Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Taromatai
Grįžti į sąrašą

Informuojame


Nuo 2016 m. vasario 1 d. pagal „Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą“ gėrimų metalinėms, plastikinėms ir stiklinėms pakuotėms (tarai), kurių talpa didesnė negu viena dešimtoji litro, bet mažesnė negu trys litrai, taikomas 0,10 eur užstato (depozito) mokestis.

Užstatas gėrimų pakuotėms taikomas perkant šiuos gėrimus: alų, alaus kokteilius, sidrą, kriaušių sidrą, vaisių vyną, vaisių vyno kokteilius, vaisių vyno gėrimus, kitus fermentuotus gėrimus, alkoholinius kokteilius ir nealkoholinius gėrimus (gaiviuosius gėrimus, stalo vandenį, girą), natūralų mineralinį vandenį, šaltinio vandenį, fasuotą geriamąjį vandenį, sultis, nektarą.

Užstato (depozito) mokestis taikomas tik toms prekėms, kurios pažymėtos specialiais vienkartinės ir daugkartinės taros užstato ženklais:
 
 
 

Dėmesio!

Nuo 2016 m. vasario 1 d. iki 2016 m. gegužės 1 d. prekyboje gali būti ir depozito ženklu nepaženklintų gėrimų pakuočių (prekių). Nurodytais ženklais nepaženklintoms gėrimų pakuotėms užstato (depozito) mokestis (0,10 eur) nebus taikomas ir tuščios šios pakuotės (tara) nebus superkamos.
Tuščia vienkartinė ir daugkartinė stiklinė, plastikinė ir metalinė gėrimų tara priimama plane pažymėtoje vietoje, o gautus kvitus galima išsikeisti į grynuosius ar prekes TIK šios parduotuvės kasose.


 

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti