Lietuvos mokyklų žaidynės
Bendradarbiaujame su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) ir remiame jaunuosius sportininkus.
Grįžti į sąrašą
2015 metus pradėjome prisidėdami prie įspūdingo renginio – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamo Žiemos olimpinio festivalio. Šventės metu dalyviai ir svečiai galėjo išbandyti įvairias žiemos sporto šakas, stebėti profesionalių sportininkų parodomąsias programas bei Lietuvos mokyklų žaidynių žiemos sporto šakų varžybų finalą.

MAXIMA tapo pirmąja atsinaujinusių Lietuvos mokyklų žaidynių rėmėja. Su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu esame sudarę dvejų metų Partnerystės sutartį. Kaip šio projekto partneriai ne tik prisidedame lėšomis, bet ir dalijamės žiniomis ir patarimais, kaip turėtų maitintis sportuojantis jaunimas.

Olimpinė diena

Birželio 7 d. Kauno Ąžuolyne visame pasaulyje švenčiamą Olimpinę dieną paminėjo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Olimpinės dienos svečiai ir dalyviai išbandė įvairias sporto šakas, stebėjo sportininkų parodomąsias varžybas, Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) finalą ir apdovanojimus bei „LTeam“ partnerių taurės varžybas.

Šventė prasidėjo deglo uždegimu ir 4 km estafete, kurios finiše buvo uždegta Olimpinė ugnis, degusi visą dieną. Olimpinės dienos renginius pradėjo masiškiausia mankšta, iš karto po mankštos prie starto rikiavosi bėgikai tradicinei Olimpinės mylios (1988 m.), bei 5 ir 10 km distancijoms. Šventės metu sporto entuziastai, dalyviai ir visi šventės svečiai galėjo susipažinti su įvairiausiomis sporto šakomis federacijų stenduose, pabendrauti sportininkais, stebėti gatvės gimnastikos ir gatvės šokių čempionatus, dalyvauti įvairiuose turnyruose ir konkursuose. LTOK duomenimis, šių metų Olimpinėje dienoje susirinko daugiau nei 600 įvairių sporto federacijų atstovų.

Olimpinės dienos metu aštuoniuose Kauno sporto bazėse vyko ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalai, kurių pagrindinė rėmėja yra MAXIMA. Sportiškiausiems vaikams iš visos Lietuvos išdalinta net 650 apdovanojimų. Dalies rungčių prizininkams apdovanojimus įteikė mūsų įmonės atstovė - Rinkodaros srities vadovė Lina Trinkūnienė.

LTOK rėmėjams ir draugams buvo surengtos specialios partnerių taurės varžybos, kuriose pirmą kartą dalyvavo ir MAXIMA darbuotojų komanda. Mūsų komanda, į kurią susirinko Kauno parduotuvių darbuotojai, aktyviai dalyvavo varžybose ir užėmė 2-ąją vietą. Komandos varžėsi net keturiose rungtyse: olimpinės mylios bėgime, krepšinio bei irklavimo varžybose, taip pat Olimpinėje rungtyje 2020, iki pat rungties pradžios laikytoje paslaptyje. „Šaunu, kad galiausiai kiekvienas širdyje jautėsi kaip nugalėtojas – juk tik tikras nugalėtojas gali tokią karštą dieną sudalyvauti visose rungtyse ir nepaisant nuovargio ar nusivylimo, kai iki sėkmės pritrūksta tiek nedaug, vis tiek moka šypsotis“, - sako Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus ant scenos pasveikinimus ir apdovanojimus įteikusi Rinkodaros srities vadovė Lina Trinkūnienė.

Šventės metu organizuoti žaidimus ir pramogas dalyviams ir svečiams galėjo ne tik sporto federacijos, bet ir rėmėjai. Taigi MAXIMA taip pat prisidėjo prie renginio ir šventės dalyvius kvietė išmėginti savo taiklumą smiginio varžybose. Kiekvienas rungtyje dalyvavęs ir taikliai pataikęs į taikinį buvo apdovanotas šviežiais vaisiais – obuoliais, greipfrutais, apelsinais ar bananais, o taikliausieji turėjo šansą laimėti net arbūzą ar melioną! Taip mūsų įmonė šventės dalyvius ragino ne tik sportuoti, bet ir sveikai maitintis.

Olimpinė diena visame pasaulyje švenčiama daugiau kaip 60 metų. Šventės tikslas skleisti olimpizmo idėjas, skatinti žmones būti fiziškai aktyviais ir atrasti naujas sporto šakas atspindi šūkis „judėk, sužinok, atrask“. Pirmoji Olimpinė diena pasaulyje įvyko 1948 m. birželio 23 dieną, Lietuvoje ji pradėta švęsti 1989 m.

Olimpinės dienos akimirkos

Žiemos olimpinis festivalis

2015 m. vasario 14 d. Druskininkuose vyko Žiemos olimpinis festivalis, kurio metu MAXIMA prisidėjo prie Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) rengtų Lietuvos mokyklų žaidynių.

Šventę pradėjo dalyvių eisena Vilniaus alėja, kurioje sudalyvavo ir į moksleivių būrį įsilieję MAXIMA darbuotojai. Šventės metu Druskininkų centre vyko Olimpinės mylios bėgimo varžybos, šventės dalyviai ir svečiai galėjo mėgautis pramogomis ant Druskonio ežero įrengtoje čiuožykloje. „Snow Arenoje“ vyko kalnų slidinėjimo, snieglenčių varžybos. Varžybose rungėsi ir Lietuvos mokyklų žaidynių dalyviai, ir kiti žiemos sporto entuziastai.

Visus dalyvius ir šventės svečius pasistiprinti ir atgauti jėgas kvietėme ragaujant MAXIMA Meistrų iškeptų, Užgavėnių įkvėptų bulvinių blynų.

Po šventės pabaigoje vykusių apdovanojimų buvo iškilmingai ištraukti burtai, kokios mokyklos pogrupiuose rungsis vasaros žaidynių metu. Vasaros Olimpinis festivalis vyks Kaune, birželio 6 d.

Olimpinio festivalio akimirkos

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.