Dėmesio: klaidinga informacija apie „Maxima LT“ organizuojamus žaidimus
2017 m. vasario 22 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Pastaruoju metu internete sklinda melaginga informacija apie žaidimus, kuriuos tariamai organizuoja „Maxima LT“. Informacija atsiranda kaip iškylantis langas interneto naršyklėje. Žinutėje minimas „Maxima“ prekės ženklo vardas, skelbiama informacija apie žaidimą, kurio metu galima laimėti mobiliuosius telefonus „iPhone 7“, „Samsung S7“ ar „Sony“ paspaudus lange nurodytą nuorodą ar atsakius į klausimus. Pavyzdžiui,Informuojame, kad „Maxima LT“ šių žaidimų neorganizavo, su jais neturi nieko bendro, o „Maxima“ prekės ženklas naudojamas neteisėtai.

Norime priminti, kad žaidimų, vykstančių „Maxima“ tinkle, aprašymus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje https://www.maxima.lt/zaidimai arba mūsų tiekėjų internetiniuose puslapiuose. Žaidimų, kurie vyksta su „Ačiū“ kortele, laimėtojų sąrašai yra skelbiami https://www.maxima.lt/zaidimai. Žaidimų laimėtojus apie laimėtus prizus informuojame asmeniškai, nurodydami, kokiu būdu laimėtojai gali atsiimti prizą, pavyzdžiui, kreiptis į prizų koordinatorių

Reikia atkreipti dėmesį, kad nei „Maxima LT“, nei mūsų tiekėjų organizuojamų konkursų prizų atsiėmimas niekada nėra apmokestinamas.

Būkite atidūs.

Rekomenduojame įsidiegti antivirusinę programėlę, nemokamą programėlės versiją rasite čia.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacinės linijos telefonu 8 800 20050 (8-22 val. arba el. paštu info@maxima.lt.

Pasidalink: