Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

LOJALUMO PROGRAMOS „MAŽYLIŲ KLUBAS“ SĄLYGOS IR TAISYKLĖS
Atgal

1. Šiame dokumente pateiktos MAXIMA LT, UAB, vykdomos lojalumo programos „Mažylių klubas“ sąlygos ir taisyklės.

Pagrindinė informacija

2. Mažylių klubas – tai lojalumo rinkodaros programa (toliau vadiname Mažylių klubu), kurioje čia išdėstytomis sąlygomis užsiregistravę ir dalyvaujantys asmenys gauna specializuotą informaciją bei specialias nuolaidas ar kitus pasiūlymus.
3. Mažylių klubo organizatorius – MAXIMA LT, UAB, buveinės adresas – Savanorių pr. 247, Vilnius, juridinio asmens kodas 123033512. 
4. Mažylių klubas veikia nuo 2016 m. liepos 19 d. 
5. Mažylių klubo dalyvis (toliau gali būti vadinamas Klubo nariu) – fizinis asmuo, atitinkantis klubo nariui nustatytus reikalavimus (išdėstytus šių taisyklių 8 punkte), šiose taisyklėse nustatyta tvarka užsiregistravęs Mažylių klube ir besilaikantis šių taisyklių sąlygų ir reikalavimų.
6. Jaunesni nei 18 metų asmenys užsiregistruoti į Mažylių klubą ir jame dalyvauti gali tik gavę tėvų ar globėjų sutikimą. Jei Klubo narys yra jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, kad jo tėvai ar globėjai susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą užsiregistruoti ir dalyvauti Mažylių klube. 
7. Jei klubo nariams suteikti pasiūlymai pagal galiojančius teisės aktus yra apmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu ar kitais mokesčiais, visus tokius mokesčius už klubo narius savo lėšomis sumoka programos organizatorius MAXIMA LT, UAB.

Registracijos ir dalyvavimo Mažylių klube taisyklės

8. Klubo nariu gali tapti ir būti asmuo, esantis MAXIMA LT, UAB, lojalumo programos AČIŪ dalyvis (turintis galiojančią jo vardu registruotą lojalumo kortelę AČIŪ) ir turintis bent vieną mažametį vaiką iki trejų metų.
9. Į klubą gali užsiregistruoti vaiko mama ir tėtis.
10. Su viena AČIŪ kortele gali būti užsiregistravęs tik vienas Mažylių klubo narys.
11. Į Mažylių klubą užsiregistruoti galima dviem būdais:
11.1. Jei gimdymo namuose gavote specialų laišką-kvietimą su kuponu, pateikite jį parduotuvės MAXIMA kasoje kartu su savo AČIŪ kortele. Kasininkė nuskaitys kuponą ir užregistruos jus Mažylių klube.
11.2. Jei gimdymo namuose negavote specialaus laiško-kvietimo, galite užpildyti registracijos anketą internete www.maxima.lt/mazyliuklubas. Anketoje reikės pateikti šiuos duomenis: vaiko gimimo datą, gimimo liudijimo numerį; tėčio ir mamos (bent vieno iš tėvų) vardą, el. paštą, telefoną,  AČIŪ kortelės numerį. Apie patvirtintą registraciją bus pranešta el. laišku per savaitę.
12. Registracija į Mažylių klubą gali būti nepatvirtinta arba atšaukta, jeigu asmuo neatitinka Mažylių klubo nariui keliamų reikalavimų.
13. Apie atmestą arba atšauktą registraciją į Mažylių klubą bus informuojama registracijos į Mažylių klubą anketoje nurodytu el. paštu.
14. Pirkėjams, kurie nuo 2013 m. liepos 20 d. iki 2016 m. liepos 20 d. MAXIMOS kasose užregistravo savo AČIŪ kortelę, kad būtų suteikiama 20% nuolaidai kūdikių sauskelnėms, drėgnosioms servetėlėms ir paklotams, nuo 2016 m. liepos 19 d. gali būti automatiškai užregistruoti Mažylių klube. Apie registraciją sužinoti galima prisijungus savo E.AČIŪ paskyroje.
15. Klubo narystė įsigalioja nuo pakvietimo į Mažylių klubą laiško kupono aktyvinimo datos arba nuo įstojimo į Mažylių klubą anketos patvirtinimo datos.
16. Mažylių klubo narystė galioja tol, kol Mažylių klubo nario vaikui sukanka 3 metai (galima narystės galiojimo paklaida yra 1 mėnuo).Klubo narystė gali būti pratęsiama ilgesniam laikui, jei vėliau gimė kitas vaikas. Pratęsta narystė galios iki šiam vaikui sukaks 3 metai.

Informacijos teikimas

17. Informacija apie Mažylių klubo programos sąlygas ir taisykles bei Mažylių klubo teikiamus pasiūlymus yra skelbiama svetainėje www.maxima.lt/mazyliuklubas.
18. Informaciją apie Mažylių klubą bei Mažylių klubo nariams teikiamus pasiūlymus yra teikiama:
18.1. internete www.maxima.lt (prisijungus E.AČIŪ paskyroje)
18.2. nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050
18.3. el. paštu aciu@maxima.lt

Asmenų duomenų tvarkymas

19. Klubo narių asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis AČIŪ lojalumo programos taisyklėmis ir privatumo politika, kurių galiojanti redakcija skelbiama svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/apie-programa.

Kitos nuostatos

20. MAXIMA LT, UAB, pasilieka teisę atsisakyti išduoti registracijos į Mažylių klubą pakvietimo kuponus ar pašalinti iš programos dalyvių, jei programos dalyvis pažeidė programos taisykles ir / ar dalyvavo programoje, pažeisdamas LR įstatymus, ir / ar užsiėmė veikla, kuri gali būti laikoma sąmoningu kenkimu MAXIMA LT, UAB, jos partneriams ar kitiems programos dalyviams.
21. Organizatorius turi teisę pakeisti šias programos taisykles, apie tai pranešęs ne vėliau kaip prieš 15 dienų tuo pačiu būdu, kokiu buvo paskelbtos šios taisykles.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti
>