Programos „Lietuvos Maximalistai“ 2018 metų konkurso laimėtojai
Atgal

Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 500 talentingų Lietuvos vaikų. Sveikiname laimėtojus!
Pasiruošę kitais metais siekti dar didesnių aukštumų?


Mokslo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija mokslo kategorijoje Emilis Kaziukėnas Jonava 12
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Simonas Melaika Panevėžys 9
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Gediminas Lelešius Kaišiadorys 11
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Domantas Kuryla Vilnius 12

Muzikos kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija muzikos kategorijoje Justas Drakšas Šiauliai 5
Papildoma stipendija muzikos kategorijoje Serafim Tomaševič Vilnius 7
Papildoma stipendija muzikos kategorijoje Ilzė Kazakauskaitė Kaunas 4
Papildoma stipendija muzikos kategorijoje Nikita Smirnov Klaipėda 7

Kūrybos ir meno kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija kūrybos ir menokategorijoje Darmilė Bosaitė Šiauliai 1
Papildoma stipendija kūrybos ir menokategorijoje Lėja Linkevičiūtė Šiauliai 8
Papildoma stipendija kūrybos ir menokategorijoje Urtė Lučiūnaitė Vilnius 11
Papildoma stipendija kūrybos ir menokategorijoje Laura Povilaitytė Vilkaviškis 11

Sporto kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija sporto kategorijoje Kotryna Teterevkova VIlnius 11
Papildoma stipendija sporto kategorijoje Kornelija Riliškytė Vilnius 8
Papildoma stipendija sporto kategorijoje Selina Kaneda Vilnius 7
Papildoma stipendija sporto kategorijoje Aurelija Šotaitė Vilnius 8

Visuomeniškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija visuomeniškumo kategorijoje Dovilė Lipnevičiūtė Marijampolė 8
Papildoma stipendija visuomeniškumo kategorijoje Rokas Kinderis Tauragės rajonas 10
Papildoma stipendija visuomeniškumo kategorijoje Evaldas Mankevičius Naujieji Valkininkai 12
Papildoma stipendija visuomeniškumo kategorijoje Gustė Žukauskaitė Lukšiai, Šakių rajonas 11

Ekologiškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija ekologiškumo kategorijoje Kristijonas Vėgėlė Vilnius 10
Papildoma stipendija ekologiškumo kategorijoje Lukas Kodis Vilniaus r.  12

Inovacijų kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Pagrindinė stipendija inovacijų kategorijoje Gabrielė Kalantaitė Palanga 12

Pažangumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė Miestas Klasė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Rugilė Karalevičiūtė Kaunas 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Pavel Gusev Šalčininkai 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Paulius Čepulis Lazdijai 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Rosita Jasaitytė Radviliškis 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ūla Levanaitytė Šiauliai 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ignė Elena Maniušytė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Margarita Gedeikytė Šilalė 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Justė Šimonytė Širvintos 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aušrinė Uckutė Kupiškis 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Povilas Uckus Kupiškis 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Silvija Makrickaitė Rokiškis 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ramilė Bartušytė Šilalė 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Agnė Gudauskaitė Šilalės r.  9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Mantas Kučinskas Kupiškis 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ignas Rozmanas Ukmergė 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Emilija Pociūtė Pajūris 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Elzė Amilevičiūtė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Danielė Arlickaitė Molėtai 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ieva Žukauskaitė Kaunas 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Rūta Giedrytė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Radvilas Rumšas Kaunas 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Evelina Žemeikytė Klaipėdos r.  12
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Evaldas Paltanavičius Marijampolė 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Augustė Tūbaitė Molėtai 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Vaiva Salytė Plungė 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Deimantė Povilaitytė Vilkaviškis 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Austėja Dilytė Skirsnemunė 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Miglė Lenkauskaitė Marijampolė 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Miglė Jauniškytė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Anastasija Baltroš Vilnius 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Deimantė Stasiūnaitė Trakai 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ugnė Kniukštaitė Plungė  10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Urtė Kotryna Bloznelytė Varėna 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Vesta Cicėnaitė Ignalina  8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Barbora Jociutė Jurbarkas 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ignas Lukaševičius Marijampolė 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Eglė Žulpaitė Mažeikiai 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Agnė Augustė Vėgėlytė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Austėja Kairytė Mažeikiai 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ignas Janeliūnas Panevėžys 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Anastasija Marčenko Vilnius 12
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Elzė Demjanovaitė Kaišiadorys 7
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Dovydas Žemaitaitis Palanga 10
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Guoda Griškutė Šilalė 12
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Tomas Ignatavičius Gelgaudiškis 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Samanta Lopetaitytė Jurbarko rajonas 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Karolė Simona Motiejūnaitė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Simona Grinevičiūtė Vilnius 9
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Justė Dautaraitė Vilnius 8
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Viktorija Volodkovič Vilnius 11
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Miglė Pašvenskaitė Alytus 11

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau