Išsipildymo akcija
2015 m. sausio 08 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Prekybos tinklas MAXIMA kasmet prisideda prie jau tradicija tapusios „Išsipildymo akcijos“ ir kviečia padėti tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. 2014 m.paaukoti mažiesiems kvietėme siūlydami pirkti specialų akcijos arkliuką arba aukojant į akcijos aukų dėžutes.

Akcijos simboliu tapęs arkliukas MAXIMA parduotuvėse pasitiko atsinaujinęs. Šis kūrybinis žaidimas, iš kurio detalių kiekvienas vaikas gali sukurti gražų, spalvotą ir savitą arkliuką pasirinktas neatsitiktinai. „Išsipildymo akcija“ siekia padėti sergantiems vaikams, todėl perkant šį žaisliuką savo mažiesiems, žmonės buvo kviečiami prisiminti ir kitus vaikus, kuriems šiuo metu labai reikalinga pagalba tam, kad išgyventų, pasveiktų ir galėtų šypsotis. Taip jie suteikia dvigubą džiaugsmą – ir saviems mažyliams, ir laukiantiems pagalbos.

Prie dvyliktosios „Išsipildymo akcijos” aktyviai prisidėjo ne tik geros valios žmonės, eterio žvaigždės, bet ir daugybė įmonių bei organizacijų. Mūsų pirkėjai gerumo krepšį papildė itin gausiai – įsigiję edukacinį, specialiai šiai labdaros akcijai sukurtą arkliuką, arba aukodami į akcijai skirtas dėžutes, paaukojo beveik 30 tūkst. eurų (100 tūkst. litų).

Vaizdo įrašas kraunasi

Pasidalink: