Internetu apsipirkti „Maxima“ siūlo jau visose Baltijos šalyse
2015 m. vasario 27 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

„MAXIMA GRUPEI“ priklausanti bendrovė „MAXIMA Eesti“ tapo pirmuoju Estijos mažmeninės prekybos tinklu, atidariusiu šioje šalyje interneto parduotuvę. Talino ir jo apylinkių gyventojai „E-Maxima“ internetu gali įsigyti daugiau kaip 6 tūkst. kasdienių maisto prekių ir gėrimų, daržovių, vaisių, greitai gendančių bei šaldytų produktų.

Galimybę apsipirkti internetu „Maxima“ pasiūlė pirmoji ir kitų Baltijos šalių gyventojams – Lietuvoje interneto parduotuvė atidaryta 2011 m., o Latvijoje – 2012 metais.

„Stebime klientų poreikius ir siekiame geriausią veiklos patirtį taikyti ir kitose šalyse, kuriose dirba mūsų bendrovės. Interneto parduotuvės projektas – vienas iš tokių pavyzdžių, kai Lietuvoje sukurtas projektas vėliau buvo perkeltas į Latviją, o galiausiai – įdiegtas ir Estijoje“, – sako „MAXIMA GRUPĖS“ generalinė direktorė Neringa Janavičiūtė.

Naujoji „E-Maxima“ Estijoje veikia nuo vasario pradžios, tarp paklausiausių jos produktų – vanduo, sauskelnės ir pieno produktai. Prekių kainos apsiperkant internetu yra tokios pačios, kaip ir „MAXIMOS“ prekybos centruose. Be to, taikomos tos pačios nuolaidos, kaip ir parduotuvėse.

Pirmoji „E-Maxima“ parduotuvė atidaryta 2011 m. vasarį Lietuvoje, Vilniuje. Praėjusių metų kovą ją pakeitė akcininkų įsteigta nauja interneto parduotuvė „Barbora“, sudariusi dvišalę strateginę partnerystę su „MAXIMA LT“. Tuo tarpu Latvijoje, Rygoje, „E-Maxima“ pradėjo veikti 2012 m. kovą ir yra vienintelė maisto prekių parduotuvė internete šioje šalyje.

„MAXIMA GRUPĖ“ yra 2007 m. įsteigta kontroliuojančioji bendrovė, valdanti mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje. Jose veikia 519 parduotuvių „MAXIMA X“, „MAXIMA XX“, „MAXIMA XXX“, „ALDIK“, „T-MARKET“: Lietuvoje jų – 228, Latvijoje – 147, Estijoje – 73, Bulgarijoje - 44, Lenkijoje – 27.

Pasidalink: