Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Suteikite antrą kvėpavimą tam, kas svarbiausia.

Šeštus metus vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ organizatorė „Maxima“ šiemet įsteigė 90 tūkst. eurų fondą bendruomenių iniciatyvoms, norinčioms suteikti antrą kvėpavimą... tradicijoms, daiktams ar mus supančios aplinkos infrastruktūrai. Kviečiame dalyvauti bendruomenes vienijančias (nevyriausybines, ne pelno siekiančias, bendruomenių) organizacijas. Fondo lėšos bus padalijamos bendruomenėms, kurios pateiks įdomiausias, įtikinamiausias idėjas, parodys tvirtą motyvaciją įgyvendinti projektą bei atitiks programos nuostatus.Paraiškų priėmimo terminas pratęsiamas iki balandžio 10 d.

Tradicijoms

Daiktams

Aplinkai ir infrastruktūrai

Tradicijoms

Suteikite antrą kvėpavimą tradicijoms

Tuščioje salėje pasiilgote ir vėl vykstančių renginių arba žinote kitą puikią vietą, kur ir vėl galėtų skambėti gyva muzika? O gal manote, kad ilgai pamirštas amatų būrelis nusipelno ir vėl būti atkurtas? Sutiksite, kad jūsų rankdarbiai turėtų atsidurti ne tik jūsų namuose?


Suteikite antrą kvėpavimą jums ir jūsų bendruomenei svarbioms tradicijoms. Pildykite paraišką ir gaukite iki 10 tūkst. eurų finansavimą atgimstančių iniciatyvų įgyvendinimui.

Daiktams

Suteikite antrą kvėpavimą daiktams

Žiūrite į tuščią lentyną, o matote biblioteką? Svajojate ir vėl išgirsti, kaip skamba antikvarinis pianinas? O gal norėtumėte naujam gyvenimui prikelti audimo stakles? Seniai neapleidžia mintis restauruoti senovinius protėvių baldus, o gal žinote apie salę, kurios freskos nusipelnė atnaujinimo?


Suteikite antrą kvėpavimą jums ir jūsų bendruomenei svarbioms tradicijoms. Pildykite paraišką ir gaukite iki 10 tūkst. eurų finansavimą atgimstančių iniciatyvų įgyvendinimui.

Aplinkai ir infrastruktūrai

Suteikite antrą kvėpavimą aplinkai ir infrastruktūrai

Praeinate apleistą kiemą, nors čia galėtų būti žaidimų aikštelė? Aplink nieko daugiau, tik takeliai, o čia galėtų žaliuoti parkas? O gal naujam gyvenimui turėtų būti prikelta sporto aikštelė?


Suteikite antrą kvėpavimą jums ir jūsų bendruomenei svarbioms tradicijoms. Pildykite paraišką ir gaukite iki 10 tūkst. eurų finansavimą atgimstančių iniciatyvų įgyvendinimui.

Naujienos Visos naujienos

Suteikite antrą kvėpavimą

Pildykite anketą ir gaukite iki 10 tūkst. eurų savo projekto finansavimui.

D.U.K

2019 m. „Mes – bendruomenė“ nugalėtojai

Melkio mokyklos sporto aikštynas „Žingsnis po žingsnio"

„Mes – bendruomenė“ programos lėšos padės sukurti sporto aikštyną Melkio mokyklos Vilniaus rajone vaikams, tėvams ir aplinkinių gyvenviečių žmonėms.
Gamtos apsupty vaikai kur kas geriau įsisavina žinias, nei gyvendami nuolatiniame šurmulyje. Stebėdami gamtą, besikeičiančius sezonus, suvokiame, kad žmogus turi mokėti derintis prie nutinkančių įvykių, netikėtumų. To nuolat mokomės patys ir mokome vaikus. Tai atsispindi mūsų kasdienėje veikloje. Tėvai jungiasi prie rytinio bėgimo ir mankštos, dalyvauja pamokose, šventėse, išvykose. Toks mokymasis – tai kasdienis sąmoningas gyvenimas.

„Visi mokomės būti tėvais: mokymų centras šeimoms ir specialistams“

Vilniuje įsikūręs paramos vaikams centras sieks padėti tėvams ir vaikams rasti bendrą kalbą bei suteiks žinių, kaip elgtis įtemptose stresinėse situacijose bei išvengti tarpusavio nesutarimų.
Vieni tėvai iš aplinkinių patiria didelį spaudimą būti tobuli, todėl neretai jaučiasi sutrikę ir nežino, kaip elgtis. Kiti nori keisti bendravimo su vaikais stilių ir įpročius, atsisakyti fizinių bausmių, susivaldyti įtemtose situacijose, tačiau nežino, kaip tai daryti. Įvairių sričių specialistai, kasdien dirbantys su vaikais, dažnai nežino, kaip atpažinti, kad vaikas galėjo būti seksualiai išnaudojamas, patirti fizinę ar emocinę prievartą. Paramos vaikams centro ekspertai yra parengę moksliniais tyrimais pagrįstas mokymo metodikas, kuriomis padės kurti saugesnę, atviresnę, bendradarbiaujančią visuomenę.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti