„Mes - bendruomenė“
Grįžti į sąrašą

Žinia bendruomenėms: jaunimo užimtumo projektams – 60 tūkst. eurų parama

Finansų trūkumas – opiausia problema, su kuria susiduria bendruomenių iniciatyvos. Ją prieš trejus metus, konsultuodamasis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru (NIPC), ėmėsi spręsti prekybos tinklas „Maxima“, pradėjęs projektą „Mes – bendruomenė“. Šiemet tinklas įsteigė 60 tūkst. eurų paramos fondą, į kurį ir šiemet galėjo pretenduoti jaunimo užimtumo skatinimo programas sumaniusios savivaldybės ir bendruomenės.

„Veikiame visoje Lietuvoje, tad esame daugybės miestų ir miestelių bendruomenės dalimi. Norime būti geru kaimynu ir su bendruomenėmis nuolatos palaikome ryšį. Stengiamės prisidėti prie vietos bendruomenių aplinkos tvarkymo, infrastruktūros vystymo ir gerinimo, prie „Maximos“ parduotuvių ar šalia jų suteikiame galimybes bendruomenėms vykdyti savo veiklas. Šiais metais nusprendėme orientuotis į jaunimo užimtumo projektus, nes auga nauja karta, kuri greitai lems, kokia mūsų šalis bus rytoj. Norisi prisidėti prie prasmingo jų laisvalaikio skatinimo“, – sako bendrovės „Maxima LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Savivaldybės bei bendruomenės jaunimo užimtumo projektus šiemet galėjo teikti iki liepos 17 d. Rugpjūtį, iš kone 40-ties projektui „Mes – bendruomenė“ pateiktų idėjų buvo atrinktos šešios, kurios bus įgyvendintos Vilniuje, Rokiškyje, Kupiškyje, Marijampolėje, Neringoje bei Šilalėje. Projekto „Mes – bendruomenė“ laimėtojams prekybos tinklas „Maxima“ skiria 70 proc. idėjai įgyvendinti reikalingo finansavimo, iš viso bus padalintas 60 tūkst. eurų siekiantis paramos fondas.

„Džiugu, jog gyventojų iniciatyvumą skatina ne tik savivaldybės, bet ir verslas, laikantis save neatsiejama ir atsakinga vietos bendruomenės dalimi. Šis projektas dar kartą patvirtina, jog veikdami kartu galime sukurti gražią, saugią ir aktyvią kaimynystę, kurioje gera ir įdomu gyventi,“ – teigia projekto partnerės Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė.


 
Projekto paraiškos anketą galite pildyti čia:
Pildyti anketą
Paraiškos priimamos: iki 2017 m. liepos 21 d. (pildyti TIK internetu)
Paraiškas gali teikti: visos Lietuvos miestų savivaldybės.
Nugalėtojus paskelbsime – iki 2017 m. rugpjūčio 8 d.
Plačiau apie reikalavimus projektams, jų vertinimą ir finansavimo skyrimą skaitykite nuostatuose.

2017 m. projektai – laimėtojai

Finansavimą laimėję jaunimo užimtumo skatinimo projektai:

Marijampolės savivaldybė

Projekto teikėjas: asociacija „Sūduvos regiono kultūros ir sporto centras“
Projektas: Zet'ų uolos
Projekto tikslas: įrengti sertifikuotų dirbtinių laipiojimo uolų erdvę, tokiu būdu raginant jaunimą aktyviai, sveikai ir prasmingai leisti laisvalaikį. Kartu šiuo projektu jaunimui siekiama sukurti sveiką ir saugią emocinę erdvę.
 

Šilalės raj. savivaldybė

Projekto teikėjas: Šilalės rajono savivaldybės administracija
Projektas: Lauko treniruoklių aikštelė Šilalės mieste
Projekto tikslas: siekiant paskatinti įvairaus amžiaus žmonių fizinį aktyvumą, aktyvų poilsį ir laisvalaikį bei sveiką gyvenseną – įrengti pirmąją lauko treniruoklių aikštelę Šilalės mieste.
 

Kupiškio raj. savivaldybė

Projekto teikėjas: Kupiškio rajono savivaldybės administracija
Projektas: Laisvalaikio zonos prie Kupiškio marių išplėtimas didinant jaunimo užimtumą
Projekto tikslas: didinti jaunimo užimtumą vystant sporto infrastruktūros galimybes bei skatinti žmonių su negalia aktyvumą įsiliejant į Kupiškio bendruomenės ratą, kartu aktyviai leidžiant laiką gryname ore.
 

Rokiškio raj. savivaldybė

Projekto teikėjas: Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“
Projektas: Jaunimo erdvės įkūrimas Rokiškyje
Projekto tikslas: kurti alternatyvias jaunimo laisvalaikio erdves, skatinant jaunimo socializaciją bendruomenėje.
 

Neringos savivaldybė

Projekto teikėjas: savivaldybės biudžetinė įstaiga „Neringos sporto mokykla“
Projektas: Jaunimo jachtų dirbtuvės ir treniravimosi erdvė Nidoje
Projekto tikslas: skatinti jaunimo iniciatyvą kurti, išbandyti ir realiai pritaikyti naujas idėjas jachtų dirbtuvėse. Populiarinti sveikus ir nuoseklius savęs treniravimo būdus naudojant pažangias sporto technologijas.
 

Vilniaus miesto savivaldybė

Projekto teikėjas: labdaros ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“
Projektas: Futbolo aikštelė aktyviam ir kokybiškam Pilaitės mikrorajono jaunimo laisvalaikiui
Projekto tikslas: sudaryti sąlygas jaunimui, vaikams nuo 6 metų, nuolatos sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį savo gyvenamajame Pilaitės mikrorajone, Vilniuje.

 

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.