Į naują „Maxima XX“ parduotuvę Jonavoje investuota beveik 1 mln. eurų
2015 m. lapkričio 12 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien, lapkričio 12 dieną, Jonavoje, Plento g. 3 duris atvėrė nauja ir vietinių gyventojų labai laukta „Maxima XX“ parduotuvė, į kurios statybas ir įrengimą bendrovės investicijos siekia beveik 1 mln. eurų. Nors Jonavoje „Maxima XX“ formato parduotuvė yra pirmoji, nuo šiol čia jau veiks keturios tinklo parduotuvės.

„Jonavoje naują „Maxima XX“ formato parduotuvę atidarome atsižvelgę į mums vietinių gyventojų išsakytus lūkesčius. Iki šiol čia veikė tik kelios nedidelės mūsų parduotuvės, tačiau erdvios, net 30 tūkst. skirtingų prekių pavadinimų asortimentą siūlančios, parduotuvės čia labai trūko. Tad neabejojame, kad ši parduotuvė bus mėgstama ir lankoma, o atidarydami ją drauge sustiprinsime savo poziciją ir konkurencinį pranašumą šiame mieste“, – teigia „Maxima LT“ Generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris. 

Šioje parduotuvėje klientai ras įvairesnį ir platesnį maisto bei pramoninių prekių pasirinkimą. Pagrindinis dėmesys naujojoje „Maxima“ parduotuvėje skiriamas kur kas gausesniam nei iki šiol šviežio maisto produktų asortimentui – mėsos, pieno, duonos produktams bei vaisiams ir daržovėms. Kasdien čia bus siūlomas platus „Meistro kokybės“ kulinarijos ir konditerijos gaminių pasirinkimas: pačioje parduotuvėje kepamos šviežios bandelės.

Bendras naujosios parduotuvės Jonavoje plotas siekia beveik 3000 kv. metrų, o prekybinis plotas – daugiau nei 2000 kv. metrų. Parduotuvėje dirbs 120 darbuotojų, kurių patogumui įrengtos erdvios pagalbinės patalpos, persirengimo ir poilsio kambariai.

Parduotuvė užsukančių klientų lauks kasdien nuo 8 iki 22 valandos. Šalia naujos „Maxima XX“ taip pat įsikurs vaistinė, kosmetikos, optikos, gyvūnų prekių ir gėlių parduotuvės, draudimo punktas, telekomunikacijų operatoriaus bei prieskonių ir arbatos parduotuvės.

Prie naujosios „Maxima XX“ įrengtos 175 automobilių parkavimo vietos: iš jų 7 skirtos negalia turintiems žmonėms bei 4  – erdvesnės, automobiliu atvykstančioms šeimoms.

Miestelėnų patogumui, sutvarkyta ir šalia parduotuvės esanti aplinka – nutiesti šaligatviai, suformuotos žaliosios zonos bei įrengti įvažiavimai, o didesniam saugumui užtikrinti įrengtas šalia parduotuvių esančių pėsčiųjų perėjų apšvietimas.

Atidarius naują „Maxima XX“ parduotuvę, Jonavoje veikia 4 „Maxima“ tinklo parduotuvės. Vykdydamas plėtros planus, šiemet prekybos tinklas jau atidarė keturias naujas parduotuves Varėnoje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune bei dar penkias atnaujino. Į parduotuvių atnaujinimą bendrovė jau investavo 7,3 mln. eurų bei sukūrė daugiau nei 330 naujų darbo vietų. Iš viso Maxima“ prekybos tinklui priklauso 233 „Maxima“ parduotuvės visoje Lietuvoje.

Pasidalink: