Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
„Mes - bendruomenė“
Grįžti į sąrašą

Bendruomenė „Velykalnis” (projektas „100-mečio kartos“)

Projektas „100-mečio kartos“ – vienintelė Rokiškyje esanti funkcionali ilgalaikė erdvė pritaikyta įvairių kartų užimtumui, skatinanti skirtingų kartų bendravimą per bendrą veiklą, bendroje erdvėje bei kurianti tvarią, ilgalaikę naudą miestui ir gyventojams. Įrengtos patogios maudyklos vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms, suoliukai su atlošais, vaikų žaidimų aikštelės, smėlio dėžės, sūpuoklės, dviračių laikikliai, lauko treniruokliai. Projekto dėka įrengtas įkasamas batutas, speciali rampa, skirta patogiam pasiplaukiojimui valtimis, vandens dviračiais. Paplūdimių, žaidimų aikštelių įrengimui panaudota daugiau nei 100 tonų plauto balto smėlio. Įgyvendinus šį projektą, Rokiškyje atsirado daugiafunkcė erdvė prie vandens telkinio pritaikyta vyresnio amžiaus žmonėms, šeimoms auginančioms vaikus bei jaunimui.

2018 metų Mes bendruomenė nugalėtojo „Velykalnio" bendruomenės projekto „Šimtmečio kartos" atidarymo akimirkos

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras (projektas „Ateis šventė“)

Projekto metu „Ateis šventė“ buvo atnaujintos Jaunimo laisvalaikio centro kiemelio erdvės, kuriose nuo šiol bet kuris ukmergiškis, nesvarbu kokio amžiaus jis bebūtų – galės rasti sau patrauklią veiklą.

Kieme buvo įrengtas alpinariumas, nugriauta sena ir jos vietoje pastatyta nauja, didesnė pavėsinė – scena, kuri atitinka visos bendruomenės poreikius. Įrengti nauji takeliai, atnaujinti apgriuvę kiemo statiniai, pastatytos šiukšliadėžės. Sutvarkytoje erdvėje bus saugu ir patogu pasistatyti naujai įsigytus stalus, kėdes ir sėdmaišius, pasikabinti hamakus. Visi projekto metu įsigyti daiktai puikiai pasitarnaus visos bendruomenės poreikiams.

 

Asociacija „Skambėjimas" (projektas „Mums C H O R A S svarbus, kaip O R A S“)

Muzika sutelkė tris kartas po vienu vardu – „Sonantem" – tai choras, kuriame dainuoja ir dvylikametis, ir septyniasdešimt šešerių metų atstovas! Laimėjęs „Mes – bendruomenė 2018“ konkursą choro kolektyvas įgyvendino kelias svajones: leidosi kelionėn į Italiją, įsigijo choro laiptus, reikalingus koncertams, ir naują pianiną choristams akomponuoti. Šio projekto teikiama nauda - turiningas laisvalaikis ir savirealizacija 26 įvairaus amžiaus žmonėms muzikos pagalba; kartų dialogas, kuriame skirtingi kuria visumą; meno, muzikos bei kultūrinės pasiūlos plėtimas provincijoje; tarptautiniai, kultūriniai, meniniai mainai, kurie ugdo ir augina žmogų; jaunimui-žalingų įpročių prevencija; motyvacijos ir noro veikti didinimas; galimybių būti aktyviems plėtra.

 

 

VšĮ „Bonsai studija“ (projektas „Kultūra suvienijanti kartas!“)

„Kultūra suvienijanti kartas!“ projektu buvo siekiama ne tik užmegzti dialogą tarp skirtingų Alytaus miesto bendruomenės kartų, bet ir didinti šių dviejų socialinių grupių – jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių – užimtumą, skatinti mokymąsi visą gyvenimą, naujų įgūdžių įgijimą ir akiračio plėtimą. Projekto metu, jo dalyviams buvo organizuojami mokymai susiję su rytų kultūra. Įgyvendintos 5 mokymų temos: jogos užsiėmimai, paskaitos apie Japoniją ir rytų kultūrą, arbatos gėrimo ceremonijos pristatymas, medžių formavimo dirbtuvės. Rytų kultūros tema suartino Alytaus miesto bendruomenę – nuo mažiausio iki vyriausio jos nario.

 

Asociacija Lietuvos skautija (projektas „Nuspalvink Lietuvą“)

Lietuvos skautija – didžiausia skautiška organizacija, jungianti jaunimą iš visų Lietuvos regionų. Kas dieną skautai daro gerus darbus savo aplinkoje, nes jų tikslas palikti pasaulį gražesnį negu rado. „Mes – bendruomenė“ programa skyrė lėšas trečius metus vykdomam projektui „Nuspalvink Lietuvą“, kurio pagrindinė idėja – skatinti jaunesnių bendruomenės narių rūpinimąsi kitais, padedant, tvarkant namus, suteikiant daugiau spalvų Lietuvos miestams ir rajonams. „Nuspalvink Lietuvą“ projekto metu 2018 metais šimtmetį minintys skautai pagelbėjo 4 vargingai gyvenančioms šeimoms ir senoliams, kurie gyvena mediniuose namuose. Atliko namo renovaciją - nudažė namus ir taip skatino savanorystę ir kartų bendravimą. Bendruomenės, kuriose vyko projektas, aktyviai jungiasi prie kitų siūlomų akcijų ir toliau vykdo savo aplinkos tvarkymą.

 

Anykščių Naujų vėjų" bendruomenė (projektas „Gyvenimo ratas“)

Projekto „Gyvenimo ratas“ metu vietoje daugiametės nenaudojamos pievos, Anykščių miesto parko dalyje, sukurtos tvarkingos, ornamentiškos, baltų simbolika ir gamtine žemdirbyste paremtos centrinės kompozicijos - žaliosios erdvės – pakeltos lysvės, kurių centre buvo pastatytas tipis, kuri stapo bendruomenės susibūrimo vieta. Taip pat įrengti Kneipo refleksoterapiniai sveikatingumo takai, leidžiantys minimaliomis priemonėmis pagerinti miesto bendruomenės sveikatą. Prie viso šio komplekso pastatyti keturi suoliukai ir įrengta viena šiukšliadėžė. Įgyvendintas pagrindinis projekto tikslas - sukurti žalią, neformalią susitikimų/veiklos erdvę Anykščių miesto bendruomenei, skirtą bendrauti, kurti bei suburti įvairių kartų atstovus, gerinti jų sveikatą bei ryšį su gamta.

2018 metų Mes bendruomenė nugalėtojo Anykščių „Naujų vėjų" bendruomenės projekto atidarymo renginys

Asociacija „Kauno Tvirtovė" (projektas „Šviesa Parake“) dar vykdomas...

Projekto tikslas yra elektrifikuoti caro statytos Kauno Tvirtovės Parako sandėlį. Esant šviesai, būtų galimybė tvarkyti ir lauką, ir vidų. Šaudmenų sandėlis yra didžiajai daliai aplinkinių gyventojų svarbi vieta nuo pat vaikystės. Sovietiniais laikais tai buvo uždara teritorija, saugoma kareivių. Parako sandėlis yra Kauno tvirtovės dalis, pastatytas 1894 m. Daugiau kaip 20 metų jis buvo užmirštas, šiukšlinamas ir nenaudojamas. Kauno savivaldybei perėmus iš Turto banko ir patikėjimo teise perdavus Kauno Tvirtovės parkui, dabar asociacija turi galimybę tvarkyti Parako sandėlį. Tvarkymosi darbai suvienijo visas Šančių bendruomenės amžiaus grupės, visi aplinkiniai gyventojai nori kaip galima greičiau šią įstabią vietą paversti tinkama naudojimui..

 

Rumšiškių veiklos centras „Kokalnis" (projektas „Mus vienija fontanas“) dar vykdomas...

Šis projektas sprendžia Rumšiškių miestelio gyventojų bendruomenės sutelktumo, skirtingų kartų bendravimo problemą. Miestelio centre, šalia kultūros centro, Rumšiškių buities muziejaus administracinio pastato, mokyklos ir seniūnijos yra didelė centrinė aikštė, kurioje prieš dvidešimt metų veikė nuostabus fontanas, tačiau šiandien jis neveikia, o aikštė yra apleista ir mažai lankoma miestelėnų. Taigi, šio projekto tikslas yra sukurti, traukos objektą, kuris ne tik simboliškai perteiks miestelio išskirtinumą, bet ir sukurs epicentrą, kuris burs visų kartų gyventojus į miestelio centrinę aikštę bendrauti, švęsti įvairias bendruomenės šventes. Fontano poreikis miestelio gyventojams nėra atsitiktinis. Už „Mes – bendruomenė“ 2018 metų konkurse laimėtas lėšas bus restauruotas Rumšiškių mietelio centre esantis fontanas.

,,Mes - bendruomenė" 2018 laimėtojai

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti