Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Lietuvos mokyklų žaidynės
Bendradarbiaujame su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) ir remiame jaunuosius sportininkus.
Grįžti į sąrašą
Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausios sporto varžybos Lietuvoje, kurių globėja - Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Maxima“ tapo pirmąja atsinaujinusių Lietuvos mokyklų žaidynių rėmėja. Su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu esame sudarę dvejų metų Partnerystės sutartį.

Šių varžybų geografija apima 59 Lietuvos savivaldybes, kasmet žaidynėse dalyvauja apie 200 tūkst. moksleivių iš daugiau kaip 1000 mokyklų. Geriausi iš geriausių susitinka finalo etapuose, kurie įprastai vyksta grandioziniuose „LTeam olimpiniame žiemos festivalio“ bei „Olimpinės dienos“ renginiuose.

Į žaidynių programą įtrauktos 25 sporto šakos. Varžybų „meniu“ kasmet koreguojamas, tad atrasti sau tinkamiausią šaką gali kiekvienas mokinys. Šis projektas siekia ne tik išaiškinti sportiškiausias mokyklas, bet ir sudaro sąlygas mokiniams sporto pagalba ugdyti save, susirasti naujų draugų, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų, įgauti naujų įgūdžių.

Kiekvienoje iš 25 sporto šakų, patekusių į žaidynių programą, varžosi mokiniai iš bent 15 savivaldybių. Žaidynės vyksta spalio – birželio mėnesiais. Visų sporto šakų varžybos vykdomos penkiais etapais – mokyklų, savivaldybių, zoninių, tarpzoninių varžybas vainikuoja finalai.

LTeam olimpinis žiemos festivalis

2018 metais žiemos sporto šakų finalai vyko Jonavoje, didžiausioje Lietuvos žiemos sporto šventėje, „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ (6 tūkst. dalyvių). Šešių rungčių finaluose varžėsi apie 600 moksleivių iš visos Lietuvos. LTOK rėmėjams ir draugams buvo surengtos specialios partnerių taurės varžybos. Susirinkusius į renginį pasveikino Lietuvos olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė, Jonavos meras Eugenijus Sabutis. Prie daugiau nei 4000 šventės dalyvių prisijungė ir „Maximos“ komanda. Kolegos jėgas išbandė Olimpinės mylios bėgimo varžybose ir sniego tinklinio rungtyje bei smagiai leidosi nuo kalno su rogutėmis. Renginį vainikavo netikėta pramoga – galimybė pasikaitinti pirtyje ir išsimaudyti lediniame vandenyje.

LTeam olimpinio žiemos festivalio akimirkos

Olimpinė diena

Vasaros sporto šakų finalai vyksta „Olimpinėje dienoje“, kurią mini daugelis pasaulio valstybių. 2017 metais toks renginys vyko Alytuje ir sutraukė apie 25 tūkst. dalyvių, iš kurių 800 buvo Lietuvos mokyklų žaidynių finalininkai. Panašių skaičių tikimasi ir 2018 metų „Olimpinėje dienoje“ Panevėžyje, kuri vyks birželio 2 dieną.

Šio grandiozinio projekto organizatoriai ir socialiai atsakingas prekybos tinklas „Maxima“ siekia užtikrinti, kad mokiniai rungtųsi geriausiose Lietuvos sporto bazėse. Lietuvos mokyklų žaidynių organizacinį komitetą sudaro: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, savivaldybės ir mokyklos.

Olimpinės dienos akimirkos

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti