Beata Nicholson šiauliečiams pristatė savo idėjas šventiniam stalui
2015 m. gruodžio 07 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Penktadienio vakarą Šiauliuose, prekybos centre „Akropolyje“ esančioje MAXIMA parduotuvėje, viena žymiausių Lietuvos kulinarių, laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson susitiko su savo gerbėjais. MAXIMA parduotuvėje ji dalinosi patarimais, kaip pasiruošti gražiausioms metų šventėms – kaip dengti ir puošti stalą ir ką ant jo dėti, kad visa šeima būtų šventiškai nusiteikusi ir mama laiminga.

Beatos patarimas šioms Kalėdoms būtų labai paprastas, tačiau ne prastas – pagalvokite pirmiausia, kokia spalva jums atrodo kalėdinė, vieniems tai bus raudona, kitiems turkio spalva, tretiems auksu viskas turi žibėti, dar kitiems norisi baltos spalvos lengvumo. Kai jau sugalvosite, kokia bus pagrindinė, vyraujanti, jūsų stalo dekoro spalva, derinkite kitus spalvinius akcentus.

„Man labai gražiai prie raudonos derinasi nedideli linksmos žalios akcentai ir skaidrus stiklas. Turkio mėlynumas draugauja su aukso blizgesio turinčiais stalo indais, o lino ar sniego spalvos staltiesės jau pačios savaime kuria šventinę nuotaiką. Dar labai siūlau neperkrauti stalo maistu, nes tai tikrai užgoš visą šventinį dekorą“, –  sakė Beata.

Pavyzdinius spalvingus šventinius stalus Beata dengė derindama savo pačios sukurtas staltieses, stalo takelius, kilimėlius, rankšluosčius. Visi jie yra kulinarės neseniai sukurtos „Beatos virtuvės“ namų kolekcijos dalis. Iš viso kolekciją sudaro 33 gaminiai iš 100 proc. medvilnės, skirtų ne tik virtuvei bei stalui, bet ir voniai. Kolekcija kurta net dvejus metus, o kūrybinėse paieškose žinomai šalies kulinarei padėjo ir Lietuvos, ir Belgijos dizaineriai.

„Beatos virtuvės“ stalo linija susideda iš solidžių staltiesių, ryškių stalo takelių ir žaismingų padėkliukų – iš viso 9 skirtingi, bet tarpusavyje puikiai derantys elementai. Pati Beata sako, kad vienas didžiausių stalo linijos gaminių privalumų – natūrali medvilnė yra padengta plonu teflono sluoksniu, kuris sulaiko skystį ir neleidžia jam įsigerti, belieka viską nuvalyti.

„Kurdama žinojau, kad kolekcija pasirodys artėjant šv. Kalėdoms, tad mano pasirinktos spalvos puikiai tinkamos Kalėdų stalui. Be to, dabar galite nedrebėti ir pagaliau nebijoti to spanguolių kompoto ar raudono vyno ir negailėti staltiesių – viskas bus tinkama naudoti ir vėliau. Ryškūs, gražūs daiktai visuomet randa vietą mano namuose. Tikiu, kad Lietuvos žmonės taip pat jau yra pasiruošę gyventi gražiau kiekvieną dieną – net ir pusryčių stalą galime papuošti žaismingu padėkliuku, o šeimą ar draugus pakviesti vakarienės prie gražiai padengto stalo“, – pasakojo garsi šalies kulinarė.

Su šiauliečiais Beata panoro surengti netradicinį susitikimą, dėl to jo metu surengė šventinio stalo dekoravimo konkursą. Jame išdrįso sudalyvauti 12 renginio svečių ir į MAXIMA apsipirkti užsukusių klientų. Visi konkurso dalyviai gavo dovanų iš „Beatos virtuvės“ kolekcijos.

„Beatos virtuvės“ namų kolekcijos gaminių galima įsigyti išskirtinai tik prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse visoje Lietuvoje, už įprastą kainą arba su 50 proc. nuolaida, kurią galima gauti kasoje pateikus specialioje knygelėje MAXIMA parduotuvėse surinktus lipdukus.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 233 MAXIMA parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: