Šilalė 10
Pažangumo stipendija Emilija Milašiūtė Vilnius 7
Pažangumo stipendija Justė Šimonytė Širvintos 10
Pažangumo stipendija Silvija Makrickaitė Rokiškis 12
Pažangumo stipendija
Pavel Gusev
Šalčininkai 8
Pažangumo stipendija Rosita Jasaitytė Radviliškis 11
Pažangumo stipendija Nerija Remeikaitė Panevėžys 10
Pažangumo stipendija Saulė Janavičiūtė Palanga 9
Pažangumo stipendija Deimantė Stasiūnaitė Trakų r. 11
Pažangumo stipendija Radvilas Rumšas Kaunas 8
Pažangumo stipendija Marija Gedeikytė Šilalė 11
Pažangumo stipendija Eidenis Kasperavičius Gargždai 12
Pažangumo stipendija Pijus Brazinskas Ukmergė 10
Pažangumo stipendija Rokas Slančiauskas Mažeikiai 7
Pažangumo stipendija Deimantė Povilaitytė Vilkaviškis 11
Pažangumo stipendija Dovydas Žemaitaitis Palanga 11
Pažangumo stipendija Paulius Čepulis Lazdijai 9
Pažangumo stipendija Elzė Demjanovaitė Kaišiadorys 8
Pažangumo stipendija Ramilė Bartušytė Šilalė 10
Pažangumo stipendija Margarita Gedeikytė Šilalė 11
Pažangumo stipendija Urtė Kotryna Bloznelytė Varėna 11
Pažangumo stipendija Anastasija Baltroš Vilnius 10
Pažangumo stipendija Povilas Uckus Kupiškis 8
Pažangumo stipendija Viltė Kybartaitė Šilalė 7
Pažangumo stipendija Ūla Levanaitytė Šiauliai 10
Pažangumo stipendija Ugnė Bagdonaitė Vilnius 8
Pažangumo stipendija Aušrinė Uckutė Kupiškis 11
Pažangumo stipendija Danielė Arlickaitė Molėtai 10
Pažangumo stipendija Juta Adomaitytė Joniškis 8
Pažangumo stipendija Ugnė Simutytė Skuodo r. 10
Pažangumo stipendija Agnė Žitkauskaitė Vilkaviškis 9
Pažangumo stipendija Karolina Karneckaitė Švenčionėliai 10
Pažangumo stipendija Nojus Norvidas Plungė 7
Pažangumo stipendija Luknė Viržintaitė Kaunas 8
Pažangumo stipendija Ignas Lukaševičius Marijampolė 10
Pažangumo stipendija Karolė Simona Motiejūnaitė Vilnius 9
Pažangumo stipendija Agnė Gudauskaitė Tauragės apskritis 10
Pažangumo stipendija Edgaras Zaboras Darbėnai 10
Pažangumo stipendija Ugnė Žemeikytė Klaipėdos r. 7
Pažangumo stipendija Justė Dautaraitė Vilnius 9
Pažangumo stipendija Ignas Rozmanas Ukmergė 12
Pažangumo stipendija Barbora Jociutė Jurbarkas 10
Pažangumo stipendija Agnieška Ravdo Vilnius 7
Pažangumo stipendija Aleksandras Zubkovas Jonavos r. 5
Pažangumo stipendija Deimantė Juknevičiūtė Panevėžys 7
Pažangumo stipendija Austėja Dilytė Skirsnemunė 12
Pažangumo stipendija Gabija Šinkūnaitė Anykščiai 8
Pažangumo stipendija Aleksandras Lisovskis Kaunas 7
Pažangumo stipendija Aura Matuliūkštytė Kaišiadorys 8
Pažangumo stipendija Julija Pacijenko Vilnius 11
Pažangumo stipendija Melita Zavestauskaitė Alytus 8
Pažangumo stipendija Ugnė Genčaitė Skuodo r. 8
Pažangumo stipendija Karina Bartkutė Ukmergė 8

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti