Idėjų, kaip šią vasarą aktyviai ir turiningai Lietuvoje praleisti laisvalaikį nepritrūks: „Maximos“ pirkėjų laukia išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos laisvalaikio pramogoms
2018 m. balandžio 17 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Originaliomis ir vertingomis lojalumo programomis pirkėjus stebinantis prekybos tinklas „Maxima“ šįkart imasi netradicinio sprendimo – pirmąkart Lietuvoje pristatoma akcija, kurios metu klientai galės rinkti nuolaidas įvairiausioms laisvalaikio šeimyninėms ir ne tik pramogoms. Tokį dovanų lietų „Maxima“ tęs balandžio 17 – birželio 11 dienomis, o pramogauti ir pasinaudoti gautomis nuolaidomis bus galima iki 2019 m. vasario 1 dienos.  

Pasak „Maximos“ komercijos vadovės Vilmos Drulienės, beveik du mėnesius vyksianti akcija „Maxipramogos“ žymi naują klientų lojalumo programų etapą. Ji panašių analogų Lietuvoje dar nėra turėjusi, o išskirtinė yra tuo, kad kiekvieno pirkėjo poreikiai ir lūkesčiai bus patenkinami individualiai.

„Viena didžiausių mūsų prekybos tinklo stiprybių – platus lojalių klientų ratas. „Maxima“ nuolat stengiasi puoselėti klientų ištikimybę, todėl nepaliauja jais rūpintis – padeda taupyti, siūlo platų prekių pasirinkimą. O dabar atėjo metas žengti dar toliau – pasirūpinti savo klientų laisvalaikiu, parenkant smagiausias dovanas. Tendencijos rodo, kad ypač populiarėja aktyviam laisvalaikiui ir smagioms patirtims skirtos dovanos ir užsiėmimai, kuriems ir siūlome nuolaidas per organizuojamų „Maxipramogų“ akciją. Teikdami pasiūlymus galvojame apie kiekvieną pirkėją – visą šeimą – ir tampame pirmuoju prekybos tinklu Lietuvoje, prekybininkų rengiamas akcijas kilstelėjusiu į naują lygį“, – sako V. Drulienė.

Nuolaidas augins kuponai

Naujos „Maxima“ lojalumo akcijos „Maxipramogos“ taisyklės paprastos: balandžio 17 – birželio 11 dienomis bet kurioje parduotuvėje „Maxima“ apsipirkę pirkėjai ir išleidę 5 eurus kasoje gaus po vieną 2 eurų vertės kuponą pasirinktos laisvalaikio pramogos nuolaidai apmokėti. Už 10 išleistų eurų pirkėjas gaus 2 kuponus, už 15 eurų – tris ir taip toliau. Be to, pirkdami „Maxipramogų“ karuliais pažymėtas prekes, bus gaunama po papildomą kuponą nepriklausomai nuo bendros apsipirkimo sumos.

Kuo daugiau akcijos kuponų pirkėjai surinks, tuo didesnę nuolaidą pasirinktai laisvalaikio pramogai gaus. Nuolaida vienam pramogos bilietui gali siekti nuo 8 iki 55 proc., o sutaupyti bus galima net iki 26 eurų. Nuolaidos dydis gali keistis priklausomai nuo pasirinktos pramogos, dienos bei laisvalaikio ir pramogų vietos prieinamumo.

Kad pirkėjams nereikėtų saugoti kuponų, yra sukurta ir speciali „Maxipramogų“ mobilioji programėlė, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „Apple App Store“ arba „Google Play Store“ parduotuvių. Šia programėle nuskenuoti kuponai bus išsaugoti mobiliajame telefone. Žinoma, bus galima saugoti ir popierinius kuponus.

Pramogų – kelios dešimtys

Prekybos tinklo „Maxima“ klientai gali rinktis net iš kelių dešimčių šeimoms skirtų pramogų, organizuojamų visoje Lietuvoje. Pasitelkta 32 įvairias pramogas net 60 Lietuvos vietų – tiek didmiesčiuose, tiek ir mažesniuose miestuose – tiekiančių partnerių.

„Nuolaidos pramogoms, kurias siūlysime savo klientams, atrinktos galvojant ne tik apie geografinį klientų paplitimą po visą Lietuvą, bet ir apie skirtingus klientų pomėgius. Tai ir čiuožinėjimas ledo arenoje, ir boulingas, kinas, taip pat apsilankymas sporto centre, nuotykių ar vandens pramogų parke, skrydis oro balionu, skirtingos SPA procedūros ar nakvynės viešbučiuose ir kitos“, – pažymėjo V. Drulienė, pridurdama, kad vykstant „Maxipramogos“ akcijai siūlomų išbandyti pramogų sąrašas gali plėstis.  

Užsisakyti pramogą pirkėjai gali jau nuo balandžio 17 d. iki 2019-ųjų vasario 1 d., pramogų bilietus klientai gaus elektroniniu paštu. Norint pakeisti įsigytos pramogos vietą ar datą, pirkėjams reikės pasinaudoti apsilankymo draudimu, kurį įsigyti galima pramogų bilietų užsakymo metu, paslaugos kaina – 0,5 Eur.


Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: