Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
„Svajonių karavanas"
Nėra per didelių svajonių, reikia tik nenustoti svajoti ir jos išsipildys!
Grįžti į sąrašą
Lietuvos daugiavaikių šeimų asociacija „Mes“, įgyvendindama socialinį projektą „Svajonių karavanas“, septynis mėnesius keliavo po įvairius šalies miestus ir miestelius. Kiekvieno jų gyventojai ir svečiai buvo kviečiami į „Svajonių automobilį“, užrašyti po karščiausią savo šeimos svajonę, kuriai įgyvendinti galbūt pritrūko šiek tiek papildomų lėšų.

Keliaudamas po Lietuvą „Svajonių karavanas“ miestelėnus ne tik kvietė palikti svajones, bet ir vaišino sveikuoliška koše, taip pat kvietė šeimas bendrauti savo susitikimų palapinėje. Joje vyko susitikimai su visuomenei gerai žinomais žmonėmis, puoselėjančiais šeimos vertybes, buvo rengiamos paskaitos šeimos planavimo, sutuoktinių tarpusavio santykių, sveikatingumo, tėvystės temomis. Šimtai šeimų įsiamžino ir kilnojamoje karavano fotostudijoje, kurios akimirkos suguls į specialų „Svajonių karavano“ nuotraukų albumą.

Nėra per didelių svajonių, reikia tik nenustoti svajoti ir jos išsipildys!

Išpildytos svajonės

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsiregistruodami gauti MAXIMOS siunčiamą naujienlaiškį sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Sužinokite daugiau Privatumo politikoje.