Drauge stipresni: susivienijo, kad sukurtų vaikams Kalėdas
2017 m. gruodžio 19 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Pirmadienio popietę „Maxima“, suvienijusi jėgas su savo tiekėjais, surengė Kalėdinę šventę „SOS vaikų kaime“. Daugiau nei 80 vaikų, gyvenančių Vilniaus „SOS vaikų kaime“, renginio metu bendravo su Kalėdų Seneliu, vaišinosi vietoje kepamais mėsainiais, o vėliau, su „Maximos“ darbuotojais ir tiekėjais, keliavo į šeimų namelius, kur visi kartu puošė eglutes.

Pasak „Maximos“ generalinės direktorės Kristinos Meidės, organizacija „SOS vaikų kaimai“ ne tik sugrąžina vaikystę jos netekusiems, bet ir kuria tvarią Lietuvos ateitį.

„Labdaros fondas „SOS vaikų kaimai“ jau trečią dešimtmetį siekia, kad sudėtingose situacijose atsidūrę vaikai augtų užuovėją jiems suteikiančiose šeimose. Jų darbas turi milžinišką vertę, todėl esu įsitikinusi, kad mūsų visų pareiga padėti šiai ir kitoms panašioms organizacijoms užtikrinti saugią ir pilnavertę vaikystę jauniausiems mūsų visuomenės nariams. Ne tik suteikti užuovėją, kai jos reikia, dalintis patirtimi, bet visų svarbiausia – dovanoti savo laiką. Juk įgalindami ir ugdydami jaunąją kartą kuriame bendruomenišką ir vieningą Lietuvą. Tariu nuoširdų „ačiū“ tiekėjams, sutikusiems prisidėti prie šios iniciatyvos, ir viliuosi, jog drauge sukursime dar ne vieną, mūsų šalies ateitį brandinantį, projektą“, – mintimis dalijosi „Maximos“ generalinė direktorė K. Meidė.

Prie „SOS vaikų kaimo“ Kalėdinės šventės prisijungė „Vilniaus duona“, „Domeina“, „Vilniaus pergalė“, „KG Group“, „Biovela“, „Pieno žvaigždės“ ir „Eugesta“. Susivieniję tiekėjai vaikams atvežė saldumynų, duonos, piano gaminių ir kitų produktų. Po pramogų su Kalėdų Seneliu vaikų laukė staigmena – kartu su „Biovela“ virtuvės šefais jie gamino mėsainius.

„SOS vaikų kaimų“ organizacija padėti vaikams gali tik dėl neabejingų žmonių paramos. Džiaugiuosi, kad atsiranda vis daugiau socialiai atsakingų įmonių, kurios tiki organizacijos idėja bei misija. Šiandien noriu padėkoti „Maximai“ ir visiems prisidėjusiems tiekėjams ne tik už sukurtą šventę, bet ir už skirtą laiką bei dėmesį – savo pavyzdžiu jūs ugdote mūsų jaunąją kartą. Pamažu mūsų visų požiūris keičiasi ir suprantame, kad tai nėra tiesiog auka ar parama, o prisidėdami investuojame į šalia mūsų augančių vaikų ateitį. Jei padėsime vaikams šiandien, jie turės galimybę prie visuomenės gerovės prisidėti užaugę“, – susirinkusiems dėkojo „SOS vaikų kaimai“ vadovė Liudovika Pakalkaitė.

Vienas kertinių „Maximos“ socialinės atsakomybės tikslų – jaunų žmonių ugdymas. Įmonė skatina mokinių pažangumą ir gabumų tobulinimą penkioliktus metus vykdydama „Maximalistų“ projektą. Prekybos tinklas taip pat aktyviai bendradarbiauja su kitais labdaros ir paramos fondais bei organizacijomis: „Mamų unija“, „SOS vaikų kaimai“, „Maisto bankas“, „Ankstukai” ir kt., kasmet prisijungia prie paramos vaikams projekto „Išsipildymo akcija“.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiemet mini savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Tradicinės „Maximos“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 243 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: