„Mes - bendruomenė“
Grįžti į sąrašą

Žinia bendruomenėms: jaunimo užimtumo projektams – 60 tūkst. eurų parama

Finansų trūkumas – opiausia problema, su kuria susiduria bendruomenių iniciatyvos. Ją prieš trejus metus, konsultuodamasis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru (NIPC), ėmėsi spręsti prekybos tinklas „Maxima“, pradėjęs projektą „Mes – bendruomenė“. Šiemet tinklas įsteigė 60 tūkst. eurų paramos fondą, į kurį ir šiemet galėjo pretenduoti jaunimo užimtumo skatinimo programas sumaniusios savivaldybės ir bendruomenės.

„Veikiame visoje Lietuvoje, tad esame daugybės miestų ir miestelių bendruomenės dalimi. Norime būti geru kaimynu ir su bendruomenėmis nuolatos palaikome ryšį. Stengiamės prisidėti prie vietos bendruomenių aplinkos tvarkymo, infrastruktūros vystymo ir gerinimo, prie „Maximos“ parduotuvių ar šalia jų suteikiame galimybes bendruomenėms vykdyti savo veiklas. Šiais metais nusprendėme orientuotis į jaunimo užimtumo projektus, nes auga nauja karta, kuri greitai lems, kokia mūsų šalis bus rytoj. Norisi prisidėti prie prasmingo jų laisvalaikio skatinimo“, – sako bendrovės „Maxima LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Savivaldybės bei bendruomenės jaunimo užimtumo projektus šiemet galėjo teikti iki liepos 17 d. Rugpjūtį, iš kone 40-ties projektui „Mes – bendruomenė“ pateiktų idėjų buvo atrinktos šešios, kurios bus įgyvendintos Vilniuje, Rokiškyje, Kupiškyje, Marijampolėje, Neringoje bei Šilalėje. Projekto „Mes – bendruomenė“ laimėtojams prekybos tinklas „Maxima“ skiria 70 proc. idėjai įgyvendinti reikalingo finansavimo, iš viso bus padalintas 60 tūkst. eurų siekiantis paramos fondas.

„Džiugu, jog gyventojų iniciatyvumą skatina ne tik savivaldybės, bet ir verslas, laikantis save neatsiejama ir atsakinga vietos bendruomenės dalimi. Šis projektas dar kartą patvirtina, jog veikdami kartu galime sukurti gražią, saugią ir aktyvią kaimynystę, kurioje gera ir įdomu gyventi,“ – teigia projekto partnerės Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė.


 
Projekto paraiškos anketą galite pildyti čia:
Pildyti anketą
Paraiškos priimamos: iki 2017 m. liepos 21 d. (pildyti TIK internetu)
Paraiškas gali teikti: visos Lietuvos miestų savivaldybės.
Nugalėtojus paskelbsime – iki 2017 m. rugpjūčio 8 d.
Plačiau apie reikalavimus projektams, jų vertinimą ir finansavimo skyrimą skaitykite nuostatuose.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.