Maximalistų laimėtojai 2017

Iš 500 talentingų Lietuvos vaikų, sveikiname 60 gabiausių „Lietuvos Maximalistų“, kurie laimėjo MAXIMOS įsteigtas stipendijas! Pasiruošę kitais metais siekti dar didesnių aukštumų?


Mokslo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija mokslo kategorijoje Gilbertas Umbražūnas Klaipėda 12
Skatinamoji stipendija mokslo kategorijoje Giedrė Žulpaitė Mažeikiai 12
Skatinamoji stipendija mokslo kategorijoje Martynas Želnys Kėdainiai 11
Skatinamoji stipendija mokslo kategorijoje Eglė Parachnevičiūtė Vilnius 10

Muzikos kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija muzikos kategorijoje Mantas Leonardo Lizzi Palanga 5
Skatinamoji stipendija muzikos kategorijoje Amelija Lapinskaitė Kaunas 4
Skatinamoji stipendija muzikos kategorijoje Martyna Valeikaitė Klaipėda 5
Skatinamoji stipendija muzikos kategorijoje Asta Dirmaitė Utena 10

Kurybos ir meno kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Skatinamoji stipendija kūrybos ir menokategorijoje Aušrinė Kurgonaitė Kauno raj.  11
Skatinamoji stipendija kūrybos ir menokategorijoje Eglė Galminaitė Kalvarija 11
Skatinamoji stipendija kūrybos ir menokategorijoje Liveta Šikarskaitė Kalvarija 11

Sporto kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija sporto kategorijoje Deividas Kizala Kaunas 12
Skatinamoji stipendija sporto kategorijoje Artūras Zinkovskij Kėdainiai 12
Skatinamoji stipendija sporto kategorijoje Saulė Čibiraitė Kaunas 8
Skatinamoji stipendija sporto kategorijoje Erikas Kapočius Ignalina 3

Visuomeniškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija visuomeniškumo kategorijoje Monika Kiriejevaitė Kuršėnai 11
Skatinamoji stipendija visuomeniškumo kategorijoje Dominyka Vinciunaitė Panevėžys 11
Skatinamoji stipendija visuomeniškumo kategorijoje Austėja Makarevičiūtė Linkuva 10
Skatinamoji stipendija visuomeniškumo kategorijoje Paulius Grigoravičius Jonava 10

Ekologiškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija ekologiškumo kategorijoje Lukas Kodis Vilniaus raj.  11
Skatinamoji stipendija ekologiškumo kategorijoje Kristijonas Vėgėlė Vilnius 9

Inovacijų kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija inovacijų kategorijoje Gabija Vasiliauskaitė Laižuva 9

Pažangumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Urtė Bajarūnaitė Vilnius 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Mantas Kučinskas Kupiškis 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Vakarė Smelstoriūtė Marijampolė 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Augustė Tūbaitė Molėtai 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Silvija Makrickaitė Rokiškis 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ramilė Bartušytė Šilalė 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Paulina Kočiūnaitė Veisiejai 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Miglė Pašvenskaitė Alytus 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aušrinė Uckutė Kupiškis 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Emilija Pociūtė Pajūris 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Anastasija Baltroš Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Austėja Dilytė Jurbarko raj. 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Rosita Jasaitytė Radviliškis 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Vesta Cicėnaitė Ignalina 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Miglė Lenkauskaitė Marijampolė 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Barbora Jociutė Jurbarkas 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ugnė Kniukštaitė Plungė 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Evaldas Paltanavičius Marijampolė 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ignas Lukaševičius Marijampolė 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Austėja Kairytė Mažeikiai  7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Emilė Sadauninkaitė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ugnė Tylenytė Šiauliai 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Augustė Pūraitė Kaišiadorys 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Miglė Jauniškytė Vilnius 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Deimantė Povilaitytė Vilkaviškis 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Julius Gudauskas Šilalės raj. 12
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Evelina Žemeikytė Klaipėdos raj.  11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Deimantė Zobėlaitė Tauragė 12
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Regimantas Tiškus Ariogala 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Elzė Amilevičiūtė Vilnius 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Vaiva Salytė Plungė 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Marius Mikelionis Buivydiškių k., Vilniaus raj.  7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ignas Rozmanas Ukmergė 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Deimantė Stasiūnaitė Trakų raj.  8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Viktorija Volodkovič Vilnius 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aistė Turčinavičiūtė Lazdijų raj.  12
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Anastasija Marčenko Vilnius 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Karolė Simona Motiejūnaitė Vilnius 7

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.