Jaukus laikas
namuose
Kai lapai pradeda kristi, Jūs žinote – laikas ruošti namus toms vėsesnėms dienoms, kai daugiau laiko praleisite namuose ir norėsis jaukumo. Ypač svarbus miegamojo jaukumas.
Patalynės kolekcija
MISTRAL HOME

Kruopščiai atrinkta miegamojo tekstilės ir dekoro kolekcija „Mistral Home Boutique” – jaukiam Jūsų laikui namuose! Klasikiniai vienspalviai, su gamtos ornamentais ar geometriniais raštais patalynės komplektai skirti Jūsų intymiausiai – miegamojo – erdvei. Aukštos kokybės satino medvilnės audiniai suteiks jaukaus ir prabangaus komforto jausmą. Velvetinės pagalvėlės, pledai ir namų kvapai kvies mėgautis ramybės oazėmis namuose.

„Mistral Home” – gaminių linija, pagaminta Belgijos šeimos verslo atstovo įmonės, puoselėjančios estetiškus, tvarius produktus už prieinamą kainą.

„Taip, esame atsakingi. „Mistral Home” orientuojasi į gražius, tvarius ir plačiajai visuomenei prieinamus produktus. Įsipareigojame saugoti aplinką, kurdami gaminius, kuo mažiau prarasti žaliavų ir sunaudoti kuo mažiau energijos. Esame įsitikinę, kad ateityje pirkėjo poreikius galėsime tenkinti tik tuo atveju, jei rūpinsimės visuomenės gerove.”

Kaip įsigyti prekių MISTRAL HOME
su nuolaida?
Kaskart, apsipirkę už 10 € ar daugiau kasoje gausite 1 lipduką. Už išleistus 20 € gausite 2 lipdukus, už išleistus 30 € – 3 lipdukus ir t.t.
Surinkus reikiamą skaičių lipdukų, pasirinktai prekei suteikiama iki 64 % nuolaida.
Dalį kolekcijos gaminių su nuolaida galite įsigyti pateikę AČIŪ kortelę.
Pirkite už 10 €
rinkite
Produktai

Gerai išsimiegojus, pasaulis tampa šviesesnis. Kai aplankys noras ką nors keisti, įsigykite skirtingų spalvų pagalvių užvalkalų ir taip paprastai atnaujinkite miegamojo interjerą. Galite kurti ir savo derinius. Pavyzdžiui, pagalves apvilkite vienspalviais užvalkalais, o antklodę rinkitės raštuotą. O kitą kartą – atvirkščiai. Taip išvengsite monotonijos ir sukursite savitą namų įvaizdį.

Satininės patalynės komplektas
Galite rinktis viengulę arba dvigulę.
Pasirinkite prabangų jaukumą. Šie patalynės komplektai yra stilingi, o satininis audinys elastingas ir švelnus.
Galite rinktis gamtos arba geometrinį raštą.
Patarimas
Patalynę skalaukite šaltame vandenyje. Taip ilgiau išsaugosite spalvas.
Pagalvių užvalkalų komplektas
Galite rinktis koralinės arba pilkos spalvos

Koralinės spalvos pagalvių užvalkalų komplektų galite įsigyti:

Pilkos spalvos pagalvių užvalkalų komplektų galite įsigyti:

Įsigiję kelis kokybiškus patalynės komplektus, galite nuolat atnaujinti miegamojo interjerą pagal metų laikus. Pavyzdžiui, vasarą kambariui gaivos suteiks mėlynos spalvos satininė patalynė, o štai žiemą galite rinktis šiltesnių spalvų ar raštuotą patalynę. Nebijokite derinti raštuotos patalynės su vienspalve. Pabodo ryški spalva? Apverskite patalynę – ir turėsite naują, švelnaus, pastelinio atspalvio miegamojo erdvę. Kartais visiškai pakanka mažo pokyčio!

Satininės patalynės komplektas
Galite rinktis mėlynos, koralinės arba pilkos spalvos.
Patarimas
Išskalbę patalynę, nepalikite jos drėgnos skalbyklėje. Taip ilgiau išsaugosite spalvas, be to, patalynė mažiau lamdysis ir lengviau galėsite ją išlyginti.

Koralinės spalvos satininės patalynės komplektą galite įsigyti:

Satininė paklodė su guma
Galite rinktis baltos arba pilkos spalvos.

Baltos ir pilkos spalvos satininių paklodžių su guma (90x200x28 cm) galite įsigyti:

Pagalvė

Ramina ir užburia... Šie du žodžiai apibūdina vaikų patalynės komplektus MISTRAL HOME KIDS. Juos galite papildyti ir žaismingomis pagalvėlėmis, ant kurių galima ne tik miegoti, bet ir su jomis žaisti, o taip pat ir pledu, kurį galite panaudoti labai įvairiai!

PLEDAS GALI BŪTI NAUDOJAMAS:

  • - užtvaroms statyti
  • - kaip superherojų skraistė kaip drabužis
  • - kaip vaiduoklio apsiaustas kaip iškylos pledas
  • - kaip žaidimų kilimėlis
  • - ir, žinoma, sušilti
Vaikiškos patalynės komplektas
Galite rinktis raštą su lamomis arba su gulbėmis.
Gulbės arba lamos pledas
Pledai ypač minkšti, jaukūs ir lengvai prižiūrimi. Vaikams patiks linksmi lamos atvaizdai ir spalvos.
Gulbės arba lamos pagalvėlė
Linksmos formos lamos ar gulbės pagalvėlės suteiks papildomo žavesio Jūsų vaiko lovai. Gražų derinį sukursite su patalyne ar pledu.
Balta vaikiška paklodė su guma

Vaikiškų prekių galite įsigyti:

Tik įsivaizduokite: židinys, gera knyga ir jaukus pledas. Nesvarbu, ar tiesiog norime atsipalaiduoti po įtemptos dienos, ar pasimėgauti puodeliu šiltos arbatos, mums visiems patinka susisukti į mažą kokoną tais šaltais mėnesiais. Minkštutis pledas, pagalvėlės su dailiu raštu gali akimirksniu paversti Jūsų kambarį idealia vieta atsipalaiduoti ir mėgautis šiluma.

Flanelinis pledas
Subtilaus blizgesio turintis flanelinis pledas atrodo labai prabangiai, o jo minkštumas sužavės Jus. Pledukas yra su dailiu raštu.

Pilkos spalvos flanelinį pledą, velvetinę pagalvėlę ir pagalvių užvalkalų komplektą galite įsigyti:

Velvetinė pagalvė
Galite rinktis koralinės arba pilkos spalvos.

Koralinės spalvos pagalvių užvalkalų komplektą galite įsigyti:

Namų kvapai – puikiai tinka pabaigti kurti namų jaukumo aplinką. Kvapą rinkitės pagal nuotaiką ir tokį, kuris sužadintų jausmą: „Ech, pagaliau namai.”

Namų kvapiklis su lazdelėmis
Galite rinktis gintaro, bambuko lapų, medienos ir apelsinų kvapus.
Patalpų kvapiklis su indiškų rotango cukranendrių lezdelėmis, kad maloniai skleistų aromatą namuose.
Purškiamasis namų kvapiklis
Galite rinktis gintaro, bambuko lapų, medienos ir apelsinų kvapus.
Purškiklis, su kuriuo galėsite lengvai suteikti patalpoms gaivumo ir pakvėpinti namus. Į kvapnius namus kur kas maloniau grįžti patiems ar priimti svečius.
Purškiamasis lyginamų audinių kvapiklis
Galite rinktis gintaro, bambuko lapų, medienos ir apelsinų kvapus.
Parfumuotas vanduo, kurį galite purkšti iškart prieš lygindami. Jis padaro audinį glotnesnį ir suteikia ilgalaikį aromatą. Tinka visų tipų audiniams kvėpinti.

Purškiamųjų namų kvapiklių, purškiamųjų audinių kvapiklių, purškiamųjų lyginamų audinių kvapiklių ir Namų kvapiklių su lazdelėmis ir jų visų gintaro kvapų galite įsigyti:

Purškiamasis audinių kvapiklis
Galite rinktis gintaro, bambuko lapų, medienos ir apelsinų kvapus.
Parfumuotą audinių vandenį galite purškti tiesiai ant drabužių prieš sudėdami juos į spintą, jis idealiai tinka visiems audiniams kvėpinti. Šis universalusis kvapiklis taip pat gali būti naudojamas įvairiems tekstilės gaminiams, pavyzdžiui, sofoms, užuolaidoms, pagalvėms, automobilio interjerui, atnaujinti.

Namų kvapiklių su lazdelėmis ir jų papildų (250 ml) galite įsigyti:

Idėjos namų dekorui

Priežiūra
Ar žinote skalbinių sutartinių ženklų reikšmes?
Įprastas skalbimas šiltame vandenyje.
Skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje, kai vandens temperatūra ne aukštesnė kaip +40 °C.
Įprastas skalbimas šiltame vandenyje.
Skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje, kai vandens temperatūra ne aukštesnė kaip +30 °C.
Švelnus skalbimas šaltame vandenyje.
Švelnus skalbimas rankomis arba skalbimo mašinoje, kai vandens temperatūra ne aukštesnė kaip +30 °C, naudojant neutralias priemones, įprastai skalaujant ir silpnai gręžiant.
Draudžiama balinti.
Balinti draudžiama, negalima naudoti balinamųjų ir su chloru skalbiamųjų miltelių.
Džiovinti žemoje temperatūroje.
Galima džiovinti džiovyklėje ne aukštenėje kaip +40 °C temperatūroje.
Džiovinti džiovyklėje negalima.
Lyginti negalima.
Drabužių lyginti ir garinti negalima.
Lyginimas vidutinėje temperatūroje.
Maksimali leistina lyginimo temperatūra – +150 °C
Akcijos taisyklės

1. 2019 m. lapkričio 12 d. – 2020 m. kovo 9 d., kaskart išleidę 10 EUR bet kurioje parduotuvėje MAXIMA, gausite 1 akcijos lipduką, 2 lipdukus – už išleistus 20 EUR ir t.t.

2. Surinkę reikiamą skaičių lipdukų (10 arba 5 lipdukus, atitinkamai pagal prekę) pasirinktą akcijos prekę galėsite įsigyti su nuolaida iki 64 %.

3. Suklijuokite surinktus lipdukus į specialią akcijos skrajutę, kurią rasite parduotuvės kasose arba galite atsispausdinti internetinėje svetainėje www.maxima.lt.

4. Kasoje pateikite akcijos skrajutę su suklijuotu reikiamu lipdukų skaičiumi ir įsigykite pasirinktą akcijos prekę su nuolaida iki 64 %.

5. Skrajutes su lipdukais į pasirinktas prekes galėsite iškeisti iki 2020 m. balandžio 6 d.

6. Parduotuvėse MAXIMA, pateikę AČIŪ kortelę, galėsite su nuolaida įsigyti šias akcijoje dalyvaujančias prekes: pagalvę (50x70 cm), flanelinį pledą (200x200 cm), velvetinę pagalvėlę (pilką 40x45 cm, arba koralinę 45x45 cm), lamos pledą (130x170 cm), lamos pagalvėlę, pledą su gulbe (130x170 cm), pagalvėlę su gulbe, kvapiklį NAMŲ KVAPAI (lazdeles), kvapiklio NAMŲ KVAPAI su lazdelėmis skysčio papildą, purškiamąjį namų kvapiklį NAMŲ KVAPAI, purškiamąjį audinių ir drabužių kvapiklį NAMŲ KVAPAI, purškiamąjį lyginamų audinių ir drabužių kvapiklį NAMŲ KVAPAI.

7. Akcijos prekių galite įsigyti ir už įprastą kainą akcijos galiojimo laikotarpiu.

8. Į bendrą išleistą sumą neįskaičiuojami ir akcijos lipdukai nesuteikiami už alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, pradinio maitinimo pieno mišinių, MAXIMOS dovanų kortelių, trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų (išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, draudimo paslaugų, elektroninių bilietų, loterijos bilietų ir kt.) mokėtinas sumas bei MAXIMOS pinigus.

Skrajutes su surinktais lipdukais panaudoti galima tik vieną kartą. Lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami. Ankstesnių MAXIMOS akcijų lipdukai negalioja. Akcijos prekių skaičius ribotas. MAXIMA turi teisę keisti ar nutraukti akciją bet kuriuo metu. Prekių aprašymai pateikiami pagal gamintojo pateiktą informaciją. Daugiau informacijos www.maxima.lt. Jei leidinyje kainos ir kita informacija apie prekes nesutampa su parduotuvėse esančiomis, prašome leidinyje pateiktas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida. Nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050, I–VII 8–22 val., el. paštas klientai@maxima.lt.

Lipdukai