Ačiū už 25-erius metus kartu: sveikiname ilgiausiai „Maximoje“ dirbančią darbuotoją!
2017 m. birželio 02 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Mūsų stiprybė – mūsų darbuotojai! Vakar suėjo 25-eri metai, kai mūsų kolegė Aušrelė Ilaitė pirmą kartą pravėrė pirmosios mūsų parduotuvės duris. Ji – ilgiausiai mūsų bendrovėje dirbantis žmogus, lydėjusi mus nuo pat pirmųjų „Maximos“ žingsnių. Džiaugiamės, kad turime tokių patyrusių bei lojalių kolegų ir tariame AČIŪ už kiekvieną darbo dieną ir visus 25-erius metus kartu!

Šios garbingos sukakties proga Aušrelę sveikino parduotuvės kolegos ir vadovai: „Maxima LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė, Personalo departamento vadovė Giedrė Užubalė, „Maxima“ XX ir XXX tinklo vadovė Simona Marcinkevičienė, regiono vadovė Jolita Kirilova ir Korporacinių reikalų departamento vadovas Jaunius Špakauskas.

„Kadangi žinau, jog „Maxima“ jums pirmoji ir kol kas vienintelė darbovietė, drąsiai galiu sakyti, kad augimo, tobulėjimo ir dalijimosi keliu ėjome drauge. Lydėjote mus nuo pat pirmų „Maximos“ žingsnių, tad įkvėpti Jūsų istorijos ją pasakosime ne tik dabarties, bet ir ateities „Maximos“ kartoms. Ačiū už dvidešimt penkerius metus kartu“, - sakė Kristina Meidė.

Aušrelei skirto renginio metu gražių žodžių netrūko ir iš kitų kolegų – jų mintys, padėkos ir bendri prisiminimai užfiksuoti specialiai šiai progai sukurtame video sveikinime. Be to, Aušrelei įteikta dar viena simbolinė dovana – kelionei paruoštas lagaminas su dvidešimt penkių pramogų „meniu“ už kiekvienus drauge praleistus metus. Renginio metu skambėjo grupės „Subtilu-Z“ muzika, o parduotuvės darbuotojai ir pirkėjai vaišinosi tortu.

Renginio akimirkos – video ir nuotraukų galerijoje: 

Vaizdo įrašas kraunasi


Pasidalink: