Didžiausią paramą „Maxima“ šiemet jau skyrė LTOK ir bendruomenėms
2015 m. birželio 30 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Pirmąjį šių metų pusmetį bendrovė „Maxima LT“ parėmė daugiau nei 30 įvairių projektų ir iniciatyvų, kurioms įgyvendinti skyrė daugiau nei 200 tūkst. eurų. Tradiciškai daugiausiai lėšų ir dėmesio skirta bendruomenių projektų bei vaikų švietimo ir ugdymo programoms paremti. Šiemet pirmą kartą bendrovės parama skirta ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) jau dešimtmetį rengiamoms Lietuvos mokyklų žaidynėms.

„Jau ne vienerius metus prioritetine mūsų įmonės rėmimo kryptimi yra jaunosios kartos švietimas ir ugdymas. Tapę LTOK organizuojamų Lietuvos mokyklų žaidynių partneriais stipriname šią strateginę rėmimo kryptį. Tikime, kad padėdami ugdyti sveikesnę jaunąją kartą, prisidedame ir prie sveikesnės visuomenės kūrimo“, – sako „Maxima LT“ Generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

LTOK šiais metais organizuojamoms Lietuvos moksleivių žaidynėms „Maxima“ skyrė daugiau nei 50 tūkst. eurų paramą. Bendrovė taip pat prisideda ir prie informacinio projekto viename didžiausių naujienų portalų, kuriame dalinasi žiniomis ir patarimais, kaip turėtų maitintis sportuojantis jaunimas. Lietuvos mokyklų žaidynėse dalyvauja daugiau negu 200 tūkst. moksleivių iš 59 Lietuvos savivaldybių, o į žaidynių programą įtraukta net 21 sporto šaka.

Per pirmąjį šių metų pusmetį didelė dalis paramos buvo skirta ir bendruomenių projektams bei iniciatyvoms paremti. Nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų parama skirta Molėtų, Anykščių, Panevėžio, Kupiškio, Kretingos, Vilniaus ir kitų miestų įvairių organizacijų bei kultūros centrų rengiami renginiams bei projektams paremti.

„Maxima“ prisidėjo ir prie kitų paramos projektų. Jau antrus metus iš eilės būtiniausiomis prekėmis skirta parama „SOS vaikų kaimams“, kurios vertė siekia 15 tūkst. eurų. Paramą sudarė įvairūs daiktai – drabužiai, baldai, namų apyvokos prekės ir žaislai. Sergančiais vaikais bei jų poreikiais besirūpinančiam VŠĮ „Vaikų ligoninės paramos fondui“ skirta parama įvairiais žaislais, kuri siekė net 100 tūkst. eurų.

2014 metais bendrovė „Maxima LT“ paramoms skyrė beveik 430 tūkst. eurų. Ši suma buvo išdalinta 70-čiai skirtingų projektų ir iniciatyvų, prioritetą skiriant gabių ir talentingų šalies vaikų stipendijoms, vaikų ir jaunimo švietimo bei ugdymo veiklos, šeimų, bendruomenių rėmimui. Daugiau apie „Maxima“ paramos projektus – bendrovės interneto puslapyje www.maxima.lt (skiltyje „Atsakingas verslas“).

Pasidalink: