Dainų šventės siaustinis praūžė ir sostinės parduotuvėse
2018 m. liepos 03 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šią savaitę Vilniuje šurmuliuoja apie 36 tūkst. šimtmečio Dainų šventės dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio šalių, o šventinė nuotaika tvyro ne tik Vilniaus parko estradoje ar Kalnų parke, kur šiuo metu vyksta intensyvios repeticijos. Pirmadienio pavakarę trijose didžiausiose sostinės „Maximos“ parduotuvėse pirkėjai netikėtai pateko į Dainų šventės siautulį. Tarp parduotuvės lentynų pasiutpolkes įsukę ir skambias dainas su „Maximos“ darbuotojais ir pirkėjais užtraukę Dainų šventės dalyviai kvietė vilniečius į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtos Dainų šventės „Vardan tos...“ renginius.

Dainų šventės dalyviai netikėtu pasirodymu vakar nustebino prekybos centruose „Akropolis“ ir „Ozas“ bei Mindaugo gatvėje esančiose „Maximos“ parduotuvėse apsilankiusius pirkėjus. Prasidėjusios šimtmečio Dainų šventės šventinę nuotaiką netradicinėje erdvėje sukūrė  Vilniaus universiteto ansamblis „Ratilio“, Vilniaus Gedimino technikos universiteto orkestras bei Vokietijos Hiutenfeldo Vasario 16-osios gimnazijos folkloro ansamblis „Vasaris“.

„Prasidėjusi Lietuvos šimtmečio Dainų šventė yra ypatinga proga su daina ir šokiu susiburti draugėn ir didžiuotis, kad esame šimtametės Lietuvos dalimi. Šventinė nuotaika, kurią šiomis dienomis kuria dainuojantis, šokantys, muzikuojantys Dainų šventės dalyviai yra jaučiama visame mieste – net ir parduotuvėse. Todėl kviečiame visus aktyviai dalyvauti Dainų šventės renginiuose ir didžiuojamės, kad galime prisidėti prie šimtmečio Dainų šventės organizavimo ir jos tradicijų palaikymo“, – pažymėjo „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Taip pat lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ yra prisijungęs prie pilietinės iniciatyvos „Lietuva 4.000.000“ ir kviečia burtis vieningam Lietuvos himno giedojimui. „Švęsdami Valstybės dieną – liepos 6-ąją – vieningai šimtmečio „Tautiškai giesmei“ prisijunkime visi – net ir tądien būsiantys toli nuo Lietuvos ar gyvenantys svetur. Giedodami himną tą pačią akimirką visame pasaulyje turėsime progą ne tik pajusti, kad Lietuva gyva ir didelė, tačiau ir šansą atkurtosios Lietuvos valstybės šimtmečio proga pasiskelbti vieningiausia tauta pasaulyje“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė K. Meidė.

Registruotis ir kviesti drauge giedoti visus pažįstamus lietuvius pasaulyje galima oficialioje pilietinės iniciatyvos platformoje www.4000000.lt.

Liepos 6-ąją, 21 valandą Lietuvos himnas suskambės ir daugelyje šalies „Maximos“ parduotuvių.
 Apie bendrovę „Maxima“
Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: