Atsinaujinusi Mindaugo g. „Maxima“ bus viena moderniausių Baltijos šalyse
2017 m. rugpjūčio 10 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:


Pamatykite pasiruošimąPo beveik keturis mėnesius trukusio atnaujinimo rugpjūčio 10 d. 12:00 val. pirkėjus vėl pakvies Vilniaus Mindaugo g. 11 įsikūręs prekybos centras „Maxima“. Viena moderniausių parduotuvių Baltijos šalyse lankytojus pasitiks ne tik atnaujintu interjeru, platesne prekių bei paslaugų pasiūla, bet ir išskirtiniais sprendimais, kurių nėra jokiame kitame Lietuvos ir netgi Baltijos šalių prekybos centre.

„Ši „Maxima“ nuo pat veiklos pradžios prieš 18 metų diktavo mažmeninės prekybos madas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Tai visuomet buvo viena moderniausių parduotuvių, kuri maloniai nustebindavo net iš Vakarų šalių atvykusius svečius. Todėl per šiuos keturis mėnesius siekėme ne tiesiog atnaujinti parduotuvės išvaizdą, bet ir dar labiau išplėsti maisto prekių pasiūlą įvairaus skonio bei įpročių pirkėjams, įdiegti patogių naujovių, kurių nėra kitur“, – sako Kristina Meidė, prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

Tarp naujos parduotuvės išskirtinumų – vienintelė Baltijos šalyse panoraminė grilio krosnis, kuri leidžia paruošti paukštieną ir kitos mėsos gaminius lyg jie būtų kepti ant laužo. Mindaugo g. „Maxima“ taip pat yra pirmasis prekybos centras Lietuvoje, kuriame įrengtos mėsos brandinimo spintos. Parduotuvės lankytojai pageidaujamą brandintą mėsą galės užsisakyti ir telefonu, o atvykę į „Maximą“ – atsiimti jau paruoštą užsakymą.

Skubantys galės užkąsti čia įsikūrusiame suši bare, kuriame specialiai apmokyti šefai siūlo paragauti daugiau nei 30 šio japoniško patiekalo rūšių, tarp jų ir karštus suši. „Maximos“ lankytojai galės užsisakyti pageidaujamų suši atvykę į parduotuvę, o apsipirkę – atsiimti juos šviežiai paruoštus. Konditerijos skyriuje saldumynų mėgėjai ras išskirtinių skonių tortų ir pyragaičių. Didelį prekių pasirinkimą „Maximoje“ ras ir sveiko maisto mėgėjai. Parduotuvėje siūlomas platus ekologiškų produktų, maisto prekių be laktozės, gliuteno asortimentas.

Anot K. Meidės, atnaujinant parduotuvę pirmiausia galvota apie šiuolaikinį pirkėją ir jo poreikius: „Per pastarąjį dešimtmetį pirkėjų įpročiai labai pasikeitė. Žmonės atidžiau renkasi ką valgo, nori įvairesnių produktų, daugiau dėmesio skiria sveikai mitybai. Tai, kas anksčiau buvo laikoma egzotika, pavyzdžiui, patiekalai net iš tolimų užsienio šalių, tapo įprasta kasdienio raciono dalimi. Taip pat pastebime, kad pirkėjai vis labiau taupo laiką, todėl prekybos centre tikisi rasti dar daugiau paslaugų ir sprendimų vienoje vietoje“, – pastebi „Maximos“ vadovė.

Atnaujintoje parduotuvėje tarp 23 įvairias prekes ir paslaugas siūlančių prekybos vietų yra ne tik pirkėjų mėgstamos parduotuvės bei kavinės, tačiau ir medicinos klinika, naminių augintinių kirpykla ir veterinarijos gydykla, grožio vaistinė.

Keturias atidarymo dienas Mindaugo g. „Maximoje“ pirkėjus džiugins įvairios nuolaidos, akcijos, degustacijos, o visi apsipirkę su „Ačiū“ kortele bent už 10 eurų galės dalyvauti žaidime, kurios nugalėtojas bus apdovanotas originaliu prizu – galimybe per 11 min. išsirinkti savo rankomis pakeliamą prekių kiekį iš parduotuvės nemokamai. „Panašus žaidimas parduotuvės atidarymo proga organizuotas dar 1999 m. birželį, tačiau tuomet išrinkto laimėtojo rasti taip ir nepavyko. Tad šįsyk pirkėjai galės simboliškai pabaigti žaidimą, kurį pradėjome dar prieš 18 metų“, – pasakoja K. Meidė.

Į beveik 10 tūkst. kvadratinių metrų ploto Mindaugo g. „Maximos“ atnaujinimą investuota 6,7 mln. eurų. Iš jų 5 mln. skirti paties pastato atnaujinimui, 1,7 mln. eurų – naujos prekybos įrangai bei jos diegimui. Nors parduotuvės interjeras pastebimai pasikeitė, tačiau jame išlaikyta unikali metalinė erdvinė stogo struktūra, kuri dar statant pastatą prieš 4 dešimtmečius buvo to laikmečio naujovė ir vienas iš architektūrinių išskirtinumų.

Atnaujinta Mindaugo g. „Maxima“ kaip ir anksčiau dirbs visą parą.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Bendrovė „Maxima LT“ šiuo metu Lietuvoje valdo 237 „Maxima“ parduotuves, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: