Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
„Nusipiešk sau kojinytes“
Grįžti į sąrašą

Apie projektą

Jau ketvirtus metus MAXIMA prisideda prie konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ ir kartu su organizatoriais UAB „Skinija“ kviečia mažus ir vyresnius vaikus spalvinti kojinytes ir pasijusti tikrais taikomojo dizaino atstovais. Konkursas apjungia šimtus mokyklų bei ugdymo įstaigų Lietuvoje ir užsienyje, skatindamas vaikus fantazuoti, vaikiškas svajones piešti kryptingai, aiškiai įsivaizduojant, kur tie piešiniai vėliau bus panaudoti.
 
Kojinyčių šablonus rasite visose didžiosiose MAXIMA parduotuvėse šalia UAB „Skinija“ kojinyčių stendų. Nuspalvintą šabloną siųskite konkurso organizatoriams ir laimėkite vieną iš keletą prizų!
 
Iš visų atsiųstų kojinyčių piešinių, 2016 m. gegužės 10 d. bus išrinkti pagrindiniai ir papildomi nugalėtojai. 7 (septyni) pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus apdovanoti „Skinija“ numegztomis kojinytėmis pagal nugalėtojo piešinį bei papildomomis dovanomis.
 
Tradiciškai pagal pagrindinių nugalėtojų eskizus numegztas kojinytes vaikams jau rudenį bus galima įsigyti specializuotose bendrovės parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.
 
Vaikų iki 18 metų piešinių laukiama iki 2016 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu (Šilalės g. 14, LT-48315, Kaunas), kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas

Kojinytės maketą galite atsisiųsti čia.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti