Dosniausi – „Maximos“ pirkėjai
2018 m. kovo 28 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šį savaitgalį vykusios jubiliejinės, 25-osios, „Maisto banko“ akcijos metu daugiausia aukota „Maximos“ parduotuvėse. Maisto produktų paaukota už rekordinę sumą – daugiau kaip 180 tūkst. eurų. Per dvi dienas buvo nupirkti ir akcijai paaukoti 157 609 produktai. Tai didžiausias suaukotas kiekis lyginant tarp visų prekybos tinklų, kurie dalyvavo savaitgalį vykusioje akcijoje.

„Maisto banko“ pavasario ir rudens akcijos „Maximos“ parduotuvėse vykdomos jau 15 metų, o nuo 2014 metų neatlygintinai, tris kartus per savaitę „Maxima“ organizaciją remia vaisiais, daržovėmis, bakalėjos ir duonos gaminiais. Per šį bendradarbiavimo laikotarpį socialiai atsakingas prekybos tinklas stokojantiems Lietuvos žmonėms skyrė maisto produktų už daugiau kaip 2 milijonus eurų.

„Tikime, kad dalyvaudami „Maisto banko“ akcijoje kartu su savo pirkėjais ir tiekėjais prisidedame prie bendros gerovės kūrimo ir galime pasirūpinti tais, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Džiaugiamės, kad artėjant gražiausioms pavasario šventėms pirkėjai buvo itin dosnūs, juk kiekvienas prisidėjęs prie akcijos vidutiniškai skyrė kiek daugiau negu 3 eurus. Vienam žmogui ši suma nėra didelė, tačiau suvienijus jėgas, galime džiaugtis rekordiniu rezultatu“ – sako bendrovės „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

„Mes džiaugiamės puikiais rezultatais, o „Maisto banko” akcijoje dalyvaujančios socialinės organizacijos džiaugiasi galimybe rinkti aukas „Maximose”, perduodame jų nuoširdžią padėką“ – teigia „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Akcija vyko 76 miestuose ir miesteliuose visoje Lietuvoje, o į labdaros rinkimą įsitraukė 438 maisto prekių parduotuvės, iš kurių 154 – „Maximos“. „Maisto banko“ duomenimis, pavasario akcijos metu suaukotų produktų skaičius vienetais yra beveik 400 tūkstančių, o suma sudaro net 460 tūkst. eurų.

Dosniausiai aukojo didžiosiose „Maximose“ Vilniuje ir Kaune, penkiose šių miestų parduotuvėse paaukota maisto produktų už daugiau kaip 14 500 eurų.

Pasak „Maisto banko“ vadovės, vienos akcijos metu paaukotų produktų užtenka kiek daugiau negu 50 tūkst. nepriteklių kenčiančių asmenų. Dažniausiai aukojami yra ilgiau negendantys ir pirmo būtinumo produktai – miltai, kruopos, arbata, aliejus ir įvairūs mėsos ar daržovių konservai. Taip pat yra aukojamas šokoladas, saldainiai, sutirštintas pienas, šios prekės ypač aktualios skurdžiai gyvenančioms šeimoms su vaikais, kurie šventinį stalą nori papuošti nors ir mažu desertu.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: