Atidaryta pirmoji „Maximos“ parduotuvė Avižienių gyventojams
2018 m. kovo 01 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien atidaryta pirmoji prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Avižieniuose, Saulės g. 1. Naujoji parduotuvė yra vieno „X“ formato, tačiau ji suplanuota taip, kad pirkėjai rastų platų maisto produktų ir namų apyvokos prekių pasirinkimą. Parduotuvėje įrengtos modernios kasos, sutvarkyta aplinka, parduotuvė ir įvažiavimai pritaikyti neįgaliesiems. Į parduotuvę investuota daugiau kaip 320 tūkst. eurų ir sukurtos 32 naujos darbo vietos.

„Maximos“ parduotuvės skiriasi savo dydžiu, tačiau mes užtikriname, kad pirkėjai šioje parduotuvėje ras visas būtiniausias prekes. Be kasdien reikalingų maisto produktų, pirkėjai galės rinktis iš plataus kosmetikos, higienos, gyvūnų bei kitų, jų pamėgtų, prekių asortimento. O skubantys ir išalkę visuomet galės įsigyti jau pagamintų „Meistro kokybės“ kulinarijos bei konditerijos gaminių,“ – sako „Maximos“ prekybos vadovė Lina Trinkūnienė.

Į parduotuvę investuota daugiau kaip 0,32 mln. eurų, sukurtos 32 naujos darbo vietos, įrengtos modernios kasos, kurios leis greičiau apsipirkti ir užtikrins parduotuvės darbo efektyvumą. Taip pat sutvarkyta aplinka – patogi automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkyti šalia esantys šaligatviai, gatvės apšvietimas. Prekybinis parduotuvės plotas sudaro 770 kv. m., kuriame gausus maisto, gėrimų, buities prekių, asmens higienos ir kitų prekių pasirinkimas.

Parduotuvė įsikūrė itin patogioje vietoje – ją bus patogu pasiekti ne tik Avižienių gyventojams, bet ir atvykstantiems iš aplinkinių rajonų. Prekybos centrą rasite visiškai šalia judrios Ukmergės gatvės.

Pirkėjams naujoji parduotuvė duris atvėrė kovo 1 dieną, bet specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis, kurios sieks iki 40 procentų, džiugins visą savaitgalį. Ypatingi pasiūlymai bus taikomi vaisiams ir daržovėms, mėsai, pieno produktams, kosmetikai ir parfumerijai bei daugeliui kitų prekių. Visa informacija ir pasiūlymai skelbiami parduotuvėje, specialiame atidarymui skirtame leidinyje ir www.maxima.lt. Taip pat iki balandžio 1 dienos, perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos.

 
Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: