Įvertinti pardavimus didinę ir inovatyvias naujoves pasiūlę Lietuvos gamintojai
2018 m. lapkričio 12 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ inicijuotoje Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferencijoje apdovanojo penkias daugiausiai pardavimus per paskutinius 12 mėn. padidinusias bei inovatyvias naujoves pirkėjams pasiūliusias Lietuvos įmones. Pirmą kartą surengtuose Lietuvos tiekėjų ir gamintojų apdovanojimuose buvo paskelbtos penkios nominacijos, kurias pelnė bendrovės „Cosmoway“, „Groward Group“, „Mūrvela“, „Auga Group“ ir „Vilniaus paukštynas“.

Nugalėtojus išrinko „Maximos“ komercijos padalinio ekspertų komisija, analizuodama prekybos tinklo pardavimo duomenis per paskutinius 12 mėnesių. Buvo vertinami ne tik pardavimų rezultatai, bet ir tiekėjų pastangos, siūlant pirkėjams inovatyvius, naujus produktus.

„Labai vertiname savo tiekėjų iniciatyvą kurti naujus lietuviškus produktus ir tobulinti jau esamus. Esame lietuviškas prekybos tinklas, tad šie apdovanojimai yra ir padėka Lietuvos gamintojams, ir paskatinimas toliau drąsiai siūlyti naujoves ir imtis inovacijų“, – sakė Kristina Meidė, „Maximos“ generalinė direktorė, įteikusi tiekėjams apdovanojimus.

Pažangi kosmetikos gamintoja bendrovė „Cosmoway“, kurianti ir valdanti nuosavus prekės ženklus bei teikianti kosmetikos kūrimo ir gamybos paslaugas, tapo „Metų šuoliu 2018“. Per paskutinius 12 mėn. šios įmonės produkcijos pardavimai „Maximos“ prekybos tinkle išaugo beveik 600 proc.

„Metų gausa 2018“ paskelbta įmonių grupė „Groward Group“, kuri per paskutinius 12 mėn. labiausiai – net du kartus – išplėtė savo asortimentą „Maximos“ prekybos tinklo parduotuvėse. Keliolika pažangių agroverslo bendrovių valdanti įmonių grupė įgyvendina reikšmingus, inovatyvius bei šiuolaikiškus šviežios mėsos ir kiaušinių prekių kategorijų pokyčius, kuriuos savo pasirinkimu įvertino reiklūs pirkėjai. 

„Metų debiutu 2018“ pripažinta „Ąžuolų ūkio“ mėsos gaminius gaminanti bendrovė „Mūrvela“, per paskutinius 12 mėn. įžengusi į „Maximos“ prekybos tinklą ir sulaukusi itin didelio pirkėjų dėmesio. Tarp visų naujokų šio tiekėjo siūloma produkcija generavo didžiausią apyvartą. Šių metų pradžioje „Maximos“ pirkėjams buvo pasiūlyti trys šios nedidėlės lietuviškos įmonės mėsos gaminiai, kurių apyvarta šiandien jau sudaro beveik 1 proc. visų „Maximos“ parduodamų mėsos gaminių apyvartos.

Bendrovei „Auga Group“ įteiktas „Metų sveikatos 2018“ apdovanojimas, už daugiausiai pasiūlytų sveikų ir ekologiškų produktų per pastaruosius 12 mėn. Anksčiau šis tiekėjas „Maximai“ teikdavo vos kelis savo produktus, o šiuo metu jų net 32 – visi užauginti ekologiškai, sveikai ir atsakingai. Tai net aštuonių kategorijų maisto produktai: pienas, sriubos, daržovės, grybai, kiaušiniai, miltai, konservuotos daržovės bei vištiena.

Akcinė bendrovė „Vilniaus paukštynas“ apdovanota „Metų rūpesčio 2018“ titulu už pasiūlytus tvaresnius, aplinkai arba pirkėjams naudingesnius produktus, pagamintus įdiegus naujus kokybės standartus. Šiais metais pirkėjams ši bendrovė pasiūlė aštuonis prekės ženklu „Vilniaus paukštynas“ pažymėtus lietuviškos vištienos, užaugintos be antibiotikų, produktus. Ženklinimą be antibiotikų gali naudoti tik tas produkcijos gamintojas, kuris turi griežtą antibiotikų naudojimo programą.

Prekybos tinklas „Maxima“ šiuo metu aktyviai bendradarbiauja su beveik 900 gamintojų ir tiekėjų iš visos Lietuvos. „Linkėjimai iš kaimo“ prekės ženklu pažymėtus gaminius tiekia daugiau nei 30 smulkiųjų ūkių visoje šalyje. Tinklo parduotuvėse galima įsigyti per 20 tūkst. skirtingų lietuviškos kilmės prekių, dauguma jų – šviežio maisto produktai. Lietuviškos prekės sudaro 80 proc. šviežio maisto skyrių asortimento ir net 7 iš 10 nuperkamų šviežio maisto prekių yra lietuviškos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: